Burak Tuhafiye

E-posta Gönder

Nikah Şekeri ve Hediyelik

Kategori

2 TL'den az

Min. Fiyat

Merkez, Malatya

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Adet Fiyatı 2 TL'den az
  • Minimum Sipariş Adeti 50
  • Hizmet İçeriği Nikah Şekeri ve Hediyelik
  • Teslim Süresi 3 hafta

Özellikler

  • Özel Tasarım
  • Şehirdışı Gönderim
  • Ücretsiz Teslimat

Sorular

  • Ürün çeşitleriniz neler? Kolonya ve sabun şişeleri, Kokulu taş, Lavanta keseleri

Hakkında

Biz, Burak Tuhafiye Malatya çapını aşan hizmetlerimiz ile nikâh şekeri ve hediyelik sektöründe hizmetler veriyoruz. Renk renk ve desen desen ayrılan modellerimiz her zevke uyabilecek nitelikte. Örnek vermek gerekirse; kese, ayna, kuş yuvası, ahşap, keçe, kutu, kolonya, şişe, mum, lavanta, farklı motifler gibi çeşitlerde seçenekler sunabiliriz. Bunları düğünler, kına geceleri, nikâh törenleri, baby showerlar, doğum günleri, nişan merasimleri gibi özel organizasyonların tamamı için üretebiliyoruz. Çok da yüksek olmayan belirli bir sınırın üzerindeki siparişleri kargo yolu ile de ulaştırabiliyoruz.

Nikâh şekerlerinde ve özel gün hediyeliklerinde sınır tanımıyoruz. Çok çeşitli ürün yelpazemiz ile kafa karışıklığı yaşattığımız doğrudur. Biz de yerinizde olsak karar vermekte sorun yaşardık muhtemelen. O kadar farklı ve güzel örnek arasından seçim yapmak hiç kolay değil. Ancak siz yine de en çok hoşunuza giden, konseptinize uyan, sizi tamamladığını düşündüğünüz, size göre en güzel olan modeli seçin deriz. Hem içiniz rahat olsun, seçiminiz ne olursa olsun sonucun harika çıkacağının garantisini verebiliriz.

Ayriyeten bazı özel gün organizasyonlarında kullanılan çeşitli aksesuarları da üretiyoruz. Mesela söz veya nişan merasimlerinin olmazsa olmazı nişan tepsisini gelinin siparişine göre özel olarak tasarlayabiliyoruz. Bu konuda çok fazla deneyimimiz olduğu için daha önce yaptığımız modelleri örnek olarak gösterebiliriz. Makas, mum, çiçek, kolonya, isimlik veya baş harfler gibi talebe göre tepsi içeriğini oluşturabiliyoruz. Düğün, nişan veya kına merasimleri için çok şık yapay çiçekler ile bozulmaz gelin buketleri yapıyoruz. Bir de kına geceleri için hat usulü ile üzerine isimle birlikte “… Gelinin Kınası” yazan özel tefler de hazırlıyoruz. Hediyelikleriniz ile birlikte veya yalnızca tef veya tepsi siparişlerini kabul ediyoruz.

Burak Nikah Şekeri Malatya’daki çiftlerini bekliyor. Bize ulaşmak ve fiyat teklifi almak için sayfadaki formu doldurmanız yeterli.

İletişim

İsmail

  • Adres: Yeni Cami Karşısı, Belediye İş Hanı, Kat:2 No:119 MALATYA

Burak Tuhafiye Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!