Ege Life Orkestrası

1

E-posta Gönder

5 yorum

Müzik

Kategori

5.000-7.500 TL

Min. Fiyat

Ekipman

Özellikler

Merkez, Denizli

İlçe, İl


Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği Enstrümantal, Grup, Orkestra, Ses-Işık-Truss ve Sahne Sistemleri, Fasıl grupları, DJ
 • Minimum Fiyat 5.000-7.500 TL
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

 • Ekipman
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Açık Havada Performans
 • Düğün Öncesi Planlama Toplantısı
 • Kendi Müzik Listesini Oluşturma
 • Dışarıya Ekipman Kiralama

Sorular

 • Ücretiniz saat bazında mı, etkinlik bazında mı? Saat/Etkinlik başı
 • Performans öncesi hazırlık kaç saat sürer? 3 saat
 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Parti, Kurumsal etkinlikler, Piknik, Bayi toplantısı, Mezuniyet törenleri, Sünnet düğünü, Davet ve resepsiyon, Nişan, Doğum günü, Baby shower

Hakkında

Düğün süreçlerinin ne kadar yorucu olduğunu biliyoruz. Düğün mekânı, organizasyon ekibi ve küçük detaylar seçildikten sonra geriye çok eğlenceli bir seçim kalıyor. Müzisyen seçimi! Profesyonel bir firma; sizin adınıza tüm detayları düşünür ve bu süreci daha kolay hale getirir. Üstelik keyifli müzikler eşliğinde hoş bir sohbet bile gerçekleştirebilirsiniz. İşte size tam da böyle bir süreç sunuyoruz.

“Ne kadar güzel eğlendik!” sözünü duymak için yıllardır sizlerleyiz. Kaliteli hizmet, profesyonel kadro harmanlandı ve Ege Life Orkestrası ortaya çıktı. Kurulduğumuz günden beri yaptığımız çalışmalar, katıldığımız eğitimler sayesinde markamızı büyüttük ve tanınır hale geldik. Kendimizi geliştirmemizin yanı sıra Denizli orkestraları arasında farklı müzik türlerine hitap ettiğimiz için de fark yaratıyoruz.

“Düğün günümde ilk dans şarkım hangisi olmalı?” , “En güzel düğün müzik listelerinde hangi parçalar yer alıyor?” gibi sorular aklınızda yankılanıp duruyor. Merak etmeyin, tüm soruların cevaplarını vermek için hazırız. Düğün öncesinde bir araya gelerek tüm süreci planlayabilir, programlı bir şekilde organizasyonuna katılabiliriz. Üstelik düğün konseptinize uygun şarkı listeleri bile hazırlayabiliyoruz.

Düğün törenleri için 7 kişiden 12 kişiye kadar büyüyebilen bir kadromuz mevcut. Bünyemizde bulunan her sanatçımız farklı müzik dallarında uzman. Kimi sanatçımız Türk halk müziğine gönül vermişken kimi sanatçılarımız ise sanat müziğinin peşinden koşmuş. Nasıl bir müzik zevkiniz varsa düğün gününde de dilediğiniz sanatçımızla yanınıza gelebiliriz. Pop, Karadeniz ve Grek müzik hizmetimiz de bulunuyor. Dilediğiniz tarzda müzikler varsa da repertuarımızda bulacağımıza eminiz.

Eğer düğününüz öncesinde kokteyl verecekseniz ya da şık ve sade bir davet düzenlemek istiyorsanız keman dinletisi de gerçekleştirebiliriz. Dilerseniz de gitar ve farklı enstrüman seçenekleriyle daveti farklı bir şölene dönüştürebiliriz.

Unutmadan düğün sonrasında düzenlenecek partilerde DJ hizmetinizin de bulunduğu söyleyelim. Dilerseniz DJ’imiz bekârlığa veda partinize veya kına gecenize de gelebilir. Dilediğiniz organizasyonda dilediğiniz yerde sizinle buluşabiliriz.

Hakkımızda daha fazla bilgi almak isterseniz Ege Life Orkestrası iletişim formunu doldurabilir, “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Huseyin Peksaygili

 • Adres: Merkez


5 yorum


C&B

Ceren & Borga

Düğün Tarihi: 13.05.2017

Biz kumsal düğünü yaptık. Konseptimize uygun bir orkestra çok araştırdık. Bir arkadaşımız vasıtasıyla EgeLife Orkestrası'yla çalışma fırsatı bulduk. Yıldızların altında o sergiledikleri performansı hiç bir zaman unutmayacağız. Onlar olmasaydı düğünün nabzı nasıl atardı bilemiyoruz. Ağızlarına,... devamı 

B&M

Begüm & Mehmet

Düğün Tarihi: 24.09.2017

Düğünümüz EgeLife Orkestrası sayesinde tam bir konser havasında geçti. Yeni Türkü ve Ezginin Günlüğü'nden parçalar istemiştik. Takı töreninde tüm isteklerimizi çaldılar. Takı merasimimiz bile bu sayede çok coşkulu geçti. Kendilerine çok teşekkür ediyor ve herkese tavsiye ediyorum.

S&Y

Seçil & Yetkin

Düğün Tarihi: 16.09.2017

Bazı konular dışında genel anlamda memnun kaldığımızı söyleyebilirim. Şarkıları biraz uzun tuttular ve oyun havası fazla çalındı. Orkestra yetkilisi Hüseyin Bey bu konunun davetlilerden gelen isteklerle alakalı olduğunu belirtti. Misafirlerimizden çok güzel yorumlar aldık. Çok neşeli bir düğün... devamı 

C&U

Cansu & Ulus

Düğün Tarihi: 06.08.2017

06.08.2017 tarihinde Uşak'taki düğünümüzde sahne alan EgeLife Orkestrasından çok memnun kaldık. Gecemize renk kattılar. Davetliler de çok beğendi. Kendilerine çok çok teşekkür ederiz.

N&E

Nihan & Emin

Düğün Tarihi: 04.08.2017

Erdek'te yapmış olduğumuz düğünümüzde EgeLife Orkestrası sahne aldı. Çok keyifli bir akşam geçirdik. Özellikle keman show kısmına bayıldık. Herkes çok beğendi. Zaten orkestranın PR çalışmalarını Erdek'te yeteri kadar yapıyoruz :) Kesinlikle tavsiyemizdir

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!