Hasanzade Restaurant

E-posta Gönder

  • Meram, Konya.

Kapasite Bilgileri

Hasanzade Restaurant
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Hasanzade Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Hasanzade Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Hasanzade Restaurant Sık Sorulan Sorular

Hasanzade Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Hasanzade Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Hasanzade Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Hasanzade Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Hasanzade Restaurant 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 75 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Hasanzade Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Hasanzade Restaurant düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Hasanzade Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Hasanzade Restaurant düğün dışında kurumsal etkinlikler, doğum günü, mezuniyet törenleri ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Hasanzade Restaurant Hakkında

1965 yılında Boğaziçi Döner olarak başladığımız lezzet yolculuğumuza Hasanzade ismiyle devam ediyoruz. Bu süreç boyunca yenilendik, geliştik. Hep memnuniyetiniz için çalıştık. Usta aşçımız Hasan Tütün’ün özel lezzetleri sayesinde de her yıl müdavim sayımız arttı. Konyalıları döner lezzetiyle büyülemeye karar verdiğimizden beri günlük yaşamda bizi tercih eden misafirlerimiz dışında özel günlerde de kapılarımızı açmaya başladık.

Lezzet, kalite ve tecrübeyle beraber menüler oluşturuyoruz. İstediğiniz lezzetleri bir araya getirerek davetlilerinize servis ediyoruz. Açılış, kurumsal etkinlikler, doğum günleri, bayii toplantılar ve nikah sonrası yemeklerinde bizi tercih edebilirsiniz.

Evlendiğiniz gün dostlarınızla beraber keyifli bir akşam yemeği için adresiniz Hasanzade Konya Restaurant olsun. En özel lezzetlerimizi bir araya getirerek beraber davet menüleri oluşturalım.
Davet menülerinizde yer almasını istediğiniz lezzetleri bir araya getirebilirsiniz. Dilerseniz de davet esnasında da anlık olarak istediğiniz lezzetleri servis elemanlarımıza söyleyebilirsiniz.
Her sabah kapılarımızı 06.00 itibariyle açıyor, gün boyunca lezzetlerimizi denemek isteyenlere hizmet veriyoruz. 22.30’da kapılarımızı kapatıyoruz. Diğer güne hazırlık yapmak için çalışmaya devam ediyor, restoranımızın temizliğini sağlıyoruz.

Melikşah Mahallesinde yer alan Hasanzade Meram Restaurant’ı kolayca bulabileceksiniz. Hocafakıh Caddesinde ilerlediğinizde restoranımıza ulaşabilirsiniz. Kendi aracınızla ya da toplu taşıma araçlarını kullanabilirsiniz.

Mekâna giriş yaptığınızda kapıda karşılama personellerimiz sizi bekliyor. Öncesinde bize ulaşarak istediğiniz masa düzeninde masalarımızı birleştiriyoruz. Davetlilerinizi bu masaya ulaştırıyoruz. Arzu ederseniz masaların üzerine gül yaprakları yerleştirebilir, özel aksesuarlar da kullanabiliriz.

Özel günlerinize eşlik eden lezzetlerimizi sunmak için hazırız. Eğer bizimle iletişim kurmak istiyorsanız sayfa üzerinde yer alan formu doldurabilirsiniz. Organizasyon ve iletişim bilgilerinizi eksiksiz olarak doldurduktan sonra “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonu tıklayabilirsiniz. Böylece organizasyon sorumlumuzla beraber hayal ettiğiniz organizasyonu planlayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.