Yasemin Hediyelik

E-posta Gönder

 • Merkezefendi, Denizli.

Yasemin Hediyelik Genel Özellikler

 • Minimum Adet Fiyatı

  3-5 TL

 • Minimum Sipariş Adedi

  100

 • Hizmet İçeriği

  Nikah Şekeri ve Hediyelik

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Yasemin Hediyelik Özellikler

 • Özel Tasarım
 • Şehir Dışı Gönderim
 • Ücretsiz Teslimat

Yasemin Hediyelik Sıkça Sorulan Sorular

 • Ürün çeşitleriniz neler?

  Kolonya ve sabun şişeleri, Kokulu taş, Lavanta keseleri

Yasemin Hediyelik Hakkında

Yasemin Hediyelik olarak uzun yıllardır özel ve güzel günler için küçük ve sembolik hediyeler üretiyoruz. İşimizi severek yapıyoruz ve yaratıcı ruhumuzu üretimlerimize yansıtarak hep daha iyisi için çabalıyoruz. Özel günlerin minik de olsa bir bölümünde yer almaktan en az müşterilerimiz olan organizasyon sahipleri kadar mutluluk duyuyoruz. İnsanların hatıralarında yer edinecek tasarımları özenle hazırlamak ve yüzlerindeki bir gülümsemeye sebep olmak da bu işe bağlılığımızı artırıyor. bu sayede Denizli nikah şekeri firmaları arasında yer almaya ve mesleğimizi ilk günkü heyecanımızla icra etmeye devam edebiliyoruz.

Peki, kimler için ve neler için üretim yapıyoruz? Hemen anlatalım. Düğünler ve nikah törenleri başta olmak üzere; söz ve nişan merasimleri, kına geceleri, doğum günü kutlamaları, sünnet düğünleri, diş buğdayları, bebek doğumları, bekarlığa vedalar partileri, yıl dönümleri ve daha bu minvalde aklınıza gelebilecek her türden özel gün ve organizasyon için hizmet verebiliyoruz. Düğünler ve nikah törenleri için en çok bilinen klasik modellerden günümüzde en çok tercih edilen yeni modellere ve hatta özel tasarımlara kadar çok geniş bir yelpazede hizmet sunuyoruz. Mantar tıpalı şişeler, isme özel çikolatalar, şekerler, tüpler, minik süslü kütükler, magnetler, kartlar, fotoğraf baskılı kağıtlar, küçük buketler ve daha pek çok örnek verilebilir.

Bunlar haricinde nişan törenleri için çifte özel söz kesme tepsileri, düğün için gelin buketleri ve onlarla uyumlu damat yaka çiçekleri, fotoğraflı saatler, gelin taçları, kapı süsleri ve benzeri farklı ürünlere de sahibiz. Üretmeyi ve tasarlamayı seven bir ekip olarak her türlü fikre ve yeniliğe açığız. Çiftlerimiz başta olmak üzere müşterilerimizin bizden beklentilerinin tamamını karşılamak için elimizden gelni yapıyoruz.

Yasemin Hediyelik olarak Denizli nikah şekeri fiyatlarımızı öğrenmek ve bize ulaşmak için yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.