Necla Kokulu Taş Tasarımları

E-posta Gönder

Necla Kokulu Taş Tasarımları Genel Özellikler

 • Minimum Adet Fiyatı

  3-5 TL

 • Minimum Sipariş Adedi

  Limit Yok

 • Hizmet İçeriği

  Nikah Şekeri ve Hediyelik

 • Teslim Süresi

  2 hafta

Necla Kokulu Taş Tasarımları Özellikler

 • Özel Tasarım
 • Şehir Dışı Gönderim
 • Ücretsiz Teslimat

Necla Kokulu Taş Tasarımları Sıkça Sorulan Sorular

 • Ürün çeşitleriniz neler?

  Kolonya ve sabun şişeleri, Çikolata, Cup cake, Kokulu taş, Kurabiye, Lavanta keseleri, Makaron

Necla Kokulu Taş Tasarımları Hakkında

El işçiliğine duyduğumuz tutku ile özel günleriniz için nikâh şekeri ve hediyelikler tasarlıyoruz. Misafirlerinize bu güzel gününüzde vereceğiniz hoş hatıralar için özenli ve dikkatli bir çalışma süreci geçiriyoruz.

Size, hazırlanma sürecimiz ve yaptığımız işlerden söz etmek istiyoruz;

Öncelikle, tamamen kişiye özel tasarımlar yaptığımızı belirtmek istiyoruz. Tasarımlarımızda özenle seçtiğimiz doğal ürünleri kullanıyoruz. Nikâh şekeri süsleri için istekleriniz doğrultusunda doğal çiçek, şık tüller ya da farklı alternatifler kullanıyoruz. Kutulu nikâh şekeri, kütük mumluklar, hasır kalpli delin damat şeklinde magnet ve daha pek çok farklı modelleri istediğiniz renk ve süsleme ile hazırlıyoruz.

Söz ve nişan davetleriniz için hasır tepsiler üzerine yüzük modelleri yaparak davetinize katılacak misafirler için özel hatıralar oluşturuyor, nişan tepsinizi de dilediğiniz şekilde tasarlıyoruz. Bebekler için birbirinden farklı tasarımlar ile diş buğdayı ya da doğum günü gibi etkinliklerde hediyelikler hazırlıyoruz. Özellikle jel mum içinde yatan bebek tasarımlarımız oldukça rağbet görüyor. Mumlu şekerli lokumlar da yapıyoruz. Kapı süsleri, kahve fincanı tepsileri, mıknatıslı süsler, fotoğraflı ya da fotoğrafsız hediyelikleri de istediğiniz renkleri kullanarak üretiyoruz. Kına, nişan, bebek mevlüdü, diş buğdayı ve doğum günü gibi etkinlikleriniz için hayal ettiğiniz süsleme ve hediyelikleri deneyimimiz aracılığı ile en iyi şekilde tasarlayıp teslim ediyoruz.

Nikâh şekeri önerilerimiz ve daha fazlası için bilgi almak isterseniz bizimle nasıl iletişime geçeceğinizi anlatalım;

Sayfanın yan tarafında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurup “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklayarak Necla Kokulu Taş Tasarımları ile kolayca iletişime geçebilir, soru ve isteklerinizi bu form üzerinden iletebilirsiniz. Bize, Türkiye’nin her noktasından dilediğiniz siparişi vermek için ulaşabilirsiniz.

Özel günleriniz için kaliteli ve uygun fiyata tasarımlar istiyorsanız hemen bize ulaşın.

Ekiple Tanışın

 • İşyeri Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.