Gözdem Hediyelik & Aksesuar

E-posta Gönder

Nikah Şekeri ve Hediyelik

Kategori

3-5 TL

Min. Fiyat

Merkez, Sivas

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir nikah şekeri aradığını anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 nikah şekeri firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Adet Fiyatı 3-5 TL
  • Minimum Sipariş Adeti Limit Yok
  • Hizmet İçeriği Hediyelik
  • Teslim Süresi 2 hafta

Özellikler

  • Özel Tasarım
  • Şehirdışı Gönderim
  • Ücretsiz Teslimat

Önerilen Firmalar

Necla Kokulu Taş Tasarımları
15

Gemerek

Necla Kokulu Taş Tasarımları

2-3 TL
Butik Pasta Organizasyon
12

Zara

Butik Pasta Organizasyon

2-3 TL
Gözdem Hediyelik & Aksesuar
6

Merkez

Gözdem Hediyelik & Aksesuar

3-5 TL

Hakkında

Düğün, doğum günü, kına gecesi ve nişan töreniniz gibi etkinlikleriniz için, sevdiklerinize verdiğiniz daveti hatırlatacak hediyelikler tasarlıyoruz. Bu sektörde uzun yıllardır faaliyet gösteren firmamız, ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde değerlendiriyor.

Titiz çalışmalarımızla birleşen çalışma disiplinimiz, aşkla yaptığımız işe de yansıyor ve ortaya harika tasarımlar, hediyelikler çıkıyor. Profesyonel ekip arkadaşlarımız ilk görüşmemizden ürünlerinizi size teslim ettiğimiz o ânâ kadarki süreçte beklentilerinizi karşılamaya yönelik bir çalışma gerçekleştiriyor.

Gözdem Hediyelik & Aksesuar olarak size birkaç öneride bulunmak isteriz. Öncelikle konuklarınıza vereceğiniz hediyeler değerli günlerinizin unutulmamasını sağladığı için seçiminizi yaparken aceleci olmamalısınız. Mesela kır düğünü yapacaksanız mekânınızda kullandığınız aksesuarlarla benzer tarzdaki hediyelikleri, salon düğünü yapacaksanız yine düğün konseptinizi yansıtan küçük ayrıntılarla süslenmiş hediyeliklerimizi tercih edebilirsiniz. Zevkinizi ve tarzınızı yansıtan bu küçük detaylar eminiz ki sevdikleriniz ve davetlilerinizin de çok hoşuna gidecek.

Peki hediyelik dışında başka neler yapıyoruz?

Gelin çiçeğinizi sevdiğiniz detaylarla süsleyebiliyoruz. Kına gecenizde misafirlerinize vereceğiniz kınalara sizi hatırlatacak süslemeler yapabiliriz. Nişan töreninize davet ettiğiniz konuklarınız için söz tarihinizin ve isimlerinizin yazılı olduğu birbirinden güzel hediyelikler de hazırlayabiliriz. Siz yer ki isteyin!

Tüm bu etkinliklerinizde kullanacağınız hazır modellerimizden içinize sineni bulamazsanız özel tasarım olanağımızdan faydalanabilirsiniz. İsteklerinizi, tarzınızı ve etkinlik konseptinizi göz önünde bulundurarak yaptığımız el emeği ürünlerimizi eminiz ki çok beğeneceksiniz.

Seçimini yaptığınız hediyelikleri Sivas başta olmak üzere Türkiye’nin her yerine gönderebiliyoruz. Özellikle şehir dışından yapacağınız siparişler için kargo süresini de göz önünde tutarak sipariş vermenizi öneriyoruz.

Sivas nikah şekeri yapan yerler arasında fark yaratan olanaklarımızla sizleri bekliyoruz. Sağladığımız diğer hizmetleri öğrenmek ve fiyatlarımızı öğrenmek için yapmanız gereken şey çok basit. Hemen sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al!’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Sizinle tanışmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

İletişim

Mehtap Hanım

  • Adres: Gözdem Bijuteri ve Hediyelik, Çarşıbaşı, 12-Paşa Cami Sk. 6 A, 58050 Merkez/Sivas

Gözdem Hediyelik & Aksesuar Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!