Nikah Şekeri ve Hediyelik Malatya

Gözde Organizasyon

  • Min. Fiyat
    10-20 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir nikah şekeri aradığını anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 nikah şekeri firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Gözde Organizasyon Özellikler

Minimum Adet Fiyatı
10-20 TL
Minimum Sipariş Adedi
Limit Yok
Hizmet İçeriği
Hediyelik
Teslim Süresi
1 hafta
Özel tasarım yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışına gönderim yapıyor musunuz?
Evet
Ücretsiz teslimat var mı?
Hayır

Gözde Organizasyon Hakkında

Düğün, doğum günü, kına gecesi ve nişan töreniniz gibi özel günlerinizde, sevdiklerinize verdiğiniz daveti hatırlatacak en güzel hediyelikleri tasarlıyoruz. Bu sektörde uzun yıllardır faaliyet gösteren firmamız, isteklerinizi en güzel şekilde değerlendiriyor ve ihtiyaçlarınıza yaratıcı çözümler üretiyor.

Gözde Organizasyon Malatya olarak titiz çalışmalarımızla birleşen disiplinimiz, aşkla yaptığımız işe de yansıyor ve ortaya harika modeller, farklı hediyelikler çıkıyor. Profesyonel ekip arkadaşlarımız ilk görüşmemizden ürünlerinizi size teslim ettiğimiz o ânâ kadarki süreçte beklentilerinizi en üst seviyede karşılamaya özen gösteriyor.

Yıllardan edindiğimiz tecrübeyle size birkaç öneride bulunmak isteriz. Öncelikle konuklarınıza vereceğiniz hediyeler değerli günlerinizin unutulmamasını sağladığı için seçiminizi yaparken aceleci davranmamalı, tarzınızı yansıtan modellerden tercih yapmalısınız. Mesela kır düğünü yapacaksanız mekânınızda kullandığınız aksesuarlarla benzer tarzdaki hediyelikleri, salon düğünü yapacaksanız yine düğün konseptinizi yansıtan küçük ayrıntılarla süslenmiş modeller arasından seçim yapmalısınız.

Gelin çiçeğinizi hazırladığımız hediyeliklere uyumlu olacak şekilde süsleyebiliyoruz. Kına gecenizde misafirlerinize hediye edeceğiniz kına paketlerine sizi hatırlatacak süslemeler ve tasarımlar yapabiliriz. Nişan töreninize davet ettiğiniz konuklarınız için söz tarihinizin ve isimlerinizin yazılı olduğu birbirinden güzel hediyelikler hazırlayarak davetlilerinizin beğenisini kazanabiliriz.

Tüm bu etkinliklerinizde kullanacağınız hediyelikleri hazır modellerimiz arasından bulamazsanız özel tasarım olanağımızdan faydalanabilirsiniz. İsteklerinizi, tarzınızı ve etkinlik konseptinizi göz önünde bulundurarak yaptığımız el emeği ürünlerimizi çok seveceğinize eminiz. Seçiminizi yaptığınız hediyelikleri Malatya başta olmak üzere Türkiye’nin her yerine gönderim yapabiliyoruz.

Malatya’da hediyelik yapan firmalar arasında fark yaratan olanak ve hizmetlerimizle sizleri bekliyoruz. Sağladığımız diğer hizmetleri öğrenmek ve fiyatlarımızı öğrenmek için yapmanız gereken şey çok basit. Hemen sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al!’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Sizinle tanışmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres::

    Malatya

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.