Müzik Muğla

3M Müzik

  • Min. Fiyat
    30.000-40.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

3M Müzik Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
30.000-40.000 TL

3M Müzik Özellikler

Performans Türü
Davul/Perküsyon DJ Fasıl Grubu Orkestra Solo Enstrüman Düğün Bandosu Karşılama/Kokteyl Grubu
Özellikler
Ekipman Açık Havada Performans Şehir Dışında Hizmet Düğün Öncesi Planlama Toplantısı Şarkı Listesi Oluşturma İnteraktif Sahne Performansı Konsepte Uygun Kostüm Çifte Özel Beste Dans Grupları Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri
Konsept Müzikler
Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar) Karadeniz Latin Balkan Tango Diğer
Repertuvar Dilleri
Türkçe İngilizce
Müzik Türü
Türkçe/Yabancı Pop Oyun Havaları Rock Elektronik Türk Halk Müziği Türk Sanat Müziği Arabesk/Fantezi Klasik Dini/Tasavvuf Konsept Müzikler

3M Müzik Sıkça Sorulan Sorular

3M Müzik düğün müziği fiyatları ne kadar?

3M Müzik düğün müziği minimum fiyatı 30.000-40.000 TL aralığından başlamaktadır.

3M Müzik fiyatlandırmayı neye göre yapıyor?

3M Müzik fiyatlandırmayı performans süresine göre, etkinlik türüne göre yapmaktadır.

3M Müzik performans süresi ne kadar?

3M Müzik performans süresi 4 saatten fazla olarak öne çıkmaktadır.

3M Müzik performans öncesi hazırlığı kaç saat sürüyor?

3M Müzik performans öncesi hazırlığı 2 saat sürmektedir.

3M Müzik ile ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

3M Müzik ile 6 haftadan fazla önce iletişime geçmeliyiz.

3M Müzik hangi organizasyon türlerinde müzik performansı hizmeti vermektedir?

3M Müzik bayi toplantısı, nişan, sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, açılışlar, piknik, baby shower, parti, doğum günü, mezuniyet törenleri organizasyonlarında müzik performansı hizmeti vermektedir.

3M Müzik kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet vermektedir?

3M Müzik düğün müziği alanında 10 yıldan fazla tecrübeye sahiptir.

3M Müzik şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, 3M Müzik şehir dışında hizmet veriyor.

3M Müzik hangi ek hizmetleri sunuyor?

3M Müzik şu ek hizmetleri sunuyor: "ses, işık, truss ve sahne sistemleri, şehir dışında hizmet, şarkı listesi oluşturma, açık havada performans, çifte özel beste, i̇nteraktif sahne performansı, konsepte uygun kostüm, dans grupları, ekipman, düğün öncesi planlama toplantısı".

3M Müzik Hakkında

Uzun yıllara dayanan tecrübemizle hayatınızın önemli günlerinde ve organizasyonlarında müzik, ses ve sahne konularında ihtiyacınız olan tüm hizmeti 3M Müzik Muğla ailesi olarak karşılıyoruz. Eğlence sektörünün odağında yer almamızın yanı sıra bizimle çalışmak isteyen herkese ulaşmak için şehrin tüm bölgelerinde hizmet veriyoruz.

Düğün, kına gecesi, nişan, sünnet töreni, kutlama ve parti gibi sevdiklerinizle bir arada olacağınız organizasyonlara geniş repertuvarımızla eşlik ederek eğlencenize renk katıyoruz. Sizi ve sevdiklerinizi doyasıya eğlendirip birlikte keyifli saatler geçirmenizi sağlıyoruz. Ses, sahne ve ışık sistemleri kurulumları konusunda da yardımcı olarak her açıdan kusursuz bir hizmet almanız için emek veriyoruz. Hizmet sunarken mesleğinde iyi yerlere gelmiş kişilerle birlikte çalışmaya özen gösteriyoruz. Birbirinden yetenekli arkadaşlarımızla hizmet verirken hem sizi eğlendiriyor hem de kendimiz eğleniyoruz.

Kutlamanız öncesi sizinle bir araya gelerek nasıl bir eğlence istediğinizi öğreniyoruz. Sevdiğiniz müzik tarzları üzerine konuşuyor, sizden önce yaptığımız düğün çalışmalarımızdan örnekler gösteriyoruz. Kendimizi tanıtarak şehrin diğer müzik gruplarıyla aramızdaki farkı ortaya koyuyoruz. Her zaman %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığımız için önceliği daima sizin isteklerinize veriyoruz.

Düğünden saatler önce düğün mekanınıza giderek ekipmanlarımızın kurulumunu yapıyoruz. Görüşmelerimiz esnasında istediğiniz özel şarkıları ve sizin için hazırladığımız repertuvarınızı provalarla çalışıyoruz. Işık ve sahne sistemlerimizin hazırlıklarını da aynı zaman diliminde yapıyoruz. Teknolojik alet kullanırken kaliteli ürünleri tercih ediyoruz. Hayatınızda bir kez yaşanacak özel anlarınızda üzerimize düşen görevi başarıyla tamamlayabilmek için her ayrıntıyla tek tek ilgileniyoruz.

Siz de Muğla düğün orkestraları arasında bir tercih yapmak istiyorsanız sunduğumuz hizmetleri ayrıntılı olarak öğrenmek ve fiyatlarımızı değerlendirmek için sayfanın üst kısmında yer alan telefon numarası, mail adresi ve iletişim formu aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Orhaniye Mah. Dökümcüler Sok. Sarılar Apt. No:8/A Merkez/Muğla

  • Haritadaki Konumu

    3M Müzik Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.