Müzik Hatay

Dj Diva

Dj Diva
  • Min. Fiyat
    20.000-30.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Dj Diva Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
20.000-30.000 TL

Dj Diva Özellikler

Performans Türü
DJ Fasıl Grubu Orkestra
Özellikler
Ekipman Açık Havada Performans Düğün Öncesi Planlama Toplantısı Şarkı Listesi Oluşturma Dans Grupları Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri
Konsept Müzikler
Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar) Karadeniz Latin Grek
Repertuvar Dilleri
Türkçe İngilizce Arapça
Müzik Türü
Türkçe/Yabancı Pop Oyun Havaları Türk Halk Müziği Türk Sanat Müziği Klasik Caz/Blues Dini/Tasavvuf

Dj Diva Sıkça Sorulan Sorular

Dj Diva düğün müziği fiyatları ne kadar?

Dj Diva düğün müziği minimum fiyatı 20.000-30.000 TL aralığından başlamaktadır.

Dj Diva fiyatlandırmayı neye göre yapıyor?

Dj Diva fiyatlandırmayı etkinlik türüne göre, performans süresine göre yapmaktadır.

Dj Diva performans süresi ne kadar?

Dj Diva performans süresi 4 saatten fazla olarak öne çıkmaktadır.

Dj Diva performans öncesi hazırlığı kaç saat sürüyor?

Dj Diva performans öncesi hazırlığı 4 saat sürmektedir.

Dj Diva ile ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

Dj Diva ile 2 hafta önce iletişime geçmeliyiz.

Dj Diva hangi organizasyon türlerinde müzik performansı hizmeti vermektedir?

Dj Diva nişan, mezuniyet törenleri, parti, bayi toplantısı, doğum günü, sünnet düğünü, açılışlar organizasyonlarında müzik performansı hizmeti vermektedir.

Dj Diva kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet vermektedir?

Dj Diva düğün müziği alanında 10 yıldan fazla tecrübeye sahiptir.

Dj Diva şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Dj Diva şehir dışında hizmet vermiyor.

Dj Diva hangi ek hizmetleri sunuyor?

Dj Diva şu ek hizmetleri sunuyor: "düğün öncesi planlama toplantısı, dans grupları, ekipman, açık havada performans, ses, işık, truss ve sahne sistemleri, şarkı listesi oluşturma".

Dj Diva Hakkında

Düğün orkestra ve müziğinize karar vermediniz mi? Hatay düğün müzik organizasyon hizmetlerimizle size ve misafirlerine eşsiz bir gece yaşatabiliriz. Bir düğün davetinin eğlenceli ve renkli geçebilmesi için sahnede işinin ehli profesyonellerin olması gerekir. Dj Diva’yı tercih eden çiftlerimiz müziğe doyuyor ve misafirleri dans pistini asla boş bırakmıyor. Zengin müzik repertuarımız ve en popüler şarkılarımızla düğün sahnenizde yer almak için sabırsızlanıyoruz.

Deneyim

Bugüne dek sayısız Hatay’lı çift ve misafirleri Dj Diva şarkılarıyla coştu. Divinya Organizasyon bünyesindeki müzikal hizmetlerimizle çiftlerimizin düğün hazırlıkları sürecini daha da kolaylaştırıyoruz. Düğün, kına ve bekarlığa veda eğlencelerinizde profesyonel yeteneklerimizi sahneye de taşıdık ve zengin müzisyen ve Dj seçeneklerimizle size hizmet vermeye devam ediyoruz. 10 yılı aşkın bir süredir pek çok düğün gecesinin sahnesindeydik ve adımızdan başarıyla söz ettiriyoruz.

Hizmetler

Dj Diva alternatifimizi tercih ederek dilediğiniz şarkılardan oluşan müzik listeleriyle düğün gecenizde sabahlara kadar eğlenebilirsiniz. Daha nezih bir düğün düşleyen çiftlerimize fasıl grubumuzu önerebiliriz. Orkestramız ise Hatay düğünlerinin vazgeçilmezi olmaya aday! Sahnede 4 saatten fazla kalan müzisyenlerimiz size birbirinden romantik ve neşeli şarkılarla harika bir gece sunuyor. Kına ve düğünlerinizin konseptine uygun hazırlanıyor ve isteklerinizi hızla çözüme kavuşturuyoruz.

Müzik Türleri

Düğün ve özel gün davetlerinizde yabancı ve Türkçe pop müziğinin en güzel eserlerini sizin için çalabiliriz. Türk halk müziği ve Türk sanat müziğiyle kulaklarınızın pasını sileceğimizden emin olabilirsiniz. Klasik tarzda müzikten hoşlanan çiftlerimiz için de güzel bir program hazırlıyor, caz ve blues çalabiliyoruz. Nostaljik şarkıları seviyorsanız, 70’lerden günümüze en romantik aşk şarkılarını dinlemeye hazır olun.

Repertuarımızda elbette Karadeniz türküleri, oyun havaları, Latin ve Grek tarzda şarkılarımız da bulunuyor. Türkçe, İngilizce ve Arapça şarkılar söyleyip çalabiliriz. Dj hizmetimizi almak isteyen çiftlerimizle ön görüşme yapıp gece boyu çalmasını özellikle tercih ettiği parçaları not alıyoruz. Gecenin son anına kadar programımıza sadık kalarak sadece sizin seçtiğiniz şarkılar ve istek parçalarla eğlenebiliriz.

Ek Hizmetler

Şirket bünyemizde düğün mekanınızla ilgili ses ve ışık sistemi gibi teknik ihtiyaçlarınız için gerekli ekipmanları bulabilirsiniz. Düğün öncesi çiftlerimizle planlama toplantısı yapıyor, arzu ederlerse düğünden önce bir kez daha bir araya geliyoruz. Sahnede biraz da farklı bir gösteri olsun isterseniz, dans gruplarıyla anlaşarak size bambaşka bir ortam yaratabiliriz. Truss ve sahne sistemleri anlamın da da destek vermeye hazırız.

Düğün davetiniz uzun yıllar konuşulsun ve eğlence günün ilk ışıklarına kadar sürsün istiyorsanız, doğru adrestesiniz. Düğün planlaması alanındaki deneyimlerimizi size aktarabiliriz. Sahnede biz varken dans pisti her zaman dolup taşacaktır. Hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi almak ve Hatay düğün müzik Dj fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz, sayfanın yanındaki formumuzu doldurabilirsiniz. Alttaki iletişim bilgilerimizi kullanarak bizi arayın ve mutlu gününüze biz de eşlik edelim.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Hürriyet Mah y.s.s cad no 43.d.1hatay / Iskenderun

  • Haritadaki Konumu

    Dj Diva Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.