Şensesler Orkestrası

E-posta Gönder

Şensesler Orkestrası

Müzik

Kategori

Samandağ, Hatay

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Aliş Müzik
2

Merkez

Aliş Müzik

1.000 TL'den az
Gündem Müzik
4

Dörtyol

Gündem Müzik

1.000-2.000 TL
Dj Kemal
1 3

Antakya

Dj Kemal

1.000 TL'den az

Hakkında

Keyifli bir müzik eşliğinde ilk dans ve alkış vaat ediyoruz! Şensesler Orkestra olarak keyifli bir gecenin mimari olmak için sizi Hatay’da bekliyoruz. Eğer siz de bu bölgede bir müzisyen arayışındaysanız avantajlarımıza kulak verin.

Profesyonel bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Hepsi müzik sektöründe hatırı sayılır deneyime sahip olmakla birlikte bu işe gönül vermiş işlerden oluşuyor. Keyifli bir gece sunabilmek için de çiftin isteklerinin yerine getirilmesi gerektiğinin bilincindeler. Bu yüzden müzik listesi belirlemeyi size bırakıyor, zevkinize uygun şarkı ve türküleri seslendiriyoruz. Merak etmeyin, oldukça geniş bir repertuara sahibiz. Tabii ki düğün öncesinde istediğiniz şarkıları belirtirseniz hemen çalışabilir, düğün günü o şarkıyı da çalabiliriz.

Mekân tercihini yaptıktan sonra düğün süreci maalesef sonlanmıyor. Bir düğün törenin unutulmaz olması için küçük detayların bile düşünülmesi gerekiyor. Bu yoğun ve yorucu geçen dönemde eğer Şensesler Orkestra Hatay’ı tercih ederseniz ses, sahne ve müzik konusunu düşünmenize gerek kalmıyor. Sahne kurulumundan ses ekipmanlarına kadar son teknolojik ekipmanlarımızı da yanımızda getiriyoruz. Sistemlerin bakımını ve kontrolünü her organizasyon öncesinde düzenli aralıklarla yapıyor, sorunsuz ve kesintisiz bir şekilde gecenin ilerlemesini sağlıyoruz. Düğün mekânına göre farklı ses sistemleri kullanıyoruz. Açık ve kapalı düğün mekânlarında aynı farklı ekipmanları tercih ettiğimiz için sesin iyi şekilde davetlilere ulaşmalarını sağlıyoruz.

Müzik konusunda Hataylıların aradığı çözüm ortağıyız diyebiliriz. Zaten burada yer alan birçok mekânla daha önce çalıştık ve işleyişe hakimiz. Üstelik sadece düğün törenlerinde buluşmadık, nişan, söz, kına, kurumsal etkinliklerde de davet sahiplerinin yanında olduk, gecelerine renk attık.

Siz de Şensesler Orkestra Antakya’nın şölene dönüştürdüğü bir gece istiyorsanız sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurarak iletişim sağlayabilirsiniz. Üstelik organizasyon bilgilerini bizimle de paylaşıp “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklarsanız da avantajlı fiyatlarımız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

İletişim

Nevzat Bolat

  • Adres: Samandağ

Şensesler Orkestrası Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!