Fiyonk*

Fiyonk
Yepyeni bir hayata ilk adımı atarken, evinizde dostlarınızla, işyerinde çalışanlarınızla, bahçenizde ya da bir piknik partisinde, boğazda bir teknenin güvertesinde mehtabı seyrederken vereceğiniz her türlü davetinizde ya da etkinliğinizde ortam süslemesinden fotoğraf ve kamera çekimine kadar, bırakın sizin adınıza, tek tek her detayı şekillendirerek size özel yaratıcı fikirler sunalım. Siz sadece konuklarınızla beraber güzel anların tadını çıkarın.

Firmamız 2010 yılından beri sektörde hizmet vermekte olup başlamıştır. Firmamız mağazasındaki en trend modelleri evlenecek çiftlerimize sunmaya devam ediyor. Bizim çalışma anlayışımız; tasarımda detaylarda, malzeme ve işcilikte, kaliteyi en üst seviye çıkarmaktır.

Önemli bir faktör olarak ise,evlenecek çiftlerimizin ihtiyaçlarının dikkatle izlenmesi nasıl bir model hayal ettiğinin anlaşılmasıdır. Önerilerimiz istekleriniz ile birleştiğinde özelliklerinize en uyumlu modelin yaratılması sonucunda en ufak bir tereddüt duymadan güven ve heyecan ile özel günlerinize biraz daha güzellik katmak tek amacımızdır.Gerek sipariş aşamasında, gerekse teslimatta memnuniyet esasıyla çalışan firmamızın en temel ilkesi verdiğiniz siparişte birebir aynı kalite standartının yakalanmasıdır.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


Evleneceklere Destek Hareketi
Fiyonk ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Fiyonk hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap