Nikah Sonrası Yemeği Konya

Güven Balık

 • Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Güven Balık Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Güven Balık Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250

Güven Balık Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Şehir merkezinde After Party alanı
Manzara
Şehir manzaralı Doğa manzaralı Tarihi yer manzaralı

Güven Balık Sıkça Sorulan Sorular

Güven Balık düğün fiyatları ne kadar?

Güven Balık düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Güven Balık düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Güven Balık kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Güven Balık 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Güven Balık düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Güven Balık düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve vale hizmeti sunmaktadır.

Güven Balık düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Güven Balık düğün dışında doğum günü, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

150-250

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Güven Balık Hakkında

13. yüzyılda inşa edilen Hocacihan Han, 2009 yılında restore edildikten sonra hizmete Güven Balık Restaurant Konya olarak devam etti. Eşsiz lezzetlerimizin tadını çıkarmak ister misiniz? O zaman Güven Balık’a hoş geldiniz. Konya’nın tarihi Hocacihan Han’ın otantik havasında deniz lezzetlerimizin tadını çıkarın.

1995 yılından beri faaliyet gösterdiğimiz balık restoranı işletmeciliğine 2010 yılından beri Tarihi Hocacihan Han’da devam etmeye başladık. Nezih bir ortamda kaliteli bir hizmetle lezzetlerimizi sizinle buluşturuyoruz.

Deniz ürünlerimizin daima en tazesini ve en kalitelisini seçiyor ve sunuyoruz. Balık sektöründeki 22 yıllık tecrübemizi daha iyi hizmet verebilmek için kullanıyoruz. Onlarca çeşit balık ve deniz ürününü mevsimine göre seçiyoruz. Konya’nın balık kültürünü değerli misafirlerimize aşılıyoruz. Bu yüzden de Konya’da balık denince akla gelen mekân haline geldik.

Nikah sonrası yemeğinizi özel bir mekân da özel bir dekorasyonla yemek istemeniz gayet doğal. Bu yüzden araştırma amaçlı restoranlara göz atıyor, fiyat teklifi alıyorsunuz. Ancak farkımızı belirtmek istiyoruz. Lezzet ve dekorasyon dışında tarihi bir mekân olma özelliği de taşıyoruz. Bu yüzden 13. Yüzyıla dayanan bir geçmişi olan böyle bir han da yemek daha farklı hisler uyandırıyor. Yüzyıllar önce insanların geldiği, konakladığı her köşesinde izlerinin bulunduğu bu doku içerisinde yemek ayrıcalık. Zaten içeri girdiğiniz anda bu dokuyu hissedecek, büyüleneceksiniz.

Bir diğer önemli özelliğimiz ise servis personeli kalitemiz. Her birini teker teker seçtik. Güler yüzlü işlerinde iyi olmalarına oldukça dikkat ettik. Bu yüzden her birimiz belirli standartla davranış tarzı ve kaliteli hizmet konusunda oldukça iyiyiz. Tüm bu ayrıcalıklar içerisinde özel yemeklerinizi paylaşmak isterseniz yandaki formu ücretsiz olarak doldurabilirsiniz. Böylece bizimle iletişime geçebilir, fiyatlarımız konusunda ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres::

  Yunus Emre Mahallesi Beyşehir Caddesi No:214 Meram

 • Adres tarifi:

  toplu ulaşım veya araçla gelinebilir

 • Haritadaki Konumu

  Güven Balık Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.