3M Müzik

E-posta Gönder

3M Müzik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  10.000-15.000 TL

3M Müzik Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Davul/Perküsyon, DJ, Fasıl Grubu, Orkestra, Solo Enstrüman, Düğün Bandosu, Karşılama/Kokteyl Grubu
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Rock, Elektronik, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Arabesk/Fantezi, Klasik, Dini/Tasavvuf, Konsept Müzikler

3M Müzik Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm, Çifte Özel Beste, Dans Grupları, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

3M Müzik Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  6 haftadan fazla


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Performans süresine göre, Etkinlik türüne göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  2 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

3M Müzik Hakkında

Uzun yıllara dayanan tecrübemizle hayatınızın önemli günlerinde ve organizasyonlarında müzik, ses ve sahne konularında ihtiyacınız olan tüm hizmeti 3M Müzik Muğla ailesi olarak karşılıyoruz. Eğlence sektörünün odağında yer almamızın yanı sıra bizimle çalışmak isteyen herkese ulaşmak için şehrin tüm bölgelerinde hizmet veriyoruz.

Düğün, kına gecesi, nişan, sünnet töreni, kutlama ve parti gibi sevdiklerinizle bir arada olacağınız organizasyonlara geniş repertuvarımızla eşlik ederek eğlencenize renk katıyoruz. Sizi ve sevdiklerinizi doyasıya eğlendirip birlikte keyifli saatler geçirmenizi sağlıyoruz. Ses, sahne ve ışık sistemleri kurulumları konusunda da yardımcı olarak her açıdan kusursuz bir hizmet almanız için emek veriyoruz. Hizmet sunarken mesleğinde iyi yerlere gelmiş kişilerle birlikte çalışmaya özen gösteriyoruz. Birbirinden yetenekli arkadaşlarımızla hizmet verirken hem sizi eğlendiriyor hem de kendimiz eğleniyoruz.

Kutlamanız öncesi sizinle bir araya gelerek nasıl bir eğlence istediğinizi öğreniyoruz. Sevdiğiniz müzik tarzları üzerine konuşuyor, sizden önce yaptığımız düğün çalışmalarımızdan örnekler gösteriyoruz. Kendimizi tanıtarak şehrin diğer müzik gruplarıyla aramızdaki farkı ortaya koyuyoruz. Her zaman %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığımız için önceliği daima sizin isteklerinize veriyoruz.

Düğünden saatler önce düğün mekanınıza giderek ekipmanlarımızın kurulumunu yapıyoruz. Görüşmelerimiz esnasında istediğiniz özel şarkıları ve sizin için hazırladığımız repertuvarınızı provalarla çalışıyoruz. Işık ve sahne sistemlerimizin hazırlıklarını da aynı zaman diliminde yapıyoruz. Teknolojik alet kullanırken kaliteli ürünleri tercih ediyoruz. Hayatınızda bir kez yaşanacak özel anlarınızda üzerimize düşen görevi başarıyla tamamlayabilmek için her ayrıntıyla tek tek ilgileniyoruz.

Siz de Muğla düğün orkestraları arasında bir tercih yapmak istiyorsanız sunduğumuz hizmetleri ayrıntılı olarak öğrenmek ve fiyatlarımızı değerlendirmek için sayfanın üst kısmında yer alan telefon numarası, mail adresi ve iletişim formu aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Orhaniye Mah. Dökümcüler Sok. Sarılar Apt. No:8/A Merkez/Muğla

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  3M Müzik Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.