Orkestra Adonis

E-posta Gönder

Orkestra Adonis Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  2.500-5.000 TL

Orkestra Adonis Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Davul/Perküsyon, DJ

Orkestra Adonis Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma

Orkestra Adonis Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Performans süresine göre, Etkinlik türüne göre


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Orkestra Adonis Hakkında

Orkestra Adonis’in eğlenceli şarkıları ve görsel şovları ile özel organizasyonlarınızı şölen tadınla kutlamaya ne dersiniz? Kalabalık ve alanında profesyonel ekip arkadaşlarımızla birlikte uzun yıllar boyunca müzik sektöründe faaliyet gösteriyor, hayatlarının en özel günlerini keyifli bir şekilde kutlamak isteyen çiftlerin mutlu anlarını eğlenceyle buluşturuyoruz. Hatay müzik grupları arasında yer alarak; düğün, kına ve bekârlığa veda partisi, nişan organizasyonları, kurumsal etkinlik ve eğlenceler başta olmak üzere hayatınızın bütün anlarında yanınızdayız.

Düğün organizasyonlarının en önem verilmesi gereken detaylardan biri de tarzınıza uygun müziklerle eğlenceli anlar geçirmenizi sağlayacak müzisyen ve orkestra seçimidir. Biz de her tarza uygun ve tercih edeceğiniz yöresel şarkıların da içinde yer aldığı geniş bir repertuara sahip olduğumuzdan dolayı her çiftin isteğine cevap verebiliyoruz. Ses ve sahne kurulumunda kullandığımız bütün ekipmanları biz tahsis ediyoruz. Piyanist şantör, elektro gitar, bateri başta olmak üzere birçok ekipmanla hizmet veriyor, organizasyon sektöründe deneyimli kalabalık bir ekiple davetlerinizde eğlence için gerekli olan en ince ayrıntıya kadar hazırlanıyoruz. Davul şov ile eğlencenizi ikiye katlamak isterseniz o hizmeti de veriyoruz.

Muhteşem bir organizasyon geçekleştirmek istediğinizi biliyoruz. Biz de bu süreçte isteklerinizi karşılayabilmek adına titizlikle hazırlanıyor, defalarca prova yaparak kusursuz bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Organizasyon öncesi sizinle bir araya gelerek müzik listenizi oluşturabiliyoruz. Büyük davetlerinizde oyun havalarından, halay ve yöresel şarkılar çalabiliyor, daha küçük ve butik organizasyonlarınızda ise romantik ve slow şarkı listesi de hazırlayabiliyoruz.

Siz de özel organizasyonlarınızda Orkestra Adonis’i tercih etmek istiyorsanız, bizimle sayfa üzerinden irtibata geçmelisiniz. Yapmanız gerekenler oldukça basit! sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle kolaylıkla iletişime geçebileceksiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.