Dj Diva

E-posta Gönder

Dj Diva

Dj Diva Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-10.000 TL

Dj Diva Genel Özellikler

 • Performans Türü

  DJ, Fasıl Grubu, Orkestra
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Grek
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce, Arapça
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Klasik, Caz/Blues, Dini/Tasavvuf

Dj Diva Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, Dans Grupları, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Dj Diva Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Performans süresine göre, Etkinlik türüne göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  4 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Bayi toplantısı, Doğum günü, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Dj Diva Hakkında

Düğün orkestra ve müziğinize karar vermediniz mi? Hatay düğün müzik organizasyon hizmetlerimizle size ve misafirlerine eşsiz bir gece yaşatabiliriz. Bir düğün davetinin eğlenceli ve renkli geçebilmesi için sahnede işinin ehli profesyonellerin olması gerekir. Dj Diva’yı tercih eden çiftlerimiz müziğe doyuyor ve misafirleri dans pistini asla boş bırakmıyor. Zengin müzik repertuarımız ve en popüler şarkılarımızla düğün sahnenizde yer almak için sabırsızlanıyoruz.

Deneyim

Bugüne dek sayısız Hatay’lı çift ve misafirleri Dj Diva şarkılarıyla coştu. Divinya Organizasyon bünyesindeki müzikal hizmetlerimizle çiftlerimizin düğün hazırlıkları sürecini daha da kolaylaştırıyoruz. Düğün, kına ve bekarlığa veda eğlencelerinizde profesyonel yeteneklerimizi sahneye de taşıdık ve zengin müzisyen ve Dj seçeneklerimizle size hizmet vermeye devam ediyoruz. 10 yılı aşkın bir süredir pek çok düğün gecesinin sahnesindeydik ve adımızdan başarıyla söz ettiriyoruz.

Hizmetler

Dj Diva alternatifimizi tercih ederek dilediğiniz şarkılardan oluşan müzik listeleriyle düğün gecenizde sabahlara kadar eğlenebilirsiniz. Daha nezih bir düğün düşleyen çiftlerimize fasıl grubumuzu önerebiliriz. Orkestramız ise Hatay düğünlerinin vazgeçilmezi olmaya aday! Sahnede 4 saatten fazla kalan müzisyenlerimiz size birbirinden romantik ve neşeli şarkılarla harika bir gece sunuyor. Kına ve düğünlerinizin konseptine uygun hazırlanıyor ve isteklerinizi hızla çözüme kavuşturuyoruz.

Müzik Türleri

Düğün ve özel gün davetlerinizde yabancı ve Türkçe pop müziğinin en güzel eserlerini sizin için çalabiliriz. Türk halk müziği ve Türk sanat müziğiyle kulaklarınızın pasını sileceğimizden emin olabilirsiniz. Klasik tarzda müzikten hoşlanan çiftlerimiz için de güzel bir program hazırlıyor, caz ve blues çalabiliyoruz. Nostaljik şarkıları seviyorsanız, 70’lerden günümüze en romantik aşk şarkılarını dinlemeye hazır olun.

Repertuarımızda elbette Karadeniz türküleri, oyun havaları, Latin ve Grek tarzda şarkılarımız da bulunuyor. Türkçe, İngilizce ve Arapça şarkılar söyleyip çalabiliriz. Dj hizmetimizi almak isteyen çiftlerimizle ön görüşme yapıp gece boyu çalmasını özellikle tercih ettiği parçaları not alıyoruz. Gecenin son anına kadar programımıza sadık kalarak sadece sizin seçtiğiniz şarkılar ve istek parçalarla eğlenebiliriz.

Ek Hizmetler

Şirket bünyemizde düğün mekanınızla ilgili ses ve ışık sistemi gibi teknik ihtiyaçlarınız için gerekli ekipmanları bulabilirsiniz. Düğün öncesi çiftlerimizle planlama toplantısı yapıyor, arzu ederlerse düğünden önce bir kez daha bir araya geliyoruz. Sahnede biraz da farklı bir gösteri olsun isterseniz, dans gruplarıyla anlaşarak size bambaşka bir ortam yaratabiliriz. Truss ve sahne sistemleri anlamın da da destek vermeye hazırız.

Düğün davetiniz uzun yıllar konuşulsun ve eğlence günün ilk ışıklarına kadar sürsün istiyorsanız, doğru adrestesiniz. Düğün planlaması alanındaki deneyimlerimizi size aktarabiliriz. Sahnede biz varken dans pisti her zaman dolup taşacaktır. Hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi almak ve Hatay düğün müzik Dj fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz, sayfanın yanındaki formumuzu doldurabilirsiniz. Alttaki iletişim bilgilerimizi kullanarak bizi arayın ve mutlu gününüze biz de eşlik edelim.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Hürriyet Mah y.s.s cad no 43.d.1hatay / Iskenderun

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Dj Diva Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.