Dj Kemal

E-posta Gönder

 • Antakya, Hatay.

Dj Kemal Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  2.500 TL'den az

Dj Kemal Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Davul/Perküsyon, DJ, Solo Enstrüman

Dj Kemal Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma

Dj Kemal Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Performans süresine göre, Etkinlik türüne göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  2 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

Dj Kemal Hakkında

Düğünün en can alıcı noktasıdır müzikleri. Gerek misafirlerinizin eğlenmesi gerekse sizin dilediğiniz gibi dans edebilmeniz için çok önemlidir. Ben Dj Kemal Antakya’da yıllardır davetlerinize eşlik ediyorum. Müziklerimle ortamı ısıtıyor, gecenize eğlence katıyorum.

Peki, bunu nasıl yapıyorum?

İlk olarak düğününüzden önce sizinle buluşuyoruz. O günde nasıl bir hava yakalamak istediğinizi, hangi tarzdan ya da yöreden müzikleri dinleyeceğinizi bana söylüyorsunuz. Geniş repertuvarım sayesinde bu zamana kadar hiçbir çiftimi geri çevirmediğimden bahsetmek istiyorum. Farklı kültürlerin parçalarından oluşan listemden tutun da yabancı pop müzikler ya da nostaljik dönem müziklerine kadar birçok alternatif sunabiliyorum. İsterseniz hepsinden azar azar yer alan kalabalık bir liste oluşturabiliyorum. Yani sadece tek bir tarzda olan müzikleri ard arda dinlemek zorunda kalmıyorsunuz.

Nostaljik müziklerle büyüklerime hürmetlerimi sunuyor, onları âdeta gençliklerine götürüyorum. Son dönemlerin popüler kültüründe yer alan pop şarkılar ile de gençlere hitap ediyorum. Böylelikle pistte her yaştan davetlinizi görme şansına sahip oluyorsunuz. Ayrıca uluslararası misafirlere de hizmet verebiliyorum. Örneğin Irak kültürünün yoğun yaşandığı bir davette, sizi nasıl eğlendirmem gerektiğini çok iyi biliyorum. Ya da Hint düğünlerinde nasıl parçalar çalınması gerektiğini de…

Ekibimde yer alan arkadaşlarım sayesinde de dilediğiniz zaman davul show yapabiliyoruz. Arzunuza göre sadece düğünlerde değil nişan, kına sünnet ve hatta pikniklerinizde bile hizmet verebiliyorum.

Kullandığım ekipmanlardan bahsedecek olursam ilk olarak hepsinin son çıkan teknoloji olduğunu söylemek istiyorum. Bunun verdiği avantaj sayesinde hem sesler dışarıya çok güçlü çıkıyor hem de eğlencenizin yarıda kesilmesine izin vermiyorum. Mesela birlikte düşünelim; ilk dansınız için piste çıktınız ve bir anda ses kesildi. Çok üzücü olmaz mıydı? İşte bu gibi durumlara asla yer vermiyorum

Siz de Hatay Dj’leri arayışındaysanız, sayfada yer alan teklif formunu ücretsiz doldurarak bana ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.