Selçuk Otel Mevlana

E-posta Gönder

Selçuk Otel Mevlana Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
200 - 350 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Selçuk Otel Mevlana Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı Anda Birden Fazla Kutlama
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Selçuk Otel Mevlana Hakkında

Selçuk Otel Mevlana’nın özel dünyasında, her an unutulmazlar listesine adını yazdırıyor. Düğünler, davetler, balolar, yıldönümü kutlamaları, özel günler ve balayı, düğün yemeği Konya organizasyonları gibi her türlü etkinlik, Selçuk Otel'in mükemmel hizmetiyle özel bir anıya dönüşüyor. Bu anlar, mükemmelliğin ışıltısı altında yaşandığı için her zaman mutlu bir hatıra olarak kalıyor.

Davet Alanları

Yüksek tavanlı, kolonsuz ve ferah bir alanda bulunuyoruz. Burada dikkat çeken ilk özellik, mükemmel havalandırma sistemimiz, böylece misafirlerimiz her zaman taze hava ile buluşuyor. Masa yerleşimi özenle ve ferah bir düzenle hazırlandı, böylece herkes rahatça etkinliğin keyfini çıkarabilir. Ayrıca, engelli misafirlerimizin konforunu düşünerek özel bir giriş sağladık. Davet alanımız, etkinliğinizi unutulmaz kılmak için ideal bir mekan.

Dekorasyon

Kare ve dikdörtgen masalarımızın zarif açık renk örtüleri ile başlıyoruz. Her masada beyaz giydirilmiş uyumlu sandalyeler, görkemli ve şık bir atmosfer oluşturmak için altın detaylı kumaşlarla tamamlandı. Ayrıca, çift masası da aynı zarif konseptle düzenlendi, bu da özel anınızı daha da özel kılmak için bir fırsat sunuyor.

Dilerseniz, canlı çiçeklerle masalarınıza hayat katabilir ve atmosferinizi daha da canlandırabilirsiniz. Tüm bu özelliklere ek olarak, çiftlerimizin tercihine bağlı olmak kaydıyla dışarıdan organizasyon firması getirme özgürlüğünü de sunarak, hayalinizdeki süslemeyi ve detayları yaratma konusunda tam kontrol sahibi olmanızı sağlıyoruz. Nikah sonrası yemek davetinizin dekorasyonunda sınırsız özgürlük ve zarafet sunan bir mekan sunuyoruz.

Hizmetler

Menü tadımı ve değişiklik imkanı sunarak, özel etkinliğinizin lezzetini sizin istediğiniz şekilde özelleştirmenizi sağlıyoruz. Ayrıca, organizasyonun sorumluluğunu üstlenen deneyimli bir ekibimiz bulunuyor, böylece her ayrıntı sorunsuz bir şekilde yönetiliyor. Dilerseniz, kendi fotoğrafçınızı da getirebilirsiniz. Ayrıca, vale hizmetimizle misafirlerinizin konforunu düşünüyor ve etkinliğinize özel bir dokunuş katıyoruz. Selçuk Otel Mevlana, Konya Karatay yemek yerleri arasında unutulmaz anlarınızı oluşturmanız için ihtiyacınız olan tüm olanakları sunuyor.

Sizleri özel bir etkinliğe davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz! Hayatınıza dair en özel anlarınızı paylaşmak için bir araya gelmek istiyoruz. Bu özel daveti siz ve sevdiklerinizle birlikte kutlamak için sabırsızlanıyoruz! Nikah sonrası yemek davetinizi Mevlana Konya Selçuk Otel iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşıp planlayabilir, “Ücretsiz Teklif Al” butonu ile detaylarla ilgili bilgi alabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Şemsi Tebrizi Mh. Mevlana Cd. Mazhar Babalık Sk. No: 4 Karatay

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Selçuk Otel Mevlana Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.