Ümit Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Ümit Restaurant
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75

Ümit Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Ümit Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Ümit Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Ümit Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Ümit Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Ümit Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Ümit Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Ümit Restaurant 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Ümit Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Ümit Restaurant düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Ümit Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Ümit Restaurant düğün dışında doğum günü, açılışlar, parti, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Ümit Restaurant Hakkında

Geçmişten günümüze Gaziantep’in birbirinden leziz tatlarını ve kendine has yemek kültürünü sizinle buluşturmak için çalışıyoruz. Tüm Türkiye’ye yayılan başarımızı, şehir dışından gelip bizi tercih eden misafirlerimizi borçluyuz. Mutlu bir geleceğe adım attığınız bu özel gününüzde, nikah sonrası yemeği için tercihiniz biz olalım istiyoruz ve sizi Ümit Restaurant Gaziantep’e davet ediyoruz.

Mekânımız geniş ve ferah bir yapıda olup 150 kişiye kadar konuğumuzu ağırlayacak kapasiteye sahiptir. Kalabalık yemek organizasyonlarınız için bizimle önceden iletişime geçip rezervasyon yaptırabilirsiniz. Nikah sonrası yemeklerinizde kendinizi daha özel hissetmeniz için mekânımızda konsept çalışmalar yapabiliriz. Dilerseniz beğendiniz renk ve tarzda sandalyelerimizi süsleyebiliriz. Masa ve sandalye düzenimizi gelecek misafir sayınıza göre oluşturabiliriz. Bize ne istediğinizi söyleyin yeter, bunu gerçekleştirmek için elimizden gelen her şeyi yapmaya hazırız.

Nikâh sonrası ailenizle beraber yemek organizasyonu düzenlemek istiyor, doğum günlerinizle sevdiklerinizle birlikte eğlenmek istiyorsanız sizi kusursuz hizmetlerimizle buluşturuyoruz. Ayrıca kurumsal etkinlik ve bayi toplantılarında da faaliyet gösteriyoruz. Yemeklerinizde size özenle hazırladığımız dönerlerimizi sunuyoruz. Özellikle pilav üstü dönerimizin tadına bakmanızı özellikle tavsiye ediyoruz. Hizmet elemanlarımız sizin memnuniyetiniz için aralıksız çalışıyor ve servislerin hızlı bir şekilde, soğumadan size ulaşmasını sağlıyor. Döner dışında İskender tercihi yapabilir ve Gaziantep etinin verdiği nefis tatla süslenen yemeklerimizi yeme fırsatı yakalayabilirsiniz. Yemeğiniz ardından sizin için titizlikle hazırladığımız künefemizi yerken kendinizi çok iyi hissedeceksiniz buna eminiz.

Nikah sonrası yemekleriniz dışında toplantılarınızda, şirket yemeklerinizde ve tercih ettiğiniz her türlü toplu yemek organizasyonlarınızda size hizmet vermeye hazırız diyoruz ve tadına doyum olmaz lezzetlerimizle nikah sonrası aile yemeğinizde size ev sahipliği yapmak çok istiyoruz. Siz de daha fazla bilgi edinmek ve menülerimize özel fiyat teklifleri almak için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizinle tanışmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Fatih Mah. 14 Nolu Cad. Emek

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Ümit Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.