Tepecik Senfoni Orkestrası

1

E-posta Gönder

0850 532 8430

Müzik

Kategori

7.500-10.000 TL

Min. Fiyat

Merkez, Muğla

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği Davul / Perküsyon Şov , DJ, Fasıl Grubu, Orkestra, Enstrüman Solo Performans, Düğün Bandosu, Karşılama / Kokteyl Grubu
 • Minimum Fiyat 7.500-10.000 TL
 • Konsept Müzikler Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri Türkçe, İngilizce, Arapça, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Diğer
 • Müzik Türü Pop, Oyun Havaları, Rock, Elektronik, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Arabesk/Fantazi, Klasik, Caz/Blues, Hip Hop, Funk, Dini/Tasavvuf, Diğer

Özellikler

 • Özellikler Şehir Dışında Hizmet, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm, Çifte Özel Beste, Dans Grupları, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta
 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz? Etkinlik türüne göre
 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor? 2 saat
 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü
 • Performans Süresi 4 saat
 • Kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet veriyorsunuz? 10 yıldan fazla

Kampanyalar ve Paketler

Tepecik Senfoni Orkestrası

2021 Erken Rezervasyon Anlaşmalarınızda Trio Ekibi Hediye!!

Kampanya 31 Mayıs'a kadar yapacağınız erken rezervasyon anlaşmalarında geçerlidir.
Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Son gün 31/05/2021


Hakkında

Mutlu bir geleceğe “Evet” diyeceğiniz o günde her şeyin kusursuz olmasını isteyen çiftlere bir önerimiz var. Düğün salonunuzun ekipman ve müzik konusundaki yeterliliğine güvenmiyorsanız, tecrübemiz, profesyonelliğimiz ve kalitemiz ile düğününüzü uzun bir süre boyunca unutamayacak bir organizasyona dönüştürebiliriz.

Düğünlerde faaliyet göstermeye başladığımız ilk günden beri çiftlerimizin istek ve beklentilerine yanıt vermeyi hedefliyoruz. Bunun için önce çiftlerimizi dinliyor, onların ne istediklerini anlıyoruz. Sonrasında ise bu doğrultuda bir hizmet anlayışı ile düğünlerini kusursuza dönüştürüyoruz. Güven, dürüstlük ve samimiyet ilkeleriyle çalışıyor, en önemli gününüzde bizi tercih etmenin bilinciyle çalışıyoruz. Her detayın üstünde duruyor, hiçbir konuyu atlamıyoruz. Bu özelliğimiz ile de Muğla düğün orkestraları arasından farklılık gösteriyoruz.

Müzik sektöründeki deneyimlerimizi sizinle paylaşmak ve hayatınızın en özel günlerinde farkımızı göstermek amacıyla 2009 yılında kurulduk. Oldukça geniş bir ekibimiz bulunuyor. Ekibimizdeki her üyenin bir hayli profesyonel ve geçmiş kariyere sahip olduğunu belirtmek istiyoruz. Organizasyonunuzun büyüklüğüne göre ekip sayımızı artırabiliyor ya da düşürebiliyoruz. Tek amacımız; sizlerin memnuniyetlerini sağlayarak gecenizde en iyi hizmeti verebilmek.

Tepecik Senfoni Orkestrası dinleyicilerinin gece sonunda ortak kanısı; gecenin ne kadar eğlenceli olduğudur. Bunu da sağlamak için güler yüzlü bir hizmet veriyor, samimiyetimizi sizden aldığımız pozitif enerjiyle birleştiriyoruz.

Sizlere Muğla’da sadece düğün orkestrası değil, birçok imkân sunarak düğünlerinizi benzersiz kılma olanağı sunuyoruz. Düğününüzün konseptine göre fasıl grupları, dans grupları, DJ ve davul şov gibi birçok farklı özelliğimizi tercih edebilirsiniz. Her konuda profesyonel ve kaliteli bir hizmet verdiğimizi ve bugüne kadar pek çok organizasyonda rol aldığımızı belirtmek istiyoruz.

Eğer siz de düğünleriniz için orkestra ihtiyacınızı profesyonel bir ekip ile karşılamak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini eksiksiz doldurarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

Ömer Tütüncü

 • Telefon: 0850 532 8430
 • Adres: Muğla merkez

Tepecik Senfoni Orkestrası Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!