Nikah Şekeri ve Hediyelik Sivas

Gözdem Hediyelik & Aksesuar

  • Min. Fiyat
    20-30 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir nikah şekeri aradığını anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 nikah şekeri firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Gözdem Hediyelik & Aksesuar Özellikler

Minimum Adet Fiyatı
20-30 TL
Minimum Sipariş Adedi
Limit Yok
Hizmet İçeriği
Hediyelik
Teslim Süresi
2 hafta
Özel tasarım yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışına gönderim yapıyor musunuz?
Evet
Ücretsiz teslimat var mı?
Hayır

Gözdem Hediyelik & Aksesuar Hakkında

Düğün, doğum günü, kına gecesi ve nişan töreniniz gibi etkinlikleriniz için, sevdiklerinize verdiğiniz daveti hatırlatacak hediyelikler tasarlıyoruz. Bu sektörde uzun yıllardır faaliyet gösteren firmamız, ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde değerlendiriyor.

Titiz çalışmalarımızla birleşen çalışma disiplinimiz, aşkla yaptığımız işe de yansıyor ve ortaya harika tasarımlar, hediyelikler çıkıyor. Profesyonel ekip arkadaşlarımız ilk görüşmemizden ürünlerinizi size teslim ettiğimiz o ânâ kadarki süreçte beklentilerinizi karşılamaya yönelik bir çalışma gerçekleştiriyor.

Gözdem Hediyelik & Aksesuar olarak size birkaç öneride bulunmak isteriz. Öncelikle konuklarınıza vereceğiniz hediyeler değerli günlerinizin unutulmamasını sağladığı için seçiminizi yaparken aceleci olmamalısınız. Mesela kır düğünü yapacaksanız mekânınızda kullandığınız aksesuarlarla benzer tarzdaki hediyelikleri, salon düğünü yapacaksanız yine düğün konseptinizi yansıtan küçük ayrıntılarla süslenmiş hediyeliklerimizi tercih edebilirsiniz. Zevkinizi ve tarzınızı yansıtan bu küçük detaylar eminiz ki sevdikleriniz ve davetlilerinizin de çok hoşuna gidecek.

Peki hediyelik dışında başka neler yapıyoruz?

Gelin çiçeğinizi sevdiğiniz detaylarla süsleyebiliyoruz. Kına gecenizde misafirlerinize vereceğiniz kınalara sizi hatırlatacak süslemeler yapabiliriz. Nişan töreninize davet ettiğiniz konuklarınız için söz tarihinizin ve isimlerinizin yazılı olduğu birbirinden güzel hediyelikler de hazırlayabiliriz. Siz yer ki isteyin!

Tüm bu etkinliklerinizde kullanacağınız hazır modellerimizden içinize sineni bulamazsanız özel tasarım olanağımızdan faydalanabilirsiniz. İsteklerinizi, tarzınızı ve etkinlik konseptinizi göz önünde bulundurarak yaptığımız el emeği ürünlerimizi eminiz ki çok beğeneceksiniz.

Seçimini yaptığınız hediyelikleri Sivas başta olmak üzere Türkiye’nin her yerine gönderebiliyoruz. Özellikle şehir dışından yapacağınız siparişler için kargo süresini de göz önünde tutarak sipariş vermenizi öneriyoruz.

Sivas nikah şekeri yapan yerler arasında fark yaratan olanaklarımızla sizleri bekliyoruz. Sağladığımız diğer hizmetleri öğrenmek ve fiyatlarımızı öğrenmek için yapmanız gereken şey çok basit. Hemen sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al!’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Sizinle tanışmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres::

    Gözdem Bijuteri ve Hediyelik, Çarşıbaşı, 12-Paşa Cami Sk. 6 A, 58050 Merkez/Sivas

  • Haritadaki Konumu

    Gözdem Hediyelik & Aksesuar Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.