Tepecik Senfoni Orkestrası

E-posta Gönder

 • Merkez, Muğla. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Tepecik Senfoni Orkestrası Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Davul/Perküsyon, DJ, Fasıl Grubu, Orkestra, Solo Enstrüman, Düğün Bandosu, Karşılama/Kokteyl Grubu
 • Minimum Fiyat

  7.500-10.000 TL

 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce, Arapça, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Diğer
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Rock, Elektronik, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Arabesk/Fantezi, Klasik, Caz/Blues, Hip Hop, Funk, Dini/Tasavvuf, Konsept Müzikler

Tepecik Senfoni Orkestrası Özellikler

 • Özellikler

  Şehir Dışında Hizmet, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm, Çifte Özel Beste, Dans Grupları, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Tepecik Senfoni Orkestrası Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Etkinlik türüne göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  2 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Tepecik Senfoni Orkestrası Hakkında

Mutlu bir geleceğe “Evet” diyeceğiniz o günde her şeyin kusursuz olmasını isteyen çiftlere bir önerimiz var. Düğün salonunuzun ekipman ve müzik konusundaki yeterliliğine güvenmiyorsanız, tecrübemiz, profesyonelliğimiz ve kalitemiz ile düğününüzü uzun bir süre boyunca unutamayacak bir organizasyona dönüştürebiliriz.

Düğünlerde faaliyet göstermeye başladığımız ilk günden beri çiftlerimizin istek ve beklentilerine yanıt vermeyi hedefliyoruz. Bunun için önce çiftlerimizi dinliyor, onların ne istediklerini anlıyoruz. Sonrasında ise bu doğrultuda bir hizmet anlayışı ile düğünlerini kusursuza dönüştürüyoruz. Güven, dürüstlük ve samimiyet ilkeleriyle çalışıyor, en önemli gününüzde bizi tercih etmenin bilinciyle çalışıyoruz. Her detayın üstünde duruyor, hiçbir konuyu atlamıyoruz. Bu özelliğimiz ile de Muğla düğün orkestraları arasından farklılık gösteriyoruz.

Müzik sektöründeki deneyimlerimizi sizinle paylaşmak ve hayatınızın en özel günlerinde farkımızı göstermek amacıyla 2009 yılında kurulduk. Oldukça geniş bir ekibimiz bulunuyor. Ekibimizdeki her üyenin bir hayli profesyonel ve geçmiş kariyere sahip olduğunu belirtmek istiyoruz. Organizasyonunuzun büyüklüğüne göre ekip sayımızı artırabiliyor ya da düşürebiliyoruz. Tek amacımız; sizlerin memnuniyetlerini sağlayarak gecenizde en iyi hizmeti verebilmek.

Tepecik Senfoni Orkestrası dinleyicilerinin gece sonunda ortak kanısı; gecenin ne kadar eğlenceli olduğudur. Bunu da sağlamak için güler yüzlü bir hizmet veriyor, samimiyetimizi sizden aldığımız pozitif enerjiyle birleştiriyoruz.

Sizlere Muğla’da sadece düğün orkestrası değil, birçok imkân sunarak düğünlerinizi benzersiz kılma olanağı sunuyoruz. Düğününüzün konseptine göre fasıl grupları, dans grupları, DJ ve davul şov gibi birçok farklı özelliğimizi tercih edebilirsiniz. Her konuda profesyonel ve kaliteli bir hizmet verdiğimizi ve bugüne kadar pek çok organizasyonda rol aldığımızı belirtmek istiyoruz.

Eğer siz de düğünleriniz için orkestra ihtiyacınızı profesyonel bir ekip ile karşılamak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini eksiksiz doldurarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.