Dj Kemal

1 Yorum

E-posta Gönder

  • Antakya, Hatay.

Dj Kemal Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000 TL'den az

Dj Kemal Özellikler

Performans Türü
Davul/Perküsyon DJ Solo Enstrüman
Özellikler
Ekipman Açık Havada Performans Düğün Öncesi Planlama Toplantısı Şarkı Listesi Oluşturma

Dj Kemal Sık Sorulan Sorular

Dj Kemal düğün müziği fiyatları ne kadar?

Dj Kemal düğün müziği minimum fiyatı 2.500 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Dj Kemal fiyatlandırmayı neye göre yapıyor?

Dj Kemal fiyatlandırmayı performans süresine göre, etkinlik türüne göre yapmaktadır.


Dj Kemal performans öncesi hazırlığı kaç saat sürüyor?

Dj Kemal performans öncesi hazırlığı 2 saat sürmektedir.


Dj Kemal ile ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

Dj Kemal ile 4 hafta önce iletişime geçmeliyiz.


Dj Kemal hangi organizasyon türlerinde müzik performansı hizmeti vermektedir?

Dj Kemal nişan, mezuniyet törenleri, parti, açılışlar, doğum günü, sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler organizasyonlarında müzik performansı hizmeti vermektedir.


Dj Kemal şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Dj Kemal şehir dışında hizmet vermiyor.


Dj Kemal hangi ek hizmetleri sunuyor?

Dj Kemal şu ek hizmetleri sunuyor: "ekipman, şarkı listesi oluşturma, düğün öncesi planlama toplantısı, açık havada performans".

Tüm Sorular

Dj Kemal Hakkında

Düğünün en can alıcı noktasıdır müzikleri. Gerek misafirlerinizin eğlenmesi gerekse sizin dilediğiniz gibi dans edebilmeniz için çok önemlidir. Ben Dj Kemal Antakya’da yıllardır davetlerinize eşlik ediyorum. Müziklerimle ortamı ısıtıyor, gecenize eğlence katıyorum.

Peki, bunu nasıl yapıyorum?

İlk olarak düğününüzden önce sizinle buluşuyoruz. O günde nasıl bir hava yakalamak istediğinizi, hangi tarzdan ya da yöreden müzikleri dinleyeceğinizi bana söylüyorsunuz. Geniş repertuvarım sayesinde bu zamana kadar hiçbir çiftimi geri çevirmediğimden bahsetmek istiyorum. Farklı kültürlerin parçalarından oluşan listemden tutun da yabancı pop müzikler ya da nostaljik dönem müziklerine kadar birçok alternatif sunabiliyorum. İsterseniz hepsinden azar azar yer alan kalabalık bir liste oluşturabiliyorum. Yani sadece tek bir tarzda olan müzikleri ard arda dinlemek zorunda kalmıyorsunuz.

Nostaljik müziklerle büyüklerime hürmetlerimi sunuyor, onları âdeta gençliklerine götürüyorum. Son dönemlerin popüler kültüründe yer alan pop şarkılar ile de gençlere hitap ediyorum. Böylelikle pistte her yaştan davetlinizi görme şansına sahip oluyorsunuz. Ayrıca uluslararası misafirlere de hizmet verebiliyorum. Örneğin Irak kültürünün yoğun yaşandığı bir davette, sizi nasıl eğlendirmem gerektiğini çok iyi biliyorum. Ya da Hint düğünlerinde nasıl parçalar çalınması gerektiğini de…

Ekibimde yer alan arkadaşlarım sayesinde de dilediğiniz zaman davul show yapabiliyoruz. Arzunuza göre sadece düğünlerde değil nişan, kına sünnet ve hatta pikniklerinizde bile hizmet verebiliyorum.

Kullandığım ekipmanlardan bahsedecek olursam ilk olarak hepsinin son çıkan teknoloji olduğunu söylemek istiyorum. Bunun verdiği avantaj sayesinde hem sesler dışarıya çok güçlü çıkıyor hem de eğlencenizin yarıda kesilmesine izin vermiyorum. Mesela birlikte düşünelim; ilk dansınız için piste çıktınız ve bir anda ses kesildi. Çok üzücü olmaz mıydı? İşte bu gibi durumlara asla yer vermiyorum

Siz de Hatay Dj’leri arayışındaysanız, sayfada yer alan teklif formunu ücretsiz doldurarak bana ulaşabilirsiniz.

İletişim

Dj Kemal Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Şebnem & Yusuf

Düğün Tarihi: 18.06.2020Arapça sevenler sevgili Dj Kemal'den başkasını kesinlikle tutmaz bir dj yerinde durmaz mı Kemal ise bu durmaz kendisi ile konuşmadan kesinlikle herhangi bir mekanın biz Dj Kemal'le çalışıyoruz demesine kanmasın şimdiden diğer gelin adaylarına hayırlı olsun..

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.