Cici Günler

Nikah Şekeri ve Hediyelik

Kategori

Seyhan Adana

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir nikah şekeri aradığını anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 nikah şekeri firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Adet Fiyatı 2-3 TL
  • Minimum Sipariş Adeti 50
  • Hizmet İçeriği Hediyelik
  • Teslim Süresi 1 haftadan az

Özellikler

  • Özel Tasarım
  • Şehirdışı Gönderim
  • Ücretsiz Teslimat

Önerilen Firmalar

Merkez

Kurabiyem

Sabunland
12

Adnan Menderes

Sabunland

Çukurova

Kurabiye Kurabiye

Hakkında

Düğününüzde, misafirlerinize bir hatıra bırakmak ve tatlı bir son yaşatmak için nikah şekerler, yıllardır hayatımızdaki varlığını sürdürüyor. Cici Günler olarak, bu tatlı nikah şekerlerini siz değerli çiftlerimizin beğenisine sunuyoruz. Bin bir çeşit seçeneğimizle birlikte düğün konseptinize uygun olan bir tanesini tercih edebiliyorsunuz.

Adana Seyhan’da hizmet veren firmamız aynı zamanda, Türkiye’nin dört bir yanına da kargo imkanı sağlıyor. Siz yeter ki isteyin! Siz, dilediğiniz nikah şekeri veya süslemeyi seçebilirsiniz, biz de istediğiniz renkte ve biçimde hazırlayabiliriz. Dilerseniz hizmet içeriğimize bir göz atalım:

Afişler, magnetler, hatıra çerçeveleri, ayaklı karşılama panoları, kapı süsleri, banner bayraklar, temalar ve etiket baskıları yapıyoruz. Doğum günleri, açılışlar, baby shower partileri, bekarlığa veda ve nikah törenlerinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Tasarımlarımızın özgün olmasına dikkat ediyoruz ve kişiye özel tasarlama yapıyoruz. Nikah şekerlerinin yanında; minik hediyelikler, isminizin yazılı olduğu magnetler veya anahtarlıklar da yapabiliyoruz. Böylece, düğününüzden sonra misafirlerinizin elinde, sizi hatırlamaları için birer hediye kalmış oluyor.

En güzel gününüzdeki küçük detayları atlamayın! Anınızı güzelleştiren ve kalıcı hediyelerle birlikte hem misafirlerinizin yüzünü güldürebilir, hem de siz mutlu olabilirsiniz. Düğününüzdeki tüm küçük detayların uyumlu olmasını isterseniz, tek bir tema üzerinde çalıştığımızı belirtmek isteriz. Bunun yanında, gelin çiçeği, masadaki örtüsü veya sandalye süslemeleriyle uyumlu bir atmosfer yakalamayı tercih ederseniz de, renkleri tamamlayacak şekilde tasarımlarımızı gerçekleştiriyoruz. Yenilikleri takip ederek size, en iyiyi sunmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Nikah şekeri alternatifleri için sizi, sayfamızı incelemeye bekleriz. Bunun yanında; hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak ve bizimle iletişime geçmek için sayfanın en başında bulunan irtibat numarasını arayabilir veya, hemen yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Unutmayın, küçük şeyler insana mutluluk verir, daima hatırlanmanız dileğiyle...

  • Adres: Kuruköprü Mah. Kuruköprü Sk. No:55/B Seyhan ADANA


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Cici Günler firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!