Nikah Sonrası Yemeği Konya

Gazyağcı Furun Restaurant

 • Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Gazyağcı Furun Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Gazyağcı Furun Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250

Gazyağcı Furun Restaurant Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı

Gazyağcı Furun Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Gazyağcı Furun Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Gazyağcı Furun Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Gazyağcı Furun Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Gazyağcı Furun Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Gazyağcı Furun Restaurant 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Gazyağcı Furun Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Gazyağcı Furun Restaurant düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Gazyağcı Furun Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Gazyağcı Furun Restaurant düğün dışında açılışlar, doğum günü, kurumsal etkinlikler ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Gazyağcı Furun Restaurant Hakkında

İşletmecimiz Hüseyin Çınalı’nın lezzet şöleni yaşattığı Gazyağcı Furun Kebap Meram Restaurant’a hoş geldiniz.

5. kuşak ustamız olan Hüseyin Çınarlı, mesleği dedesi ve babasından öğrenmiş. En özel lezzetleri sunmaya devam eden restoranımız 2016 yılından beri Hüseyin Çınalı’nın önderliğinde ilerliyor. Kendimizi her yıl geliştiriyor ama lezzetimizi asla değiştirmiyoruz. Özel tarifler eşliğinde misafirlerimizi büyülüyoruz.

Restoranımızın tarihçesini inceleyecek olursak; mesleğe 1981 yılında başladık. Küçük bir lokantaydık o zamanlar… Gün geçtikçe hizmet içeriğimiz arttığı gibi müdavim sayımızda da hızlı bir artış yaşandı. Güler yüzlü hizmet anlayışımız ve el lezzetimizin de büyük bir payı olduğu aşikar. Konya’yı ziyarete gelenler, özel günlerini lezzetlerle güzelleştirmek isteyenler bizi tercih etmeye ve restoranımız dolup taşımaya başladı. Biz de geniş bir alana sahip olduğumuz şimdi hizmet verdiğimiz adresimize taşındık.

Yöresel lezzetleri davetlere taşımaya ve geceleri güzelleştirmeye devam ediyoruz. Siz de kutlama yapmak ve dostlarınızla keyifli bir akşam yemeği mi yemek istiyorsunuz?

O zaman doğru adres; Gazyağcı Furun Kebabı Konya!

Açılışlar, toplantılar, kurumsal etkinliklerde faaliyet gösteriyoruz. Şimdi ise nikâh sonrası yemeklerinde lezzetlerimizi davetlilere sunuyoruz. Dilediğiniz lezzetimizi bir araya getirerek davetlileriniz için menüler tasarlayabilirsiniz.

Başlangıç tabağı mı tercih etmek istersiniz? Yoksa bir çorba ile davetlilerinizi mest etmek mi? Menünüzü kendiniz planlayabildiğiniz gibi davetli sayınıza göre anlık olarak da istekleri öğrenebiliriz. Masalarınızı taze yeşilliklerle hazırlanan salatalarla doldurabilir, odun ateşinde özel olarak pişirdiğimiz pideleri masalarınıza ulaştırabiliriz. Ana yemek seçeneklerimiz oldukça fazla. Menümüzde Konya’nın yöresel lezzetlerini bulabileceksiniz.

Yemekler yendi, keyifli sohbetler edildi. Sıra geldi tatlıya. Kıtır kabak tatlısı ya da höşmerim! İkisini bir arada denemek isteyen misafirlerimiz için ise karışık tatlı tabağımız bulunuyor. Ne demişler? Tatlı yiyelim, tatlı konuşalım. Evliliğinizi kutladığınız bu gece de oldukça tatlı olduğuna göre bizi tercih etmeye hazırsınız!

Gelin özel günlerinizi beraber düzenleyelim. Sayfa üzerinde yer alan formu doldurabilir, “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonunu kullanarak organizasyon sorumlusuna ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres::

  Fatih Caddesi, No 120/A, 42090 Meram

 • Haritadaki Konumu

  Gazyağcı Furun Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.