Gelince Tasarım & Organizasyon

E-posta Gönder

Nikah Şekeri ve Hediyelik

Kategori

2 TL'den az

Min. Fiyat

Merkez, Sivas

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir nikah şekeri aradığını anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 nikah şekeri firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Adet Fiyatı 2 TL'den az
  • Minimum Sipariş Adeti 250
  • Hizmet İçeriği Nikah Şekeri ve Hediyelik
  • Teslim Süresi 3 hafta

Özellikler

  • Özel Tasarım
  • Şehirdışı Gönderim
  • Ücretsiz Teslimat

Sorular

  • Ürün çeşitleriniz neler? Kolonya ve sabun şişeleri, Çikolata, Kurabiye

Önerilen Firmalar

Butik Pasta Organizasyon
12

Zara

Butik Pasta Organizasyon

2-3 TL
Gözdem Hediyelik & Aksesuar
6

Merkez

Gözdem Hediyelik & Aksesuar

3-5 TL
Ahde Vefa Nikah Şekeri
15

Merkez

Ahde Vefa Nikah Şekeri

2 TL'den az

Hakkında

Düğün tarihinizde üzerinde düşünülmesi gereken tüm detayları tek bir adreste gerçekleştirmek ister misiniz? Profesyonel bir yardım almak ve hiçbir aksaklık çıkmamasını istiyorsanız sizleri organizasyon firmamız ile tanıştırmak istiyoruz. Gelince Tasarım Sivas’ta faaliyet gösteriyor ve bu alanda uzun zamandır hizmet veriyor. Düğünleriniz için gerekli olan nikâh şekeri, hediyelik gibi ayrıntılarla ilgilenecek, tam olarak sizi yansıtan hayallerinizdeki modelleri sevdiklerinize sunma şansı vereceğiz. Bunu nasıl mı yapacağız? Anlatalım.

Kurulduğumuz günden beri tek bir şeyi amaçladık: Bizi tercih eden misafirlerimize %100 memnuniyet sağlamak ve buradan mutlu bir şekilde uğurlamak. Bu bilinçle çalışmalara başladık ve kısa sürede adımızdan söz ettirdik. Dürüstlüğün, güler yüzlü hizmetin ve kalitenin sizinle buluşacağından emin olabilirsiniz.

Sevdikleriniz ve aile dostlarınıza düğün gününüzü nasıl duyurmak istiyorsunuz? Planladığınız herhangi bir fikir veya bununla ilgili aklınızda bir düşünce varsa önce bunları dinliyoruz. Yaratıcı fikirlere açık olduğumuzu ve bugüne kadar birçok farklı tasarımları konuklarımızı sunduğumuzu söyleyebiliriz. Birçok konseptte nikâh şekerini ve hediyeliği tasarlayabiliyor, beğeninize sunabiliyoruz. Tabii ki sizlere yardımcı olması açısından önceki modellerimizi de gösteriyor ve aklınızda herhangi bir fikir yoksa fikir oluşmasını sağlıyoruz.

Nikâh şekeri ya da hediyeliklerimizi tercih etmek için Sivas’ta yaşamanıza gerek kalmadan birçok farklı şehre gönderim yapabiliyoruz. Gelince Tasarım ve Organizasyon olarak bu konuda herhangi bir sorun yaşamayacağınızı ve belirlediğiniz tarihlerde ürünlerinizin elinde olacağını gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. En mutlu gününüzde bizden yardım isterseniz, en iyi yardımı vereceğimizden emin olabilirsiniz.

Bu ürünlere çok uygun fiyatlarla sahip olduğunuzu biliyor musunuz? Üstelik bu mutlu anınızı da göz önünde bulundurup toplu alımlarda indirim de yapıyoruz. Bizi tercih etmek ve hakkımızda ayrıntılı bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Meral Yıldız

  • Adres: Mehmetpasa Mah. Saraybosna cad. Sefa aptartmanı altı. no: 1 SivasYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!