Neva Organizasyon

E-posta Gönder

Müzik

Kategori

1.000-2.000 TL

Min. Fiyat

Ekipman

Özellikler

Merkez, Sivas

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Hizmet İçeriği Entsrüman Solo Performans, Büyük Orkestra
  • Minimum Fiyat 1.000-2.000 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 3 hafta

Özellik

  • Ekipman
  • Dışarıya Ekipman Kiralama

Sorular

  • Ücretiniz saat bazında mı, etkinlik bazında mı? Saat/Etkinlik başı
  • Performans öncesi hazırlık kaç saat sürer? 3 saat
  • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Doğum günü, Açılışlar, Parti, Kurumsal etkinlikler, Bayi toplantısı, Mezuniyet törenleri, Sünnet düğünü, Nişan, Davet ve resepsiyon

Hakkında

Düğünler, kına geceleri, sünnetler, mezuniyetler gibi en özel günlerinizde ya da açılışlar, bayi toplantıları, davet ve resepsiyonlar, lansmanlar, seminerler gibi kurumsal etkinliklerde profesyonel bir hizmet almak ve müzik konusunda hiçbir sıkıntı yaşamamak istiyorsanız, sizleri Neva Organizasyon Sivas ile tanıştırmak istiyoruz. Uzun zamandır bu özel günlerin altından başarıyla kalkan ve firmamızı tercih eden konukların memnuniyetini sağlayan bir organizasyon şirketi olarak Sivas’ta faaliyet gösteriyoruz. Amacımız; tüm Sivaslıların mutluluklarını ve heyecanlarını paylaşmak ve unutulmayacak bugünlere ev sahipliği yapmak. Dilerseniz sizlere sağladığımız imkânlardan kısaca bahsedelim.

Planladığınız davetlerin kusursuza yakın olmasını sağlayan en önemli özelliklerden biri de müziktir. Organizasyonlarınız için sağladığımız müzik hizmetini profesyonel ekipmanlarla gerçekleştirdiğimizi gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. Anfi,Power Mixerler 500-600-700-800-1000w aktif ve pasif hoparlörler,2000w JBL kule hoparlörler,mikrofon, kablo, aparatlar gibi aksesuarları en kaliteli ve yeni olacak şekilde temin ettiğimizden emin olabilirsiniz. Bu sistemlerin kurulumuna da davetinizden 3 saat önce başlamamız yeterli oluyor. Davetin sonunda ise aynı hızda toparlıyoruz.

Ses sisteminde kaliteye şahit olacağınızdan emin olabilirsiniz. Açık ya da kapalı alan fark etmeden, bu alanın en iyi şekilde donatılması için sistemlerimizi uygun yerlere yerleştiriyoruz. Bu organizasyona şahit olan tüm misafirlerimizin müzikleri en iyi şekilde duyacağından emin olabilirsiniz.

Bu sistemleri kuran, isteklerinizi en doğru ve en hızlı şekilde karşılamaya çalışan profesyonel bir ekibin avantajlarını yaşayacaksınız. Uzun zamandır bu tarz özel organizasyonlarda yer alan ve yeterli tecrübeye sahip olan çalışanlarımız, ses ve müzik konusunda kusursuz bir hizmeti sağlamak için faaliyet gösteriyorlar.

Telafisi olmayan bugünlerde gelin, profesyonel bir hizmet ile gecenizi unutulmaz kılalım. Yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamak. Özel anlarınızı planlamaya başlayabilirsiniz.

İletişim

Alper Ceylan

  • Adres: Sivas Merkez

Neva Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!