Nikah Sonrası Yemeği Gaziantep

Büdeyri Hanı

 • Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Büdeyri Hanı Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Büdeyri Hanı Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250

Büdeyri Hanı Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Açılır kapanır tavan Kolonsuz salon Şehir merkezinde
Manzara
Tarihi yer manzaralı

Büdeyri Hanı Sıkça Sorulan Sorular

Büdeyri Hanı düğün fiyatları ne kadar?

Büdeyri Hanı düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Büdeyri Hanı düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Büdeyri Hanı kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Büdeyri Hanı 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Vegan

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Büdeyri Hanı Hakkında

Tarih kokulu bir han, birbirinden lezzetli yemekler…

1890’lı yılların başlarında inşa edildiği tahmin edilen Büdeyri Hanı Şahinbey Gaziantep dokusu bozulmadan restore edilmiştir ve misafirlerine farklı bir deneyim yaşatıyor.

Hanın mimarisinden bahsetmek istiyoruz size. Sabunhane ve Han olmak üzere iki bölümden oluşan bu şaheser yapı klasik Osmanlı han mimarisinin birçok özelliğini üzerinde toplamıştır. Han üzerinde bulunan mekânlar seyahat edenlerin konaklamaları için yapılmış ve bir geçitle birbirine bağlanmıştır. Han’ın ön cephesinde ise dışa açılan tek katlı dükkanlar mevcuttur. Geçitli müdahaleler gören Büdeyri Hanı günümüze kadar ayakta kalabilen sayılı yapılardan biridir.

Biz de Büdeyri Hanı ekibi olarak misafirlerimizi kaliteli hizmet anlayışımızla karşılıyor, keyifli bir gün geçirmelerini sağlıyoruz. Toplu organizasyonlar için tercih edilen mekânımızda nikâh sonrası aile yemeği, nişan kutlaması, kına ve bekârlığa veda partisi, kurumsal etkinlik ve eğlencelerinizi farklı bir şekilde kutlayabilir ya da evlilik teklifi ve yıl dönümlerinizi romantik bir akşam yemeğiyle unutulmaz kılabilirsiniz.

Gerçekleştirmek istediğiniz organizasyon için bizimle iletişime geçtiğiniz an itibariyle davetli sayınıza uygun olarak han bahçesinde ve iç mekânımızda size özel bir alan oluşturabiliyoruz. Özel organizasyonlarda mekanı balon ve aksesuarlarla süslüyor, masa üstlerini gül yapraklarıyla canlandırıyoruz.

Canlı müzikle keyifli bir akşam geçirebileceksiniz. Profesyonel müzisyenimiz söylediği şarkılara eşlik ederek yemeklerinizi yiyebilir müziğin ritmine kapılarak ruhunuzu hoş edebilirsiniz.
Gaziantep’in yöresel yemekleri, meze ve tatlılarının bulunduğu menü içeriğimizle sizi lezzet yolculuğuna çıkarıyoruz. İsteğe bağlı olarak organizasyonunuz için size tek tip menü de oluşturabiliyoruz.

Siz de bizim ev sahipliğimizde özel günlerinizi lezzetli yemekler yiyerek kutlamak istiyorsanız sayfa üzerinde bulunan fiyat teklifi al butonuna basıp karşınıza çıkan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak Büdeyri Hanı telefon bilgisine sahip olabilirsiniz.

İletişim

 • Adres::

  Şekeroğlu Mahallesi Gümrük Caddesi Büdeyri Hanı No: 32 Şahinbey

 • Haritadaki Konumu

  Büdeyri Hanı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.