Big Chefs Denizli

E-posta Gönder

  • Pamukkale, Denizli.

Kapasite Bilgileri

Big Chefs Denizli
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Big Chefs Denizli Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Big Chefs Denizli Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Big Chefs Denizli Sıkça Sorulan Sorular

Big Chefs Denizli düğün fiyatları ne kadar?

Big Chefs Denizli düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Big Chefs Denizli düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Big Chefs Denizli kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Big Chefs Denizli 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Big Chefs Denizli düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Big Chefs Denizli düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi, catering firması getirme i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Big Chefs Denizli düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Big Chefs Denizli düğün dışında doğum günü, kına, davet ve resepsiyon, açılışlar, nişan, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı ve baby shower hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Big Chefs Denizli Hakkında

Özel kutlamalarınızı şansa bırakmayın. Şık atmosferimiz ve kaliteli hizmet anlayışımızla misafirlerimizi karşılıyor, alışılmışın dışında bir lezzet deneyimi kazandırıyoruz. Big Chefs Denizli olarak uzun süredir hizmet sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Konumumuz itibariyle oldukça tercih edilen bir adresiz. Denizli’nin en nezih semtinde bulunan Çamlık Bulvarı üzerinde faaliyet gösteriyoruz.


Big Chefs Türkiye’nin ün sahibi olan bir markası. Hikayemizden bahsedecek olursak; 2007 yılında Ankara’da ilk temellerimiz atıldı. Şehir dışından gelerek yolları bizimle keşsen misafirlerimizin tavsiyesi doğrultusunda Türkiye’nin birçok ilinde ve yurt dışında şubeler açarak yıllar içinde her kitleye ulaşma fırsatı bulduk ve kaliteli hizmet anlayışımız doğrultusunda her sene kendimizi geliştiriyor ve büyüme yolunda hızlı adımlarla yürüyoruz.


Toplu organizasyon ve özel gün kutlamaları için de tercih edilen bir adresiz. Aile ve sevdiklerinizle birlikte nikâh sonrası yemeği organizasyonu düzenlemek, nişan kutlamanızı lezzetli yemekler yiyerek taçlandırmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. İşletmemiz yıl içerisinde birçok toplu ve yemekli organizasyona ev sahipliği yapıyor. Doğum günü, bekârlığa ve partisi, kurumsal etkinlikler, toplantılar ve sosyal davetlerinizi Big Chefs Denizli’de gerçekleştirebilirsiniz.


Misafirlerimizi ağırladığımız davet alanlarından bahsedecek olursak; ister kapalı alanımızda. İster üstü ve etrafı camla çevrili dilediğinizde camları açılabilen açık alanımızda kutlama yapabilirsiniz. İç mekân tasarımımız misafirlerimizin konforu düşünülerek tasarlanmıştır. Göz yormayan ışıklandırma sistemi, şık ve oturumu rahat mobilyalar, uzun ahşaptan yapılmış davet masalarımızla sıcak bir atmosferle sizi karşılıyoruz.


Menü içeriğimizdeki lezzetlerimizden bahsedecek olursak; Türkiye’nin yöresel lezzetleri ve Dünya lezzetlerinin harmanlanmasıyla ve modern yorumuyla size birçok seçenek sunuyoruz. Yemekleri yaparken kullandığımız ürün kalitesini önem veriyor, güvenilir iş ortaklarımızdan ürünleri temin ediyoruz. Siz de bizim ev sahipliğimizde özel etkinliklerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız Big Chefs Denizli telefon bilgisi için sayfa üzerinden bizimle iletişime geçin.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.