Fiyonk

Nikah Şekeri ve Hediyelik

Kategori

Adnan Menderes Adana

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir nikah şekeri aradığını anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 nikah şekeri firmasından fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Sabunland
12

Adnan Menderes

Sabunland

Merkez

Kurabiyem

Çukurova

Kurabiye Kurabiye

Hakkında

Yepyeni bir hayata ilk adımı atarken, evinizde dostlarınızla, işyerinde çalışanlarınızla, bahçenizde ya da bir piknik partisinde, boğazda bir teknenin güvertesinde mehtabı seyrederken vereceğiniz her türlü davetinizde ya da etkinliğinizde ortam süslemesinden fotoğraf ve kamera çekimine kadar, bırakın sizin adınıza, tek tek her detayı şekillendirerek size özel yaratıcı fikirler sunalım. Siz sadece konuklarınızla beraber güzel anların tadını çıkarın.

Firmamız 2010 yılından beri sektörde hizmet vermekte olup başlamıştır. Firmamız mağazasındaki en trend modelleri evlenecek çiftlerimize sunmaya devam ediyor. Bizim çalışma anlayışımız; tasarımda detaylarda, malzeme ve işcilikte, kaliteyi en üst seviye çıkarmaktır.

Önemli bir faktör olarak ise,evlenecek çiftlerimizin ihtiyaçlarının dikkatle izlenmesi nasıl bir model hayal ettiğinin anlaşılmasıdır. Önerilerimiz istekleriniz ile birleştiğinde özelliklerinize en uyumlu modelin yaratılması sonucunda en ufak bir tereddüt duymadan güven ve heyecan ile özel günlerinize biraz daha güzellik katmak tek amacımızdır.Gerek sipariş aşamasında, gerekse teslimatta memnuniyet esasıyla çalışan firmamızın en temel ilkesi verdiğiniz siparişte birebir aynı kalite standartının yakalanmasıdır.

  • Adres: Kurtuluş Mah. 64020 Sok. No:8/B Seyhan


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Fiyonk firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!