Aliş Müzik

E-posta Gönder

Müzik

Kategori

1.000 TL'den az

Min. Fiyat

Merkez, Hatay

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Hizmet İçeriği Davul / Perküsyon Şov , Orkestra
  • Minimum Fiyat 1.000 TL'den az

Özellikler

  • Özellikler Ekipman, Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta
  • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz? Etkinlik türüne göre
  • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor? 3 saat
  • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Hakkında

Organizasyonların en önemli detaylarından biri de müziktir. Müzik bir organizasyonu en yukarlara da taşıyabilir, dibe de sokabilir. En yukarıya taşıyacak bir ekip ile kusursuz bir gece geçirmek için doğru adrestesiniz. Fırsatlarımız neler? Hemen bahsedelim.

Kaliteli bir hizmet sağlayacak Aliş Müzik Antakya’da faaliyet gösteriyor. Antakya’daki müzik sektöründe adından sıkça söz ettiren, birçok konuğun özel günlerinde sahneye çıkan ve mutlu günlerinde yer alan bir gruptan bahsettiğimizi söyleyelim.

Bugüne kadar sayısız organizasyonda müziğimizi duyurma fırsatı bulduk. Çaldığımız müzikler ve söylediğimiz şarkılarla birlikte konuklarımızın en mutlu anlarına ortak olduk. Tecrübeli ekibimiz bu gecelerde sizi nasıl eğlendireceklerini iyi biliyorlar. Bu deneyimlerimizi sizinle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.

Müziğimizi gerçekleştirmek için davetinizden en az 3 saat öncesinde mekânda olmamız yeterli olacaktır. Ses, ve sahne sistemlerini ayarlayabilecek, en kısa sürede uygun hale getirebileceğiz. Bu geceler kendi ekipmanımızın bulunduğunu ve bu ekipmanlar için ekstra ücretler ödemeyeceğinizi de belirtelim.

Ekibimizi oluşturan müzisyenlerimizin geniş repertuvara sahip olduklarını söylemek istiyoruz. Her çeşit organizasyonda rahatlıkla sahne alabilen orkestramız, düğünlerinizden doğum günlerinize, bekarlığa veda gecelerinizden kına gecelerinize kadar birçok farklı organizasyonda hizmetinizde. İlk danslarınızı, yöre oyunlarını, kına müziklerini ve daha birçok müziğe Aliş Müzik ile gerçekleştireceksiniz.

Bu organizasyonlarınız için bizimle en az 1 ay öncesinden iletişime geçmenizi öneriyoruz. Özellikle bahar aylarına doğru oldukça yoğun bir tempoda çalıştığımızı ve planladığınız tarihte herhangi bir mağduriyet yaşamamanız için 1 ay öncesinden iletişime geçmenin yeterli olacağını söyleyebiliriz. Böylelikle gereken hazırlığı yapabiliyor ve özel gününüzü kusursuzlaştırmak için yeterli zaman sahip olabiliyoruz.

Ekibimiz sadece Hatay’da değil, Türkiye’nin birçok yerinde müziğini icra edebiliyor. Bunun için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Sağladığımız kalite ve güven duygusunu hissedecek ve dilediğiniz ilden bize ulaşma rahatlığına sahip olacaksınız.

Bizi tercih etmek ve uygun fiyatlarımızdan faydalanmak için sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Ali Bayramoğlu

  • Adres: Hatay Merkez

Aliş Müzik Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!