Grup Anatolia

E-posta Gönder

Grup Anatolia

Grup Anatolia Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-10.000 TL

Grup Anatolia Özellikler

Performans Türü
Fasıl Grubu Orkestra Solo Enstrüman
Özellikler
Ekipman Açık Havada Performans Düğün Öncesi Planlama Toplantısı Şarkı Listesi Oluşturma

Grup Anatolia Sık Sorulan Sorular

Grup Anatolia düğün müziği fiyatları ne kadar?

Grup Anatolia düğün müziği minimum fiyatı 2.500-5.000 TL aralığından başlamaktadır.


Grup Anatolia fiyatlandırmayı neye göre yapıyor?

Grup Anatolia fiyatlandırmayı performans süresine göre, etkinlik türüne göre yapmaktadır.


Grup Anatolia performans öncesi hazırlığı kaç saat sürüyor?

Grup Anatolia performans öncesi hazırlığı 4 saat sürmektedir.


Grup Anatolia ile ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

Grup Anatolia ile 4 hafta önce iletişime geçmeliyiz.


Grup Anatolia hangi organizasyon türlerinde müzik performansı hizmeti vermektedir?

Grup Anatolia parti, sünnet düğünü, nişan, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri organizasyonlarında müzik performansı hizmeti vermektedir.


Grup Anatolia şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Grup Anatolia şehir dışında hizmet vermiyor.


Grup Anatolia hangi ek hizmetleri sunuyor?

Grup Anatolia şu ek hizmetleri sunuyor: "açık havada performans, düğün öncesi planlama toplantısı, ekipman, şarkı listesi oluşturma".

Tüm Sorular

Grup Anatolia Hakkında

Hatay’da düzenleyeceğiniz düğününüzde çalacak bir orkestra arıyorsanız Grup Anatolia olarak en eğlenceli gecelerde buluşmak için sizden haber bekliyoruz!

Sevdiğiniz kişi ile birlikteliğinizi kutlayacağınız unutulmaz bir gecede misafirleriniz ile doyasıya eğlenmeniz için en güzel şarkıları çalıyoruz! Yıllardan beri Hatay düğünlerinde sahne alan Grup Anatolia Antakya olarak konuklarınıza doyasıya bir eğlence imkânı sunuyoruz. Dış mekân ve iç mekân fark etmeden istediğiniz her ortamda performans sergileyebiliyoruz. Gecede hız kesmeyen bir eğlence sunmak adına repertuarımızı sürekli geliştiriyoruz ve istediğiniz her şarkıyı çalmaya çalışıyoruz.

Düğünlerde eğlencenin dozunu ayarlama konusunda en önemli unsurlardan biri müzik grupları. Bu konuda da hangi şarkıyı ne zaman çalacağını bilen müzisyenlerle çalışmak daha keyifli bir düğün için size fayda sağlayacaktır. Hatay düğünlerinin en çok tercih edilen orkestralarından biri olarak bu konuda oldukça fazla tecrübeye sahibiz. Bu sayede de misafirlerinize unutulmaz bir gece yaşatma konusunda kendimize güveniyoruz. Hatay yöresine ait geleneksel melodilerden popüler ezgilere kadar uzanan şarkılar arasından seçtiklerimizi çalıyoruz. Her tarzda şarkıyı başarıyla çalıp söyleyen ekibimiz ile geçireceğiniz düğününüzden mutlu ayrılacağınızın garantisini verebiliriz. Ayrıca yöremize özel çeşitli görsel şovlar ve oyunlar da sergiliyoruz. Bu sayede davetlilerinizin daha da eğlenmesini sağlıyoruz. Ses sistemlerimizi ve orkestramızı kurmak adına mekâna 3 saat önceden geliyor ve hazırlıklarımızı tamamlıyoruz. Çeşitli ışık şovları ve davul Showları da hizmetlerimize dahil ve keyifli bir akşam geçirmeniz adına sizi bekliyor!

Hayatınızın en önemli günlerinden birinde düzenleyeceğiniz düğün organizasyonunuzda Grup Anatolia ile eğlenmek istiyorsanız bize ulaşmak için yapmanız gereken oldukça basit. Sayfanın
sağ üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu aracılığıyla bizimle iletişime geçebilir ve fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz!

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.