Nikah Şekeri ve Hediyelik Denizli

Yasemin Hediyelik

  • Min. Fiyat
    10-20 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir nikah şekeri aradığını anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 nikah şekeri firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Yasemin Hediyelik Özellikler

Minimum Adet Fiyatı
10-20 TL
Minimum Sipariş Adedi
100
Hizmet İçeriği
Nikah Şekeri ve Hediyelik
Teslim Süresi
4 hafta
Özel tasarım yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışına gönderim yapıyor musunuz?
Evet
Ücretsiz teslimat var mı?
Hayır

Yasemin Hediyelik Sıkça Sorulan Sorular

Ürün çeşitleriniz neler?

Kolonya ve sabun şişeleri

Yasemin Hediyelik Hakkında

Yasemin Hediyelik olarak uzun yıllardır özel ve güzel günler için küçük ve sembolik hediyeler üretiyoruz. İşimizi severek yapıyoruz ve yaratıcı ruhumuzu üretimlerimize yansıtarak hep daha iyisi için çabalıyoruz. Özel günlerin minik de olsa bir bölümünde yer almaktan en az müşterilerimiz olan organizasyon sahipleri kadar mutluluk duyuyoruz. İnsanların hatıralarında yer edinecek tasarımları özenle hazırlamak ve yüzlerindeki bir gülümsemeye sebep olmak da bu işe bağlılığımızı artırıyor. bu sayede Denizli nikah şekeri firmaları arasında yer almaya ve mesleğimizi ilk günkü heyecanımızla icra etmeye devam edebiliyoruz.

Peki, kimler için ve neler için üretim yapıyoruz? Hemen anlatalım. Düğünler ve nikah törenleri başta olmak üzere; söz ve nişan merasimleri, kına geceleri, doğum günü kutlamaları, sünnet düğünleri, diş buğdayları, bebek doğumları, bekarlığa vedalar partileri, yıl dönümleri ve daha bu minvalde aklınıza gelebilecek her türden özel gün ve organizasyon için hizmet verebiliyoruz. Düğünler ve nikah törenleri için en çok bilinen klasik modellerden günümüzde en çok tercih edilen yeni modellere ve hatta özel tasarımlara kadar çok geniş bir yelpazede hizmet sunuyoruz. Mantar tıpalı şişeler, isme özel çikolatalar, şekerler, tüpler, minik süslü kütükler, magnetler, kartlar, fotoğraf baskılı kağıtlar, küçük buketler ve daha pek çok örnek verilebilir.

Bunlar haricinde nişan törenleri için çifte özel söz kesme tepsileri, düğün için gelin buketleri ve onlarla uyumlu damat yaka çiçekleri, fotoğraflı saatler, gelin taçları, kapı süsleri ve benzeri farklı ürünlere de sahibiz. Üretmeyi ve tasarlamayı seven bir ekip olarak her türlü fikre ve yeniliğe açığız. Çiftlerimiz başta olmak üzere müşterilerimizin bizden beklentilerinin tamamını karşılamak için elimizden gelni yapıyoruz.

Yasemin Hediyelik olarak Denizli nikah şekeri fiyatlarımızı öğrenmek ve bize ulaşmak için yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Denizli

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.