Müzik Hatay

Aliş Müzik

Aliş Müzik
  • Min. Fiyat
    10.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Aliş Müzik Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
10.000 TL'den az

Aliş Müzik Özellikler

Performans Türü
Davul/Perküsyon Orkestra
Özellikler
Ekipman Şehir Dışında Hizmet

Aliş Müzik Sıkça Sorulan Sorular

Aliş Müzik düğün müziği fiyatları ne kadar?

Aliş Müzik düğün müziği minimum fiyatı 10.000 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Aliş Müzik fiyatlandırmayı neye göre yapıyor?

Aliş Müzik fiyatlandırmayı etkinlik türüne göre yapmaktadır.

Aliş Müzik performans öncesi hazırlığı kaç saat sürüyor?

Aliş Müzik performans öncesi hazırlığı 3 saat sürmektedir.

Aliş Müzik ile ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

Aliş Müzik ile 2 hafta önce iletişime geçmeliyiz.

Aliş Müzik hangi organizasyon türlerinde müzik performansı hizmeti vermektedir?

Aliş Müzik açılışlar, sünnet düğünü, piknik, nişan, doğum günü, bayi toplantısı, parti, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, baby shower, davet ve resepsiyon organizasyonlarında müzik performansı hizmeti vermektedir.

Aliş Müzik şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Aliş Müzik şehir dışında hizmet veriyor.

Aliş Müzik hangi ek hizmetleri sunuyor?

Aliş Müzik şu ek hizmetleri sunuyor: "ekipman, şehir dışında hizmet".

Aliş Müzik Hakkında

Organizasyonların en önemli detaylarından biri de müziktir. Müzik bir organizasyonu en yukarlara da taşıyabilir, dibe de sokabilir. En yukarıya taşıyacak bir ekip ile kusursuz bir gece geçirmek için doğru adrestesiniz. Fırsatlarımız neler? Hemen bahsedelim.

Kaliteli bir hizmet sağlayacak Aliş Müzik Antakya’da faaliyet gösteriyor. Antakya’daki müzik sektöründe adından sıkça söz ettiren, birçok konuğun özel günlerinde sahneye çıkan ve mutlu günlerinde yer alan bir gruptan bahsettiğimizi söyleyelim.

Bugüne kadar sayısız organizasyonda müziğimizi duyurma fırsatı bulduk. Çaldığımız müzikler ve söylediğimiz şarkılarla birlikte konuklarımızın en mutlu anlarına ortak olduk. Tecrübeli ekibimiz bu gecelerde sizi nasıl eğlendireceklerini iyi biliyorlar. Bu deneyimlerimizi sizinle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.

Müziğimizi gerçekleştirmek için davetinizden en az 3 saat öncesinde mekânda olmamız yeterli olacaktır. Ses, ve sahne sistemlerini ayarlayabilecek, en kısa sürede uygun hale getirebileceğiz. Bu geceler kendi ekipmanımızın bulunduğunu ve bu ekipmanlar için ekstra ücretler ödemeyeceğinizi de belirtelim.

Ekibimizi oluşturan müzisyenlerimizin geniş repertuvara sahip olduklarını söylemek istiyoruz. Her çeşit organizasyonda rahatlıkla sahne alabilen orkestramız, düğünlerinizden doğum günlerinize, bekarlığa veda gecelerinizden kına gecelerinize kadar birçok farklı organizasyonda hizmetinizde. İlk danslarınızı, yöre oyunlarını, kına müziklerini ve daha birçok müziğe Aliş Müzik ile gerçekleştireceksiniz.

Bu organizasyonlarınız için bizimle en az 1 ay öncesinden iletişime geçmenizi öneriyoruz. Özellikle bahar aylarına doğru oldukça yoğun bir tempoda çalıştığımızı ve planladığınız tarihte herhangi bir mağduriyet yaşamamanız için 1 ay öncesinden iletişime geçmenin yeterli olacağını söyleyebiliriz. Böylelikle gereken hazırlığı yapabiliyor ve özel gününüzü kusursuzlaştırmak için yeterli zaman sahip olabiliyoruz.

Ekibimiz sadece Hatay’da değil, Türkiye’nin birçok yerinde müziğini icra edebiliyor. Bunun için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Sağladığımız kalite ve güven duygusunu hissedecek ve dilediğiniz ilden bize ulaşma rahatlığına sahip olacaksınız.

Bizi tercih etmek ve uygun fiyatlarımızdan faydalanmak için sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    Hatay Merkez

  • Haritadaki Konumu

    Aliş Müzik Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.