Karnaval Pasta Ve Parti

E-posta Gönder

Nikah Şekeri ve Hediyelik

Kategori

2 TL'den az

Min. Fiyat

Battalgazi, Malatya

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Adet Fiyatı 2 TL'den az
  • Minimum Sipariş Adeti 250
  • Hizmet İçeriği Nikah Şekeri ve Hediyelik
  • Teslim Süresi 2 hafta

Özellikler

  • Özel Tasarım
  • Şehirdışı Gönderim
  • Ücretsiz Teslimat

Sorular

  • Ürün çeşitleriniz neler? Kokulu taş, Lavanta keseleri

Hakkında

Kuaför, düğün salonu, gelinlik, damatlık gibi büyük detayları hallettiniz. Sıra geldi küçük detaylara.. Aslında küçük gibi görünen ama bütüne baktığınızda oldukça önemli olan bu detaylardan belki de en dikkat edilmesi gerekenlerden biri de nikâh şekeri ve hediyeliktir. Mutluluğunuzu sevdiklerinizle paylaşmanızı sağlayan araçlardan biri olan nikâh şekeri ve hediyeliklerinizi birbirinden yaratıcı tasarımlarla sunmak istemez misiniz? İşte burada Malatya’da sıkça tercih edilen Karnaval Parti Evi devreye giriyor. Sizin tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için hazır olan işletmemizde ne gibi avantajlara sahip olacaksınız, kısaca anlatalım.

Düğünler, kına geceleri, söz ve nişanlar, yıl dönümleri, doğumlar, doğum günleri, partiler, baby shower’lar ve bunun gibi birçok özel gün için bizi tercih edebilirsiniz. Kolonya, kokulu taş, sabun kalıpları, nikâh şekeri ve plastik tüm grupları işletmemizde bulabiliyorsunuz.

Sadece nikâh şekeri ve hediyelik değil, pasta ve parti malzemelerini de konuklarımıza sunuyoruz. Aynı zamanda kına geceleri için aksesuar temini de sağlayabiliyoruz. Hem de çok uygun fiyatlarla. Birçok özel gününüz için doğru adres olduğumuza eminiz!

Bizi yakından tanımak ve işletmemize gelmek isterseniz sabah 9’da kapılarımızı açıyor ve gece 9’da kapatıyoruz. 12 saat faaliyet gösteriyor ve bu süre boyunca sizleri güler yüzle karşılıyoruz. İhtiyaçlarınızı karşılamak için elimizden geleni yapıyor ve müşterilerimizi buradan mutlu bir şekilde uğurlamak için çalışıyoruz.

Malatya’da merkezi bir konumda faaliyet gösteriyoruz. Özel araçlarınızla da toplu taşıma araçlarıyla da işletmemize kolaylıkla gelebiliyorsunuz. Araçlarınız için park sıkıntısı çekmeyeceğinizi de rahatlıkla söyleyebiliriz.

Bu özel günleriniz için birçok malzemeyi tedarik edebildiğiniz Karnaval Pasta ve Parti Malzemeleri’ni tercih etmek ve daha detaylı bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Cengiz Bakan

  • Adres: Milli Egemenlik Caddesi 4/C (Gaziantep Pastanesi Karşısı Zafer Dershanesi Altı), 44200

Karnaval Pasta Ve Parti Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!