Müzikal Mutfak

E-posta Gönder

  • Merkez, Muğla.

Müzikal Mutfak Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
30.000 TL'den fazla

Müzikal Mutfak Özellikler

Performans Türü
Davul/Perküsyon DJ Fasıl Grubu Orkestra Solo Enstrüman Düğün Bandosu Karşılama/Kokteyl Grubu
Özellikler
Ekipman Açık Havada Performans Şehir Dışında Hizmet Düğün Öncesi Planlama Toplantısı Şarkı Listesi Oluşturma İnteraktif Sahne Performansı Konsepte Uygun Kostüm Çifte Özel Beste Dans Grupları Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri
Konsept Müzikler
Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar) Latin Balkan Tango Diğer
Repertuvar Dilleri
Türkçe İngilizce Arapça Fransızca İtalyanca Diğer
Müzik Türü
Türkçe/Yabancı Pop Oyun Havaları Rock Elektronik Türk Halk Müziği Türk Sanat Müziği Arabesk/Fantezi Klasik Caz/Blues Hip Hop Funk Dini/Tasavvuf Konsept Müzikler

Müzikal Mutfak Sık Sorulan Sorular

Müzikal Mutfak düğün müziği fiyatları ne kadar?

Müzikal Mutfak düğün müziği minimum fiyatı 25.000 TL'den fazla aralığından başlamaktadır.


Müzikal Mutfak fiyatlandırmayı neye göre yapıyor?

Müzikal Mutfak fiyatlandırmayı etkinlik türüne göre, performans süresine göre, müzisyen sayısına göre yapmaktadır.


Müzikal Mutfak performans süresi ne kadar?

Müzikal Mutfak performans süresi 2 saat olarak öne çıkmaktadır.


Müzikal Mutfak performans öncesi hazırlığı kaç saat sürüyor?

Müzikal Mutfak performans öncesi hazırlığı 4 saat sürmektedir.


Müzikal Mutfak ile ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

Müzikal Mutfak ile 2 hafta önce iletişime geçmeliyiz.


Müzikal Mutfak hangi organizasyon türlerinde müzik performansı hizmeti vermektedir?

Müzikal Mutfak nişan, açılışlar, parti, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, sünnet düğünü, baby shower, piknik, bayi toplantısı, mezuniyet törenleri, doğum günü organizasyonlarında müzik performansı hizmeti vermektedir.


Müzikal Mutfak kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet vermektedir?

Müzikal Mutfak düğün müziği alanında 2-5 yıl tecrübeye sahiptir.


Müzikal Mutfak şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Müzikal Mutfak şehir dışında hizmet veriyor.


Müzikal Mutfak hangi ek hizmetleri sunuyor?

Müzikal Mutfak şu ek hizmetleri sunuyor: "ses, işık, truss ve sahne sistemleri, açık havada performans, dans grupları, i̇nteraktif sahne performansı, şehir dışında hizmet, şarkı listesi oluşturma, ekipman, konsepte uygun kostüm, düğün öncesi planlama toplantısı, çifte özel beste".

Tüm Sorular

Müzikal Mutfak Hakkında

Birbirinden seçkin müzik gruplarını ve büyük orkestraları Müzikal Mutfak Balıkesir bünyesinde barındırıyoruz. Profesyonel müzikal çözümler sunarak eğlencelerinizi güzelleştiriyoruz. Profesyonel ekibimizle birlikte davetlerinizden önce sistemli provalar yapıyoruz. Siz de şahane bir müzik grubuyla davetlerinize renk katmak isterseniz bizimle çalışabilirsiniz.

Müzikal başarımız, disiplinli çalışmalarımız, güncel olanı takip etme isteğimiz ve kaliteli ekiplerimizde bölgemizde fark yaratan müzik gruplarından biriyiz. Üstelik sadece Balıkesir’de değil pek çok ilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Uzman bir danışman ekibine sahibiz. Tüm davetlerden önce çiftlerimizle buluşuyoruz. Organizasyonunuzun konseptini belirliyor ve düşündüğünüz şarkı seçimlerini konuşuyoruz. Etkinliğinizin yapılacağı alanı da keşif ekibimiz detaylı bir şekilde inceliyor. Nasıl bir kurulum yapabiliriz, nereye hangi aleti konumlandırabiliriz gibi çeşitli konulara cevap arıyoruz. Sahne boyutunu inceliyor, organizasyonunuz için yetecek müzisyen sayısını belirliyoruz. Enstrüman çeşitliliğini, kostüm gibi konuları da yine sizinle konuşarak belirliyoruz.

Konseptlerimiz, yaptığımız keşif ve sizin istekleriniz sonucunda bir sunum hazırlıyoruz. Size gösteriyor ve üzerine konuşuyoruz. Her detaya birlikte karar veriyoruz. Bizim için değerli olan her zaman çiftlerimizin mutluluğu. Vereceğimiz hizmetin içinize sinmesi çok önemli. Aklınıza takılan tüm soruları çekinmeden bize sorabilirsiniz. Her türlü görüşünüzü ve önerinizi dinlemeye hazırız.

Repertuvarımızda her şarkı bulunuyor. Geniş bir müzik arşivine sahibiz. Türkçe dışında İngilizce, Fransızca ve İspanyolca şarkılar da seslendirebiliyoruz. Sahne kurulumu ve ekipman desteği konusunda düğün mekanınıza yardımcı oluyoruz. Sahnede ortalama üç saat performans sergiliyoruz. Tabii ki detayları sizinle önceden belirlediğimiz için bu süre azalabiliyor ya da artabiliyor. Aklınıza gelen, içerisinde müzik olan tüm etkinliklerde hizmet veriyoruz.

Balıkesir müzik grupları arasında yer alan firmamız Müzikal Mutfak’a ulaşmak için sayfada yer alan firma iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

  • Firma Yetkilisi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.