Antique House Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Antique House Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Antique House Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Antique House Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Balkon Çim alan Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı Orman manzaralı Kır manzaralı Bahçe manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Antique House Restaurant Sık Sorulan Sorular

Antique House Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Antique House Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Antique House Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Antique House Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Antique House Restaurant 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Antique House Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Antique House Restaurant düğününüz için vale hizmeti, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve catering firması getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Antique House Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Antique House Restaurant düğün dışında doğum günü, bayi toplantısı, nişan, kurumsal etkinlikler, açılışlar, davet ve resepsiyon, sünnet düğünü, kına, parti, baby shower, mezuniyet törenleri ve piknik hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Antique House Restaurant Hakkında

Nikah sonrası yemek organizasyonlarınız için, çiftlerimize ve konuklarımıza Gaziantep’te hizmet veriyoruz. Memnuniyetinizi ön planda tutan çalışma disiplinimizle varlığımızı sürdürüyoruz. Sizden aldığımız ilhamla kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Antique House Restaurant Gaziantep’te gayet merkezi bir yerde bulunuyor. Kolay ulaşım alternatifleriyle misafirleriniz salonumuza kolaylıkla ulaşabilir. Şahsi arabalarıyla gelen konuklarınız, arabalarını gönül rahatlığınla otoparkımıza emanet edebilir.

Peki hangi hizmetleri sağlıyoruz?

Mekânımız ferah, geniş ve yüksek tavanlı bir yapıya sahiptir. Üstelik görselliği bozacak tek bir kolon bile bulunmuyor. Masalarımızda beyaz renk örtülerimiz sadeliği temsil ediyor. Standart yapıda olan bu dekoru beğenmezseniz nikah sonrası yemek organizasyonlarınız için dilediğiniz tarzda süslemeler yapabiliyoruz. Loş aydınlatmalarımızla, size yemekleriniz için romantik bir ortam sunuyoruz.

Mekânımızda şehrimizin yöresel tatlarımızı, usta aşçılarımızın ellerinden çıkan müthiş lezzetlerimizi özenle hazırlıyoruz. Tercihinize göre konuklarınıza ızgara çeşitlerinden, zeytinyağlılarımızdan ve daha birçok seçeneğimizin olduğu yemek çeşitlerimizden sunumlar yapıyoruz. Üstelik birçok alkolsüz içecek tercihlerimiz bulunuyor. Size sadece en uygununu seçip organizasyon sonunda, misafirlerinizin övgülerini dinlemek kalıyor.

Kaliteli ses ve sahne hizmeti sunduğumuz restoranımızda, canlı saz orkestrası ile mükemmel müzik keyfine ulaşabilirsiniz. Pist alanımızı özgürce dans eğlenebilin diye geniş bıraktık. Sevdiklerinizle birlikte lezzetli yemeklerimizi yedikten sonra dilediğiniz gibi dans edebilirsiniz.

Nikah sonrası yemek organizasyonlarınız dışında açılış, doğum günü, kurumsal etkinlik, davet ve resepsiyon, parti gibi tüm davetlerinizde üstün servis anlayışımız ve leziz yemeklerimizle hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Üstelik mekânımızı özenle hazırlamamız için organizasyonlarınızdan 1 hafta önce bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

En güzel gününüzü unutulmaz kılmak için sabırsızlanıyoruz ve Gaziantep’te nikah sonrası yemek organizasyonu yapmak isteyen çiftlerimizi bekliyoruz. Daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek için hemen formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Gazi mah. Zübeyde Hanım bul. Atatürk Kültür Parkı İçi Gezegen Evi Yanı

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Antique House Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.