Ahde Vefa Nikah Şekeri

E-posta Gönder

Nikah Şekeri ve Hediyelik

Kategori

2 TL'den az

Min. Fiyat

Merkez, Sivas

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir nikah şekeri aradığını anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 nikah şekeri firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Adet Fiyatı 2 TL'den az
  • Minimum Sipariş Adeti 100
  • Hizmet İçeriği Nikah Şekeri ve Hediyelik
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özel Tasarım
  • Şehirdışı Gönderim
  • Ücretsiz Teslimat

Sorular

  • Ürün çeşitleriniz neler? Kolonya ve sabun şişeleri, Çikolata, Cup cake, Kokulu taş, Kurabiye, Lavanta keseleri, Makaron

Önerilen Firmalar

Necla Kokulu Taş Tasarımları
15

Gemerek

Necla Kokulu Taş Tasarımları

2-3 TL
Butik Pasta Organizasyon
12

Zara

Butik Pasta Organizasyon

2-3 TL
Gözdem Hediyelik & Aksesuar
6

Merkez

Gözdem Hediyelik & Aksesuar

3-5 TL

Hakkında

Sivas’ta özel günleriniz için akıllarda kalıcı bir hediye ister misiniz? Böylece günü davetliler sürekli hatırlar ve evlerinin bir köşesinde aşkınızın bir izini taşıyabilirler. Eğer siz de böyle bir hediye için firma arayışındaysanız Ahde Vefa Nikah Şekeri Sivas/Merkez adresini tercih edebilir, davetlerde dağıtılacak şeker ve hediyelikleri temin edebilirsiniz.

Uzun yıllardır bu sektördeyiz. Nikâh şekeri ve hediyelik denilince Sivas’ta akla biz geliyoruz. Lezzetimizden ve kalitemizden ödün vermediğimiz gibi yıllarca taze kalmasını da sağlıyoruz. Tabii ki konu özel günler olunca özel tasarıma sahip olmaları gerekiyor. Sizi anlattığını inandığımız nikâh şekerlerinden birini seçebilirsiniz. Biz de el emeği göz nuru olan ürünlerimizi davetli sayısına göre çoğaltabiliriz.

Özel günleri anlamlı hale getiren hediyelikler davetliler için büyük bir önem taşıyor. Ürünlerimizi hazırlarken vermek istediğimiz özel mesajın bilincinde, özverili bir şekilde hediyeliklerimizi ulaştırıyoruz. Konseptinize uygun olmasına da dikkat ettiğimiz ürünlerimiz görüşmeler neticesinde çiftlerin isteğine göre ortaya çıkıyor. Kişiye özel tasarımlar yapabildiğimiz için de bulunduğumuz yerdeki firmalardan ayrılıyoruz.

Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak en büyük gayelerimizden biri. Hediyeliklerin mutluluk dağıtması ve beğeni dolu gözlerle izlemesi bizi çok mutlu ediyor. Hızlı teslimat imkanıyla da evlenecek olan çifti mutlu ediyoruz. Nikâh şekerlerinin yanı sıra birçok alanda hizmetimiz bulunuyor. Hangilerini tercih etmek isterseniz bizimle irtibata geçebilirsiniz. Üretim sürecimiz ya da ürünlerimiz hakkında da detaylı bilgi verebiliriz.

Yıllarca hafızalarda ya da evlerin bir köşesinde yer alan düğün hatıralarınız için Ahde Vefa Nikah Şekerlerini tercih etmeye ne dersiniz?

Cevabınız evet ise ustalarımızla birlikte hediyeliklerini üretmek için sabırsızlanıyoruz. Sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurabilir, “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak da kaliteli hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bir tık uzağınızdayız.

İletişim

Tuba Karaca Sucu

  • Adres: Ferhatbostan, 51 A, Sait Paşa Cd., 58060 Sivas Merkez

Ahde Vefa Nikah Şekeri Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!