Tufan Özkan Wedding Project

E-posta Gönder

Tufan Özkan Wedding Project Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Orkestra, Solo Enstrüman, Düğün Bandosu, Karşılama/Kokteyl Grubu
 • Minimum Fiyat

  10.000 TL'den fazla

 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Latin, Balkan, Grek
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce, Diğer
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Arabesk/Fantezi, Caz/Blues, Konsept Müzikler

Tufan Özkan Wedding Project Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma

Tufan Özkan Wedding Project Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Etkinlik türüne göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  3 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Tufan Özkan Wedding Project Hakkında

2003 yılında Samsun’da kurduğumuz Tufan Özkan Wedding Project markamızla birlikte bugün hâlâ ilk günkü heyecanımızla faaliyet gösteriyoruz. Müzik sektörünün içerisinde bulunduğumuz süre boyunca çok değerli tecrübeler edindik ve kendimizi geliştirdik. Katıldığımız sayısız organizasyondan edindiğimiz bilgi birikimi ile çalışmaya devam ediyoruz. Geçen yıllar içerisinde önce İstanbul’a taşınarak faaliyet alanımızı genişlettik ve ekip olarak da büyüdük. 2015 yılında ise Muğla’nın en güzel ilçelerinden Marmaris’e yerleşerek işimizi burada devam ettiriyoruz.

Deneyimli bir müzik grubu olarak pek çok faaliyetimizin yanı sıra özel gün ve gecelerde de sahne alarak organizasyonları eğlenceli bir hale getiriyoruz. Bu sayede Marmaris düğün orkestraları arasında yerimizi aldık ve sektörel tecrübemizi buraya taşıdık. Düğün tarihiniz yaklaştıysa ve siz de töreniniz için bir müzik grubu arayışındaysanız o halde doğru yerdesiniz. Size tam da hayal ettiğiniz gibi zevkinize hitap eden ve organizasyonunuzun konseptine uyan tarzda bir müzik ziyafeti sunabiliriz. Bizi tercih ettiğiniz takdirde sizinle bir araya gelip tanışıyor ve düğününüze dair tüm detayları konuşarak planlamayı yapıyoruz. Bu esnada; düğün mekanını, müzik zevkinizi ve düğün için talep ettiğiniz tarzı, performans süresini ve ne tip bir orkestra istediğinizi de öğreniyoruz.

Peki, düğünlere ne tarz bir hizmet veriyoruz hemen anlatalım. Ortamın havasını bir anda değiştiren bandomuzun hareketli parçaları ile coşku yaratabiliyoruz. Kokteyl esnasında veya sofistike davetlerde; viyolonsel, keman, yan flüt gibi harika enstrümanlardan oluşabilen trio grubumuz ile karşılama hizmeti sunuyoruz. Kadın ve erkek vokallerimizle kalabalık bir düğün orkestrası olarak da sizi düğünün başından sonuna kadar eğlendirebiliyoruz.

Hepsi ve daha fazlası için Muğla düğün orkestraları arasında Tufan Özkan Wedding Project’i tercih ediyorsanız yukarıdaki iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Tufan Özkan Wedding Project Yorumları (9)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

N&E

Nurgül & Emre

Düğün Tarihi: 03.11.2018


Tek kelimeyle harika bir düğündü. Tüm orkestraya teşekkür ederiz. Sanki bir konserdeymiş gibi eğlendik. Bravo Tufan Özkan Wedding Project.

A&H

Ayşegül & Hikmet

Düğün Tarihi: 22.08.2018


Çok teşekkür ederiz. Tufan Bey söylediginiz gibi mükemmel bir gece yaşattınız. Bandonuz çok iyiydi çok profesyonel...Ayrıca repertuarınız tüm misafirlerimizi mest etti. Çok saolun...

H&A

Hatice & Alex

Düğün Tarihi: 21.07.2018


Başından sonuna çok güzel bir iş çıkardınız teşekkür ederiz. Özellikle repertuarınız sayesinde yabancı misafirlerimiz çok eğlendiler. Bando muhteşemdi gerçekten süpriz oldu. Bizden 5 yıldız 👏👏👏👏👏

H&N

Hasan & Nazlı

Düğün Tarihi: 21.07.2018


Tufan Bey sayenizde çok güzel bir gece yaşadık. Tüm misafirlerimiz memnun kaldı.
Bandonuz da orkestranızda muhteşemdi.Çok teşekkürler.

E&A

Elif & Alican

Düğün Tarihi: 12.05.2018


Tufan Bey çok teşekkür ederiz. Sayenizde düğünümüz çok eğlenceli geçti. Düğün den önce başladığı anda biter demiştiniz gerçektende öyle oldu. İlginiz içinde ayrıca teşekkür ederiz. Kendi düğününüzmüş gibi herşeyi organize ettiniz.
Alican a davul çaldırmanızda çok renkli oldu.
Çok sağolun.

T&H

Tuğçe & Hamza

Düğün Tarihi: 14.04.2018


Çok teşekkürler. Düğünümüz sayenizde çok güzel geçti. Herşey kurulu saat gibi işledi. Özellikle misafirlerimizden yorumlarda bizi çok mutlu etti. Gerçekten profesyonel bir iş çıkardınız. Tüm ekibe sevgiler.

E&A

Ebru & Ahmet

Düğün Tarihi: 29.09.2017


Düğünümüz Tufan Bey ve arkadaşları sayesinde çok güzel geçti. Özellikle Süpriz Bando harikaydı.Çok teşekkürler.Ellerinize sağlık.

Y&H

Yağmur & Hüsamettin

Düğün Tarihi: 23.09.2017


Tufan Bey çok teşekkür ederiz. Düğünümüzü profesyonelce yönettiniz. Müzikleriniz ve sahneniz çok güzeldi. Misafirlerimizden çok güzel övgüler aldık. Bando tek kelimeyle mükemmeldi.Tüm ekibe sevgiler.

E&A

Eda & Ahmet

Düğün Tarihi: 05.09.2015


Tufan Bey e çok teşekkür ederiz. Bizlere mükemmel bir gece yaşattı. Sürekli yanımızdaydı ve süreci paylasıyordu. Heyecanımızın ortağı oldu. Tüm ekibe sevgilerle.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.