• Min. Fiyat
    10 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir nikah şekeri aradığını anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 nikah şekeri firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Burak Tuhafiye Özellikler

Minimum Adet Fiyatı
10 TL'den az
Minimum Sipariş Adedi
50
Hizmet İçeriği
Nikah Şekeri ve Hediyelik
Teslim Süresi
3 hafta
Özel tasarım yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışına gönderim yapıyor musunuz?
Evet
Ücretsiz teslimat var mı?
Hayır

Burak Tuhafiye Sıkça Sorulan Sorular

Ürün çeşitleriniz neler?

Kolonya ve sabun şişeleri

Burak Tuhafiye Hakkında

Biz, Burak Tuhafiye Malatya çapını aşan hizmetlerimiz ile nikâh şekeri ve hediyelik sektöründe hizmetler veriyoruz. Renk renk ve desen desen ayrılan modellerimiz her zevke uyabilecek nitelikte. Örnek vermek gerekirse; kese, ayna, kuş yuvası, ahşap, keçe, kutu, kolonya, şişe, mum, lavanta, farklı motifler gibi çeşitlerde seçenekler sunabiliriz. Bunları düğünler, kına geceleri, nikâh törenleri, baby showerlar, doğum günleri, nişan merasimleri gibi özel organizasyonların tamamı için üretebiliyoruz. Çok da yüksek olmayan belirli bir sınırın üzerindeki siparişleri kargo yolu ile de ulaştırabiliyoruz.

Nikâh şekerlerinde ve özel gün hediyeliklerinde sınır tanımıyoruz. Çok çeşitli ürün yelpazemiz ile kafa karışıklığı yaşattığımız doğrudur. Biz de yerinizde olsak karar vermekte sorun yaşardık muhtemelen. O kadar farklı ve güzel örnek arasından seçim yapmak hiç kolay değil. Ancak siz yine de en çok hoşunuza giden, konseptinize uyan, sizi tamamladığını düşündüğünüz, size göre en güzel olan modeli seçin deriz. Hem içiniz rahat olsun, seçiminiz ne olursa olsun sonucun harika çıkacağının garantisini verebiliriz.

Ayriyeten bazı özel gün organizasyonlarında kullanılan çeşitli aksesuarları da üretiyoruz. Mesela söz veya nişan merasimlerinin olmazsa olmazı nişan tepsisini gelinin siparişine göre özel olarak tasarlayabiliyoruz. Bu konuda çok fazla deneyimimiz olduğu için daha önce yaptığımız modelleri örnek olarak gösterebiliriz. Makas, mum, çiçek, kolonya, isimlik veya baş harfler gibi talebe göre tepsi içeriğini oluşturabiliyoruz. Düğün, nişan veya kına merasimleri için çok şık yapay çiçekler ile bozulmaz gelin buketleri yapıyoruz. Bir de kına geceleri için hat usulü ile üzerine isimle birlikte “… Gelinin Kınası” yazan özel tefler de hazırlıyoruz. Hediyelikleriniz ile birlikte veya yalnızca tef veya tepsi siparişlerini kabul ediyoruz.

Burak Nikah Şekeri Malatya’daki çiftlerini bekliyor. Bize ulaşmak ve fiyat teklifi almak için sayfadaki formu doldurmanız yeterli.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    Yeni Cami Karşısı, Belediye İş Hanı, Kat:2 No:119 MALATYA

  • Haritadaki Konumu

    Burak Tuhafiye Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.