Mali Ve Orkestrası

E-posta Gönder

 • Pamukkale, Denizli.

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Mali Ve Orkestrası Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  20.000-25.000 TL

Mali Ve Orkestrası Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Orkestra, Solo Enstrüman
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Balkan
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Rock, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Arabesk/Fantezi

Mali Ve Orkestrası Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm

Mali Ve Orkestrası Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Etkinlik türüne göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  3 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Mali Ve Orkestrası Hakkında

Mutluluğunuz için hizmet verdiğimiz Mali ve Orkestrası’yla düğünlerinizi güzelleştirmek ister misiniz?

20 yılı aşkın sahne ve sektör deneyimlerimizle hizmet veriyoruz. İşimizi severek yapıyoruz. Hem eğleniyor hem de eğlendiriyoruz. Türkçe pop, Türk Sanat Müziği, nostaljik parçalar, özgün, hafif batı müziği, 80’ler, 90’lar repertuvarımızda bulunan müziklerden yalnızca bazıları. Taleplerinize göre müzik listesi oluşturuyoruz. Düğününüzü tamamen sizin istediğiniz konseptte düzenliyoruz.

Davetinizden önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak konuşuyoruz. Daha önce yaptığımız sahne gösterilerinden örnekler gösteriyoruz. Hizmet içeriklerimiz hakkında sizi aydınlatıyoruz. İsteklerinize uygun şekilde organizasyonunuzu planlıyoruz. Sahne enerjimiz her zaman çok yüksek olduğu için eğlencenizin oldukça neşeli geçeceğine emin olabilirsiniz. %100 canlı performans sergiliyoruz. Davet anınızda sizden ve konuklarınızdan gelen şarkı isteklerini de seve seve kabul ediyoruz. Sizinle birlikte eğlenmek, sizinle yan yana şarkı söylemek bizim için inanılmaz bir keyif.

Düğünlerin yanı sıra her türlü davet organizasyonunda, bayi toplantılarında, gala gecelerinde, yılbaşı eğlencelerinde, bayram programlarında sahne alıyoruz. Bizim işimiz mutluluğunuza katkıda bulunmak. Tamamen hoşunuza giden içeriklerle istediğiniz gibi bir düğün hayal ediyorsanız, doğru yerdesiniz. Özel günlerinize atacağımız imzamızı uzun yıllar unutamayacaksınız.

Düğününüze saatler kala mekana gelerek sahne, ışık ve ses sitemlerimizin kurulumunu yapıyoruz. Her zaman kaliteli ekipmanlar kullanıyor, sorunsuz bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Sahne almadan önce son provalarımızı da yaparak işimizi şansa bırakmıyoruz. Siz de şahane bir orkestra ile eğlencenin tadını doyasıya çıkarmak istiyorsanız, bizimle çalışın.

Siz de Denizli düğün orkestraları arasında bir tercih yapacaksanız mutlaka firmamızı da değerlendirme listenize almalısınız. Hizmet içeriklerimiz ve fiyatlarımız konusunda detaylı bilgi almak için sayfada bulunan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna basabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.