Nikah Sonrası Yemeği Konya

Aliye Teyze Restaurant

Firma Düğün.com üzerinden hizmet veremiyor
Aliye Teyze Restaurant

Aliye Teyze Restaurant Hakkında

Konya’da nikâh sonrası yemeği davetinizi düzenleyecek, lezzetli yemekleri ve konforlu bir ortamı konuklarınıza sunabilecek bir mekân arıyorsanız sizi Aliye Teyze Restaurant’a davet ediyoruz!

Yıllardan beri Konya Selçuklu’da hizmette olan firmamızda konuklarımızın büyük beğenisini kazandık. Bu olumlu imajı oluşturabilmek ve koruyabilmek elbette kolay bir şey değil. Bu itibarı oluşturmamızda en büyük pay sahibi olan şey güler yüzlü çalışma politikamız. Sıcakkanlı ve neşeli çalışanlarımız düzenlediğiniz davetlerde tüm isteklerinizi hayata geçirmek adına oldukça titiz çalışıyor. Aliye Teyze Cafe & Restaurant’ın kolay ulaşılabilen konumu sayesinde nikâhınız sonrasında restoranımıza gayet rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Uzun yıllardır toplu yemek organizasyonlarına ev sahipliği yaptığımız mekânımızda 50 ila 75 davetliyi ağırlama kapasitesine sahibiz. Bu kapasite dahilinde konuk edeceğiniz misafirleriniz için özel oturma düzenleri kurabiliriz. Böylece tüm misafirleriniz ile aynı masada oturma ve sohbet etme fırsatı yakalayabilirsiniz. Davetinizi düzenleyeceğiniz tarihteki hava koşullarına göre ya kapalı alanımızda ya da terasımızda yemeğinizi yiyebilirsiniz. Mekânımızı tasarlarken sade ve konforlu bir ortam yaratmak en büyük amacımızdı. Bu amaç doğrultusunda da ihtişamlı bir görünüş yerine daha sade bir görünüm ancak daha iyi hizmet kalitesini tercih ettik. Kahverengi masa ve sandalyelerimiz mekânımızda bulunduğunuz süre boyunca rahat etmeniz için seçildi. Davetinizde konuklarınıza sunulacak yemekleri seçmek adına menüm tadımlarına katılma imkânına da sahipsiniz. Menü tadımlarında Konya’nın yöresel yemeklerinin yanı sıra Anadolu ve Ege mutfağından da seçkin lezzetler arasından seçim yapabilirsiniz.

Keyifli bir akşamda konuklarınız ile gerçekleştireceğiniz nikâh sonrası yemeğinizi Aliye Teyze Restaurant Selçuklu/Konya’da hayata geçirmek istiyorsanız yapmanız gereken oldukça kolay. Sayfanın sağ üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Aliye Teyze Restaurant Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menüde değişiklik Fotoğrafçı getirme
Fiziksel Özellikler
Şehir merkezinde Teras
Manzara
Şehir manzaralı

Aliye Teyze Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Aliye Teyze Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Aliye Teyze Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Aliye Teyze Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Aliye Teyze Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Aliye Teyze Restaurant 50 kişiden 50 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Aliye Teyze Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Aliye Teyze Restaurant düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Aliye Teyze Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Aliye Teyze Restaurant düğün dışında doğum günü hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

Otopark yok

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

22:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.