Neva Organizasyon

E-posta Gönder

Neva Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  2.500-5.000 TL

Neva Organizasyon Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Orkestra, Solo Enstrüman

Neva Organizasyon Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman

Neva Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Performans süresine göre, Etkinlik türüne göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  3 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

Neva Organizasyon Hakkında

Düğünler, kına geceleri, sünnetler, mezuniyetler gibi en özel günlerinizde ya da açılışlar, bayi toplantıları, davet ve resepsiyonlar, lansmanlar, seminerler gibi kurumsal etkinliklerde profesyonel bir hizmet almak ve müzik konusunda hiçbir sıkıntı yaşamamak istiyorsanız, sizleri Neva Organizasyon Sivas ile tanıştırmak istiyoruz. Uzun zamandır bu özel günlerin altından başarıyla kalkan ve firmamızı tercih eden konukların memnuniyetini sağlayan bir organizasyon şirketi olarak Sivas’ta faaliyet gösteriyoruz. Amacımız; tüm Sivaslıların mutluluklarını ve heyecanlarını paylaşmak ve unutulmayacak bugünlere ev sahipliği yapmak. Dilerseniz sizlere sağladığımız imkânlardan kısaca bahsedelim.

Planladığınız davetlerin kusursuza yakın olmasını sağlayan en önemli özelliklerden biri de müziktir. Organizasyonlarınız için sağladığımız müzik hizmetini profesyonel ekipmanlarla gerçekleştirdiğimizi gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. Anfi,Power Mixerler 500-600-700-800-1000w aktif ve pasif hoparlörler,2000w JBL kule hoparlörler,mikrofon, kablo, aparatlar gibi aksesuarları en kaliteli ve yeni olacak şekilde temin ettiğimizden emin olabilirsiniz. Bu sistemlerin kurulumuna da davetinizden 3 saat önce başlamamız yeterli oluyor. Davetin sonunda ise aynı hızda toparlıyoruz.

Ses sisteminde kaliteye şahit olacağınızdan emin olabilirsiniz. Açık ya da kapalı alan fark etmeden, bu alanın en iyi şekilde donatılması için sistemlerimizi uygun yerlere yerleştiriyoruz. Bu organizasyona şahit olan tüm misafirlerimizin müzikleri en iyi şekilde duyacağından emin olabilirsiniz.

Bu sistemleri kuran, isteklerinizi en doğru ve en hızlı şekilde karşılamaya çalışan profesyonel bir ekibin avantajlarını yaşayacaksınız. Uzun zamandır bu tarz özel organizasyonlarda yer alan ve yeterli tecrübeye sahip olan çalışanlarımız, ses ve müzik konusunda kusursuz bir hizmeti sağlamak için faaliyet gösteriyorlar.

Telafisi olmayan bugünlerde gelin, profesyonel bir hizmet ile gecenizi unutulmaz kılalım. Yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamak. Özel anlarınızı planlamaya başlayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • İşyeri Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.