Gündem Müzik

E-posta Gönder

Gündem Müzik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  2.500-5.000 TL

Gündem Müzik Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Davul/Perküsyon, Solo Enstrüman

Gündem Müzik Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma

Gündem Müzik Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Performans süresine göre, Etkinlik türüne göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  4 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Davet ve resepsiyon, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

Gündem Müzik Hakkında

Gündem Müzik ailesi olarak Hatay Dörtyol başta olmak üzere her özel davetinizi eğlenceye dönüştürmeye hazırlanıyoruz. Şüphesiz ki düğün organizasyonlarının en önemli ayrıntısı müziklerdir! Biz de tarzınıza uygun ve yöresel şarkıların da içinde yer aldığı geniş bir repertuarla keyifli bir gece için yanınızdayız. Pek çok hizmet dâhil düğün organizasyonlarınızda ayrıcalıklar sunuyoruz.

“Mekân tercihimi yaptım fakat müzik seçimi konusunda zorlanıyorum!” diyorsanız, Gündem Müzik tam da aradığınız çözüm ortağı! Sahneden ses sanatçısına, enstrümanlardan müzisyenlere kalabalık bir ekiple davetlerinizde eğlence için gerekli olan en ince ayrıntıya kadar tasarlıyoruz. Gecenizde davul şov mu istiyorsunuz? Org ve kaliteli ses sistemlerimiz ile kesintisiz eğlence mi? Hatay düğün şarkıları, farklı geleneklerin esintileri, romantik ilk dans şarkıları ve pop müzik alternatiflerimiz arasında.

Hayallerinizin gerçekleştiği özel davetlerde sizinle birlikte eğlenmek için her geçen gün kendimizi geliştirmeye, hem ekipmanlarımızı hem de repertuarımızı yenilemeye hazırız. Farklı ortamlara uyum sağlayabilecek ses sistemlerine sahip olduğumuzdan ses ve sahne için gerekli olan ayrıntılarla; isterseniz kır düğününde kalabalık davetlerinize hitap edebiliyoruz. İsterseniz de küçük bir davet alanında hafif müzik eşliğinde eğlencenizi başlatabiliyoruz. Hafif müzik deme sebebimiz, mekân akustiğine uygun olacak müzik tercihleriyle ilgili! Müzik ve sanata dair her şey için özel davetlerinizde konuklarınızla birlikte sizi de dans pistine çağırıyoruz.

Sunduğumuz bütün hizmetlerin yanı sıra, kır düğünü alanımızda da hizmet veriyor, arzu ederseniz düğünleriniz ile ilgili süreçlerin tamamında yanınızda olabiliyoruz. Söz, nişan, kına gecesi ve düğün organizasyonlarınızda gece boyunca eğlence ve dans pistinde uzun saatler vaat ediyoruz…

Siz de Gündem Müzik Hatay düğün sanatçıları arasında benim tercihim diyorsanız, bizimle irtibata geçmelisiniz. Yapmanız gereken ise sayfanın üst kısmında yer alan bilgileri kullanmak veya formu doldurmak.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.