Nikah Sonrası Yemeği Konya

Mevlevi Sofrası

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Mevlevi Sofrası Hakkında

İşletmemiz aslına uygun şekilde inşa edilen, üç Konya evinden oluşan ve restoran olarak faaliyet gösteren bir komplekstir.

İşletmemizde bir adet 150 kişilik modern salon, 1 adet 60 kişilik modern salon, 3 adet 20 şer kişilik Konya odası, 1 adet 30 kişilik Konya odası, 1 adet 80 kişilik sema salonu ile 300 kişilik, müzeye nazır terası ile açık ve kapalı olarak, toplamda 700 kişiye hizmet verme kapasitesine sahiptir. Konum olarak Mevlana müzesine paralel ve müzeye tamamen hakim tek restoran olma özelliğine sahiptir. Ağırlıklı olarak geleneksel Konya mutfağını misafirlerine sunan Mevlevi sofrasında, Anadolu mutfağının farklı tatları da bulunmaktadır. Yenilenen Mevlevi sofrasının uluslar arası sertifikalara sahip ve yabancı dil bilen personeli ile hizmet kadrosunu titizlikle seçmiştir. Sadece siz acenteler için itina ile oluşturduğumuz menülerimizi lütfen dikkatle inceleyiniz ve menülerin dışında arzu ettiğiniz hazırlıkları Mevlevi sofrasının uzman menü danışmanları ile görüşünüz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres::

    Aziziye Mahallesi Amil Çelebi Sk. No:1

  • Haritadaki Konumu

    Mevlevi Sofrası Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.