Gherdan Gold Otel

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Gherdan Gold Otel - Nikah Sonrası Yemeği
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Gherdan Gold Otel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Gherdan Gold Otel Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Teras Yüksek tavan
Manzara
Park manzaralı Şehir manzaralı Bahçe manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı Anda Birden Fazla Kutlama
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Gherdan Gold Otel Sıkça Sorulan Sorular

Gherdan Gold Otel düğün fiyatları ne kadar?

Gherdan Gold Otel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Gherdan Gold Otel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Gherdan Gold Otel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Gherdan Gold Otel 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Gherdan Gold Otel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Gherdan Gold Otel düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve catering firması getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Gherdan Gold Otel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Gherdan Gold Otel düğün dışında nişan, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, doğum günü, davet ve resepsiyon, kına, baby shower, parti ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Gherdan Gold Otel Hakkında

Konya’da hayatınızı sevdiğiniz kişi ile birleştirme yolunda attığınız en önemli adımlardan birinin arkasına değerli dostlarınız ve akrabalarınız ile birlikte katılacağınız nikâh sonrası yemeğinizi düzenlemek için Gherdan Gold Otel’e davetlisiniz!

Konya’nın en şık mekânlarından birinde nikâhınız sonrasında leziz yemeklerin keyfini çıkarmak ve hoş sohbet etmek istiyorsanız doğru sayfadasınız! Usta şeflerimiz tarafından hazırlanan Türk ve dünya mutfağının en leziz yemekleri eşliğinde iki ailenin daha çok kaynaşabileceği davetiniz için oldukça özenli bir şekilde hazırlanıyoruz. Gece boyunca konuklarınız ile birlikte sadece sohbete ve eğlenmeye odaklanmanız için profesyonel ve güler yüzlü ekibimiz tüm istek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için hemen yanınızda oluyor. Gherdan Gold Otel adresi oldukça kolay ulaşım sağlanabilen bir yerde bulunuyor. Bu sayede misafirleriniz ile birlikte nikâhınızdan çıktıktan sonra kolay bir şekilde mekânımıza gelebilirsiniz.

100 ila 200 davetliyi ağırlama kapasitesine sahip olduğumuz restoranımızda konuklarınız ile birlikte hep beraber oturabilmenize imkân sağlayacak masa düzenleri hazırlıyoruz. Nikâh sonrası yemekleri genel olarak yüksek seste müzik olmayan ortamlarda hoş sohbet edilerek iki ailenin daha da yakınlaşmasını sağlayan davetler olarak gerçekleştiriliyor. Bu konsepte gayet uygun olan mekânımızda geçireceğiniz süreden keyif alacağınıza inanıyoruz. Konya’nın en güzel mimariye sahip binalarından birinde yer alan otelimizin restoranı da aynı şekilde oldukça şık dizayn edildi. Konforunuza da göz ardı etmeden dekore ettiğimiz mekânımızda oldukça rahat bir şekilde zaman geçirebilirsiniz.

Mutluluğunuzu sevdikleriniz ile paylaşacağınız davetinizi düzenlemek için Gherdan Gold Otel’i tercih ediyorsanız ve bize ulaşmak istiyorsanız yapmanız gereken oldukça basit. Sayfanın sağ üst köşesinde yer alan Gherdan Gold Otel iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu aracılığıyla bizimle irtibat kurabilirsiniz. Mutluluğunuzu paylaşmak için sizden haber bekliyoruz!

Ekiple Tanışın

 • Satış Müdürü

İletişim

 • Adres:

  Kosova Mh. Bende Sk. 12/1 Selçuklu

 • Nasıl gelinir?

  istanbul yolu uzeri MTA Tramvay durağı karşısı.

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Gherdan Gold Otel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.