Nikah Şekeri ve Hediyelik Malatya

Karnaval Pasta Ve Parti

Firma artık düğün yapmıyor
Karnaval Pasta Ve Parti

Karnaval Pasta Ve Parti Hakkında

Kuaför, düğün salonu, gelinlik, damatlık gibi büyük detayları hallettiniz. Sıra geldi küçük detaylara.. Aslında küçük gibi görünen ama bütüne baktığınızda oldukça önemli olan bu detaylardan belki de en dikkat edilmesi gerekenlerden biri de nikâh şekeri ve hediyeliktir. Mutluluğunuzu sevdiklerinizle paylaşmanızı sağlayan araçlardan biri olan nikâh şekeri ve hediyeliklerinizi birbirinden yaratıcı tasarımlarla sunmak istemez misiniz? İşte burada Malatya’da sıkça tercih edilen Karnaval Parti Evi devreye giriyor. Sizin tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için hazır olan işletmemizde ne gibi avantajlara sahip olacaksınız, kısaca anlatalım.

Düğünler, kına geceleri, söz ve nişanlar, yıl dönümleri, doğumlar, doğum günleri, partiler, baby shower’lar ve bunun gibi birçok özel gün için bizi tercih edebilirsiniz. Kolonya, kokulu taş, sabun kalıpları, nikâh şekeri ve plastik tüm grupları işletmemizde bulabiliyorsunuz.

Sadece nikâh şekeri ve hediyelik değil, pasta ve parti malzemelerini de konuklarımıza sunuyoruz. Aynı zamanda kına geceleri için aksesuar temini de sağlayabiliyoruz. Hem de çok uygun fiyatlarla. Birçok özel gününüz için doğru adres olduğumuza eminiz!

Bizi yakından tanımak ve işletmemize gelmek isterseniz sabah 9’da kapılarımızı açıyor ve gece 9’da kapatıyoruz. 12 saat faaliyet gösteriyor ve bu süre boyunca sizleri güler yüzle karşılıyoruz. İhtiyaçlarınızı karşılamak için elimizden geleni yapıyor ve müşterilerimizi buradan mutlu bir şekilde uğurlamak için çalışıyoruz.

Malatya’da merkezi bir konumda faaliyet gösteriyoruz. Özel araçlarınızla da toplu taşıma araçlarıyla da işletmemize kolaylıkla gelebiliyorsunuz. Araçlarınız için park sıkıntısı çekmeyeceğinizi de rahatlıkla söyleyebiliriz.

Bu özel günleriniz için birçok malzemeyi tedarik edebildiğiniz Karnaval Pasta ve Parti Malzemeleri’ni tercih etmek ve daha detaylı bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Karnaval Pasta Ve Parti Özellikler

Minimum Adet Fiyatı
10 TL'den az
Minimum Sipariş Adedi
250
Hizmet İçeriği
Nikah Şekeri ve Hediyelik
Teslim Süresi
2 hafta
Özel tasarım yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışına gönderim yapıyor musunuz?
Evet
Ücretsiz teslimat var mı?
Hayır

Karnaval Pasta Ve Parti Sıkça Sorulan Sorular

Ürün çeşitleriniz neler?

Kokulu taş

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.