Seyir Tepe Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Seyir Tepe Restaurant
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Seyir Tepe Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Seyir Tepe Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir dışında
Manzara
Panaromik manzara
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Seyir Tepe Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Seyir Tepe Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Seyir Tepe Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Seyir Tepe Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Seyir Tepe Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Seyir Tepe Restaurant 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Seyir Tepe Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Seyir Tepe Restaurant düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Seyir Tepe Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Seyir Tepe Restaurant düğün dışında kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, doğum günü, nişan ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Seyir Tepe Restaurant Hakkında

Eşsiz bir manzaranın bulunduğu, kaliteli hizmetin ön planda olduğu ve uygun fiyatlarla lezzetli yemeklerin yenildiği restoranımızda güzel bir organizasyon gerçekleştirmek ister misiniz? Cevabınız “Evet” ise sizlere Seyir Tepe Restaurant ile tanıştırmak istiyoruz. Hatay’ın Belen ilçesinde bulunan restoranımıza gelirseniz ne gibi avantajlara sahip olacağınızı kısaca anlatalım.

Sektöre 2007 yılında giriş yaptığımızı belirtmek istiyoruz. Uzun yıllardan beri bizi tercih eden konuklarımıza hizmet verdiğimizi söyleyelim. Nikah sonrası yemekleri, doğum günleri, yıl dönümleri, iş yemekleri, bayi toplantıları ve bunun gibi birçok organizasyonda Seyir Tepe Hatay’da olabilir ve kusursuz bir gün geçirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey; bizimle en az 2 hafta öncesinden iletişime geçmek. Böylelikle isteklerinizi karşılamak için yeterli zamana sahip olabiliyoruz.

Restoranımızda yiyeceğiniz yemeklerin kapsamlı ve hijyenik bir mutfaktan çıkacağını söylemek istiyoruz. Profesyonel aşçılarımız tarafından hazırlanan yemeklerimizin en kısa sürede konuklarımızla buluşması için devreye hızlı servis elemanlarımız giriyor. Eşsiz Hatay mutfağını en iyi şekilde temsil etmek için çalışırken, kebap çeşitleri, mezeler, salatalar ve daha birçok farklı lezzetle geniş bir menü sunuyoruz. Seyir kebabı, ekmek kaplı seyir tava, közde kebap, tuzda tavuk ve közde pirzola en çok tercih ürünlerimizden birkaçı. Bu lezzetleri Seyir Tepe Restaurant Hatay’da oldukça uygun fiyatlarla sunuyor. Bizi tercih ederek buna yakından tanık olabilirsiniz.

Siz değerli konuklarımıza kapılarımızı sabah 6’da açıyoruz v gece 2’ye kadar kesintisiz bir hizmet sunuyoruz. Bu saatler arasında bizi istediğiniz zaman tercih edebilirsiniz. Haftanın her günü faaliyet gösterdiğimizi de belirtelim.

Muhteşem Amik ovası manzarası eşliğinde sevdiklerinizle güzel bir yemek organizasyonu için doğru yerdesiniz. Bizi tercih etmek için sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Halilbey Mahallesi, 31350 Belen/Hatay

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Seyir Tepe Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.