Grup Anatolia

E-posta Gönder

Grup Anatolia

Grup Anatolia Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  2.500-5.000 TL

Grup Anatolia Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Fasıl Grubu, Orkestra, Solo Enstrüman

Grup Anatolia Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma

Grup Anatolia Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Performans süresine göre, Etkinlik türüne göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  4 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Davet ve resepsiyon, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

Grup Anatolia Hakkında

Hatay’da düzenleyeceğiniz düğününüzde çalacak bir orkestra arıyorsanız Grup Anatolia olarak en eğlenceli gecelerde buluşmak için sizden haber bekliyoruz!

Sevdiğiniz kişi ile birlikteliğinizi kutlayacağınız unutulmaz bir gecede misafirleriniz ile doyasıya eğlenmeniz için en güzel şarkıları çalıyoruz! Yıllardan beri Hatay düğünlerinde sahne alan Grup Anatolia Antakya olarak konuklarınıza doyasıya bir eğlence imkânı sunuyoruz. Dış mekân ve iç mekân fark etmeden istediğiniz her ortamda performans sergileyebiliyoruz. Gecede hız kesmeyen bir eğlence sunmak adına repertuarımızı sürekli geliştiriyoruz ve istediğiniz her şarkıyı çalmaya çalışıyoruz.

Düğünlerde eğlencenin dozunu ayarlama konusunda en önemli unsurlardan biri müzik grupları. Bu konuda da hangi şarkıyı ne zaman çalacağını bilen müzisyenlerle çalışmak daha keyifli bir düğün için size fayda sağlayacaktır. Hatay düğünlerinin en çok tercih edilen orkestralarından biri olarak bu konuda oldukça fazla tecrübeye sahibiz. Bu sayede de misafirlerinize unutulmaz bir gece yaşatma konusunda kendimize güveniyoruz. Hatay yöresine ait geleneksel melodilerden popüler ezgilere kadar uzanan şarkılar arasından seçtiklerimizi çalıyoruz. Her tarzda şarkıyı başarıyla çalıp söyleyen ekibimiz ile geçireceğiniz düğününüzden mutlu ayrılacağınızın garantisini verebiliriz. Ayrıca yöremize özel çeşitli görsel şovlar ve oyunlar da sergiliyoruz. Bu sayede davetlilerinizin daha da eğlenmesini sağlıyoruz. Ses sistemlerimizi ve orkestramızı kurmak adına mekâna 3 saat önceden geliyor ve hazırlıklarımızı tamamlıyoruz. Çeşitli ışık şovları ve davul Showları da hizmetlerimize dahil ve keyifli bir akşam geçirmeniz adına sizi bekliyor!

Hayatınızın en önemli günlerinden birinde düzenleyeceğiniz düğün organizasyonunuzda Grup Anatolia ile eğlenmek istiyorsanız bize ulaşmak için yapmanız gereken oldukça basit. Sayfanın
sağ üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu aracılığıyla bizimle iletişime geçebilir ve fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz!

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.