Grup Tuana Olcay Müzik

2

E-posta Gönder

Müzik

Kategori

5.000-7.500 TL

Min. Fiyat

Milas, Muğla

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği Davul / Perküsyon Şov , DJ, Müzik Grubu, Büyük Orkestra, Entsrüman Solo Performans
 • Minimum Fiyat 5.000-7.500 TL
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

 • Ekipman
 • Açık Havada Performans
 • Dışarıya Ekipman Kiralama
 • Performans Süresinde Limit
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Düğün Öncesi Planlama Toplantısı

Sorular

 • Ücretiniz saat bazında mı, etkinlik bazında mı? Etkinlik başı
 • Performans öncesi hazırlık kaç saat sürer? 3 saat
 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Hakkında

 • Firmanızı Tanıtan Yazı Düğünlerin akılda kalıcılığını artıran ve eğlenceli bir hale getiren en önemli hizmetlerden biri de müziktir. Müzik hizmetini alırken iyice araştırmanız gerektiğini ve kendini kanıtlamış bir orkestrayla çalışmanız gerektiğini düşünüyoruz. Grup Tuana Olcay Müzik ile böyle bir kuşkunuzun ve kaygınızın olmayacağını gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. Neden mi? Hemen anlatalım. 1990 yılından beri canlı müzik organizasyonlarında hizmet veriyoruz. Tüm ekip üyelerimiz ile birlikte uzun süredir birlikte çalışmanın verdiği tecrübe ve uyumu organizasyonlarınızda hissettiriyoruz. Geniş repertuvarımız, yenilikçi anlayışımız ve en yeni ekipman tercihlerimiz sayesinde Muğla’da canlı müzik denildiğinde akla ilk gelen müzik grubu olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Profesyonel ses, ışık ve görüntü sistemlerimiz bulunuyor. Düğününüz için ekipmanlarımızla birlikte geliyor, bu imkânı da çiftlerimizle buluşturabiliyoruz. Bünyemizde bulunan ekibimiz müzik geçmişi oldukça fazla olan müzisyenlerden oluşuyor. Kendini kanıtlayan ve birçok organizasyonda yer alan müzisyenlerimiz keman, piyano, akordeon gibi önemli enstrümanları çalabiliyorlar. Vizyonumuz sayesinde şık davetlere imza atabildiğimiz gibi eğlenceli ve samimi organizasyonlarda da görev yapabiliyoruz. Ege Bölgesi’nde bulunan yerli ve yabancı tüm etkinlikleri düzenleyebilecek kapasite ve büyüklüğe sahibiz. Düğünler, nişanlar, sünnetler, mezuniyet baloları, doğum günleri gibi özel davetlerin yanı sıra açılışlar, kokteyller ve iş yemekleri gibi kurumsal etkinliklerde de rol alabiliyoruz. Her türlü eğlence, heyecan ve mutluluğunuzda yanınızda olmak için sabırsızlanıyoruz. Özellikle düğünlerin sıkça olduğu dönemlerde bizi tercih etmek isterseniz, en az 1 ay öncesinden bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Böylelikle ekipmanlarımızı da bu sayede rahatlıkla salona yerleştirebiliyoruz. İmkân ve ayrıcalıklarımızı şehir dışındaki çiftlerimizle de paylaşabiliyor, kaliteli bir müzik hizmetinden yararlanmalarını sağlayabiliyoruz. Bu bilgiler doğrultusunda bizi tercih etmek isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Önerilen Firmalar

Dolce Band Exclusive
7 8 5

Merkez

Dolce Band Exclusive

Mustafa Mert Orkestrası
21 16

Fethiye

Mustafa Mert Orkestrası

Tolga Seçkin Orkestrası
12 10 4

Bodrum

Tolga Seçkin Orkestrası

Hakkında

Düğünlerin akılda kalıcılığını artıran ve eğlenceli bir hale getiren en önemli hizmetlerden biri de müziktir. Müzik hizmetini alırken iyice araştırmanız gerektiğini ve kendini kanıtlamış bir orkestrayla çalışmanız gerektiğini düşünüyoruz. Grup Tuana Olcay Müzik ile böyle bir kuşkunuzun ve kaygınızın olmayacağını gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. Neden mi? Hemen anlatalım.

1990 yılından beri canlı müzik organizasyonlarında hizmet veriyoruz. Tüm ekip üyelerimiz ile birlikte uzun süredir birlikte çalışmanın verdiği tecrübe ve uyumu organizasyonlarınızda hissettiriyoruz. Geniş repertuvarımız, yenilikçi anlayışımız ve en yeni ekipman tercihlerimiz sayesinde Muğla’da canlı müzik denildiğinde akla ilk gelen müzik grubu olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Profesyonel ses, ışık ve görüntü sistemlerimiz bulunuyor. Düğününüz için ekipmanlarımızla birlikte geliyor, bu imkânı da çiftlerimizle buluşturabiliyoruz.

Bünyemizde bulunan ekibimiz müzik geçmişi oldukça fazla olan müzisyenlerden oluşuyor. Kendini kanıtlayan ve birçok organizasyonda yer alan müzisyenlerimiz keman, piyano, akordeon gibi önemli enstrümanları çalabiliyorlar. Vizyonumuz sayesinde şık davetlere imza atabildiğimiz gibi eğlenceli ve samimi organizasyonlarda da görev yapabiliyoruz.

Ege Bölgesi’nde bulunan yerli ve yabancı tüm etkinlikleri düzenleyebilecek kapasite ve büyüklüğe sahibiz. Düğünler, nişanlar, sünnetler, mezuniyet baloları, doğum günleri gibi özel davetlerin yanı sıra açılışlar, kokteyller ve iş yemekleri gibi kurumsal etkinliklerde de rol alabiliyoruz. Her türlü eğlence, heyecan ve mutluluğunuzda yanınızda olmak için sabırsızlanıyoruz.

Özellikle düğünlerin sıkça olduğu dönemlerde bizi tercih etmek isterseniz, en az 1 ay öncesinden bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Böylelikle ekipmanlarımızı da bu sayede rahatlıkla salona yerleştirebiliyoruz.

İmkân ve ayrıcalıklarımızı şehir dışındaki çiftlerimizle de paylaşabiliyor, kaliteli bir müzik hizmetinden yararlanmalarını sağlayabiliyoruz. Bu bilgiler doğrultusunda bizi tercih etmek isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Olcay Tonkul

 • Adres: Milas, Muğla

Grup Tuana Olcay Müzik Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!