Nikah Sonrası Yemeği Hatay

Nazende Restaurant

 • Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Nazende Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Nazende Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Nazende Restaurant Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı Doğa manzaralı

Nazende Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Nazende Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Nazende Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Nazende Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Nazende Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Nazende Restaurant 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Nazende Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Nazende Restaurant düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Nazende Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Nazende Restaurant düğün dışında açılışlar, bayi toplantısı, parti, davet ve resepsiyon, kına, nişan, doğum günü ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Nazende Restaurant Hakkında

Kaliteli ve güler yüzlü hizmetin adresi Nazende Restaurant’ta unutulmaz bir nikâh sonrası yemeği gerçekleştirmek ister misiniz? Eğer cevabınız “Evet” ise sizlere bu özel gününüzde birçok avantajı sunduğumuz restoranımıza bekliyoruz. Kendimizi kısaca tanıtmak gerekirse;

İşletmemizde organizasyonlarınız için açık ve kapalı alanımız bulunuyor. Geniş kapalı alanımız şık ve özenle dizayn edildiği için sevdikleriniz veya aile dostlarınızla herhangi bir kuşkuya kapılmadan tercih edebilirsiniz. Nezih bir ortam arıyorsanız doğru yerdesiniz. Buradaki alanımızı tamamen isteklerinize göre dizayn ediyor ve zamanımızı tamamen size özel bir gece olması için harcıyoruz. Kapalı alanımızı tercih edebileceğiniz gibi açık alanımızı da tercih edebiliyorsunuz. Ağaçlarla, rengarenk çiçeklerle çevrelediğimiz ve zemini tamamen çimden oluşan bu alanımızın birçok organizasyona ev sahipliği yapabilecek altyapıya sahip olduğunu söyleyebiliriz. İç mekânımız için yaptığımız işlemlerin aynısını burası için de yapıyoruz. Masa ve sandalyeleri çim alanı en iyi şekilde kullanabilmeniz için özenle yerleştiriyoruz. Gelecek kişi sayısına göre bu masaları arttırıyor ya da azaltıyoruz. Böylelikle en verimli şekilde kullanıyor ve herhangi bir sıkışıklık yaşamıyorsunuz. Kötü hava şartları için büyük şemsiyelerimiz bulunuyor. Aynı zamanda siz bu güzel anlarınızı yaşarken çocuklarınızın sıkılmaması için de açık alanımızın hemen yan tarafında bir oyun parkı hizmetimiz bulunuyor. En özel anlarınızda çocuklarınızın peşinde koşmanıza gerek kalmayacak. Bizi tercih eden her misafirimizin konforunu düşüneceğimizden emin olabilirsiniz.

Nazende Restaurant Arsuz’da birçok organizasyonunuza ev sahipliği yapıyor. Bugüne kadar bünyemizde gerçekleştirdiğimiz tüm davetlerde konuklarımızı mutlu etmenin ve buradan memnun bir şekilde göndermenin gururunu yaşadık. Aynı hisleri sizin özel gününüz için de yaşamak istiyoruz. Nikâh sonrası yemekleri, doğum günleri, yıl dönümleri, evlilik teklifleri, bayi toplantıları, kurumsal etkinlikler ve bunun gibi özel anlarda bizi tercih edebilirsiniz.

Eğer hakkımızda daha detaylı bilgi almak ve bu özel gününüzde bizimle birlikte olmak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Karaağaç Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi No 223 Arsuz, Hatay, Turkey

 • Haritadaki Konumu

  Nazende Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.