Küşlemeci Mehmet Usta

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Küşlemeci Mehmet Usta
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Küşlemeci Mehmet Usta Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Küşlemeci Mehmet Usta Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Küşlemeci Mehmet Usta Sık Sorulan Sorular

Küşlemeci Mehmet Usta düğün fiyatları ne kadar?

Küşlemeci Mehmet Usta düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Küşlemeci Mehmet Usta düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Küşlemeci Mehmet Usta kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Küşlemeci Mehmet Usta 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Küşlemeci Mehmet Usta düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Küşlemeci Mehmet Usta düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Küşlemeci Mehmet Usta düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Küşlemeci Mehmet Usta düğün dışında baby shower, kurumsal etkinlikler, açılışlar, bayi toplantısı, doğum günü, davet ve resepsiyon ve nişan hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Küşlemeci Mehmet Usta Hakkında

Gazianteplilerin ve Gaziantep’e yolu düşmüş insanların uğramadan gitmediği adreslerden biri Küşlemeci Mehmet Usta Gaziantep. 1972 yılında kebap ustası olarak sektöre atılan Mehmet Kör’ün önderliğinde kurulan işletmemiz bugüne kadar kaliteli hizmet anlayışını elinden bırakmayarak misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Yılların tecrübeli işletmesi olduğumuzdan dolayı markalaşma yoluna kadar ilerledik ve küşleme denilince akla ilk gelen adreslerden biri olma özelliği kazandık.

Restoranımıza geldiğinizde kendinizi hem ferah bir mekânda bulacaksınız. İşini severek yapan ve işine çok bağlı ekibimizle birlikte sizlere güler yüzümüzle hizmet veriyorsunuz. Ekibimizin sıcaklığıyla kendinizi evinizde hissetmenizi sağlıyoruz.

Aile yemekleri ve özel gün kutlamaları gibi toplu organizasyonlar için de tercih edilen restoranımızda nikâh sonrası aile yemeği, kurumsal etkinlik ve bayi toplantıları, doğum günü gibi özel ekinliklerinizi lezzetli yemekler yiyerek gerçekleştirebileceksiniz.

Restoranımız kapalı alan olmasına rağmen camla çevrili, yüksek tavanlı olmasından dolayı kendinizi ferah bir alanda bulacaksınız. Organizasyonlarda davetlileriniz katılım sayısına uygun olarak masa ve sandalyelerin yerleşim planını hazırlıyor, isterseniz ayrı ayrı isterseniz birleşmiş olarak uzun bir ziyafet masası oluşturuyoruz.

Lezzetlerimizden bahsedelim biraz da. Küşlemenin sırrı ve özelliği etin en özel yerinden alınıp yapılmasıdır. Özel baharatlarla harmanlanıp yapılan bu lezzet her damak verkine hitap ettiğinden dolayı oldukça tercih görür. Sadece küşleme değil en çok sevilen lezzetlerin bulunduğu menü içeriğimiz şu şekildedir; kıyma kebap, simit kebabı, tavuk şişi, Yunus Usta’nın Speciali, Lahmacun. Bu eşsiz lezzetlerden sonra tatlı sevenlerin gönlünü fethediyor yöresel lezzetimiz olan baklavamızı taktim ediyoruz.

Siz de bizim ev sahipliğimizde yemekli organizasyonlarını gerçekleştirmek istiyorsanız Küşlemeci Mehmet Usta telefon bilgisine ulaşmak için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın


İletişim

  • Adres:

    Alleben Mh, Kemal Köker Cd. No:25 A, 27500 Şahinbey/Gaziantep

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Küşlemeci Mehmet Usta Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.