Yakamoz Müzik Düğün Organizasyon

E-posta Gönder

Yakamoz Müzik Düğün Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  2.500-5.000 TL

Yakamoz Müzik Düğün Organizasyon Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Davul/Perküsyon, DJ, Fasıl Grubu, Orkestra, Solo Enstrüman, Düğün Bandosu, Karşılama/Kokteyl Grubu
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Elektronik, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Arabesk/Fantezi, Klasik, Caz/Blues, Funk, Dini/Tasavvuf

Yakamoz Müzik Düğün Organizasyon Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm, Dans Grupları, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Yakamoz Müzik Düğün Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Performans süresine göre, Etkinlik türüne göre, Müzisyen sayısına göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  2 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Yakamoz Müzik Düğün Organizasyon Hakkında

Düğününüzde Yakamoz Müzik Düğün Organizasyon orkestramız ile eğlenmek, profesyonel ekibimizin dokunuşlarıyla istediğiniz konseptleri oluşturmak ister misiniz?

Ses ve ışık sistemleri kurarak organizasyon sektörüne adım attık. Düğün sektörüne duyduğumuz ilgi sayesinde farklı işler yapmaya karar vererek hizmet yelpazemizi genişlettik. Sahne kurulumundan orkestra hizmetine, ses ve ışık düzenlemelerine kadar düğün müziği konusunda kapsamlı bir hizmet veriyoruz. İş birliği yaptığımız organizasyon firmamızın katkılarıyla da ek hizmetler sunuyoruz. Dans ekipleri, zeybek ve semazen ekibi, mehter takımı, palyaço gösterileri bu sunduğumuz ek hizmetlerden bazıları.

Düğününüz için planlamamızı sizinle yüz yüze görüşerek yapıyoruz. Size hizmet içeriklerimiz hakkında bilgi verirken biz de sizin taleplerinizi öğreniyoruz. Düğününüzün repertuvarınızı birlikte oluşturuyoruz. Oyun havalarından caz müziklere kadar geniş bir müzik arşivine sahibiz. İhtiyaç halinde orkestramızdaki müzisyen sayısını 8 kişiye kadar çıkarabiliyoruz. Hem kadın hem de erkek solistimiz var. Orkestramızda; klarnet, davul, bas gitar, elektro gitar ve bağlama enstrümanlarını kullanan müzisyenlerimiz bulunuyor. Orkestra hizmeti dışında “after party”ler için Dj hizmeti veriyoruz. Dilerseniz gelin alma merasimleri için iş birliği yaptığımız bando grubundan destek alabiliyoruz.

Talep ettiğiniz hizmetleri doğru planlayabilmek için davet tarihinizden olabildiğince ve en az 10 gün önce bizimle irtibata geçmenizi öneriyoruz. Aklınızdaki davet içeriğinin detaylarından bahsettikten sonra geriye sadece uygulamak kalıyor. Bizim için en kolay kısım da bu!

Düğün sektöründe hizmet hayatına yeni adım atan bir firma olduğumuz için kuruluşumuzun ilk yılına özel olarak fiyatlarımız çok uygun! Bir an önce firmamızla irtibata geçerek avantajlı tekliflerimizden yararlanabilirsiniz. Balıkesir düğün orkestrası Yakamoz Müzik’e ulaşmak için sayfadaki iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki formu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna basabilirsiniz. Talebiniz doğrultusunda şehir dışında da hizmet verebildiğimizi belirtmek isteriz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Burhaniye/ Balıkesir

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Yakamoz Müzik Düğün Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.