Nikah Şekeri ve Hediyelik Sivas

Gelince Tasarım & Organizasyon

  • Min. Fiyat
    10 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir nikah şekeri aradığını anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 nikah şekeri firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Gelince Tasarım & Organizasyon Özellikler

Minimum Adet Fiyatı
10 TL'den az
Minimum Sipariş Adedi
250
Hizmet İçeriği
Nikah Şekeri ve Hediyelik
Teslim Süresi
3 hafta
Özel tasarım yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışına gönderim yapıyor musunuz?
Evet
Ücretsiz teslimat var mı?
Hayır

Gelince Tasarım & Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Ürün çeşitleriniz neler?

Kolonya ve sabun şişeleri

Gelince Tasarım & Organizasyon Hakkında

Düğün tarihinizde üzerinde düşünülmesi gereken tüm detayları tek bir adreste gerçekleştirmek ister misiniz? Profesyonel bir yardım almak ve hiçbir aksaklık çıkmamasını istiyorsanız sizleri organizasyon firmamız ile tanıştırmak istiyoruz. Gelince Tasarım Sivas’ta faaliyet gösteriyor ve bu alanda uzun zamandır hizmet veriyor. Düğünleriniz için gerekli olan nikâh şekeri, hediyelik gibi ayrıntılarla ilgilenecek, tam olarak sizi yansıtan hayallerinizdeki modelleri sevdiklerinize sunma şansı vereceğiz. Bunu nasıl mı yapacağız? Anlatalım.

Kurulduğumuz günden beri tek bir şeyi amaçladık: Bizi tercih eden misafirlerimize %100 memnuniyet sağlamak ve buradan mutlu bir şekilde uğurlamak. Bu bilinçle çalışmalara başladık ve kısa sürede adımızdan söz ettirdik. Dürüstlüğün, güler yüzlü hizmetin ve kalitenin sizinle buluşacağından emin olabilirsiniz.

Sevdikleriniz ve aile dostlarınıza düğün gününüzü nasıl duyurmak istiyorsunuz? Planladığınız herhangi bir fikir veya bununla ilgili aklınızda bir düşünce varsa önce bunları dinliyoruz. Yaratıcı fikirlere açık olduğumuzu ve bugüne kadar birçok farklı tasarımları konuklarımızı sunduğumuzu söyleyebiliriz. Birçok konseptte nikâh şekerini ve hediyeliği tasarlayabiliyor, beğeninize sunabiliyoruz. Tabii ki sizlere yardımcı olması açısından önceki modellerimizi de gösteriyor ve aklınızda herhangi bir fikir yoksa fikir oluşmasını sağlıyoruz.

Nikâh şekeri ya da hediyeliklerimizi tercih etmek için Sivas’ta yaşamanıza gerek kalmadan birçok farklı şehre gönderim yapabiliyoruz. Gelince Tasarım ve Organizasyon olarak bu konuda herhangi bir sorun yaşamayacağınızı ve belirlediğiniz tarihlerde ürünlerinizin elinde olacağını gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. En mutlu gününüzde bizden yardım isterseniz, en iyi yardımı vereceğimizden emin olabilirsiniz.

Bu ürünlere çok uygun fiyatlarla sahip olduğunuzu biliyor musunuz? Üstelik bu mutlu anınızı da göz önünde bulundurup toplu alımlarda indirim de yapıyoruz. Bizi tercih etmek ve hakkımızda ayrıntılı bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Mehmetpasa Mah. Saraybosna cad. Sefa aptartmanı altı. no: 1 Sivas

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.