Orkestra Antik

E-posta Gönder

 • Antakya, Hatay.

Orkestra Antik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  2.500-5.000 TL

Orkestra Antik Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Davul/Perküsyon, Orkestra

Orkestra Antik Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şarkı Listesi Oluşturma

Orkestra Antik Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Performans süresine göre, Etkinlik türüne göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  4 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik

Orkestra Antik Hakkında

Düğün müziklerini şansa bırakmak istemeyen siz değerli çiftlerimiz için profesyonel hizmet veriyoruz. Sevdiklerinizle gönlünüzce eğlenmeniz ve unutulmaz bir organizasyon geçirmenizi sağlıyor, geleceğinize tebessümle hatırlayacağınız anılar armağan ediyoruz.

Antik Orkestra Hatay olarak, isteklerinizi önemsiyor, tekrarının imkânsız olduğu özel günlerinizde hiçbir aksiliğin yaşanmaması için önlemler alıyoruz. Hangi müzik türlerinden hoşlandığınızı, yörenizi ve özel isteklerinizi dikkate alarak müzik şöleni yaşamanıza olanak sağlıyoruz.

Peki neler yapıyoruz?

Mutlu birlikteliğinizde en sevdiğiniz şarkıları belirleyerek aşkınızı sembolize eden parçaları repertuvarımıza ekliyoruz. Konuklarınızın karşısına hangi müzikle çıkacağınızı ve gecenin ilerleyen saatlerinde hangi şarkıların çalacağını sıralı şekilde planlıyoruz. Şık giyimleriyle dikkat çeken ekibimiz gece boyunca konuklarınızın sınırsız eğlenmesi için titiz bir çalışma gerçekleştiriyor.
Orkestramız bu işin eğitimini almış müzisyenlerden oluşuyor. Samimi tavırlar sergileyerek herkesin eğlenmesi için özel bir çaba sarf eden bu ekibimize sonuna kadar güvenebilir, herhangi bir sorunla karşılaştığınızda hiç çekinmeden yardım isteyebilirsiniz.

Geniş bir repertuvara sahip müzisyenlerimiz düğün, nişan, kına gecesi, doğum günü, yıl dönümü, sünnet, mezuniyet töreni gibi özel günlerinizde de yanınızda olmaktan mutluluk duyacak. Etkinlik yapacağınız mekânda sahne ve ışık sistemi yoksa gerekli tüm donanıma sahip ekipmanlarımızla ihtiyaçlarınıza özel çözümler üretiyoruz.

Şimdiye kadar birçok çiftin en mutlu günlerinde yanlarında olarak sevinçlerine ortak olduk. Beklentilerinin üstünde hizmet vererek her ihtiyaçlarına koştuk. Hep daha iyisi için çalıştık ve çalışmaya da devam ediyoruz. Eğer siz de mutlu çiftlerimizin arasında yerinizi almak istiyorsanız
Antik Orkestra Antakya iletişim için yapmanız gereken şey çok basit!

Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve bütçenizle dost olacak fiyatlarımızı öğrenmek için hemen sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al!’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Sizlerle tanışmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.