Yakamoz Müzik Düğün Organizasyon

E-posta Gönder

Yakamoz Müzik Düğün Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-10.000 TL

Yakamoz Müzik Düğün Organizasyon Özellikler

Performans Türü
Davul/Perküsyon DJ Fasıl Grubu Orkestra Solo Enstrüman Düğün Bandosu Karşılama/Kokteyl Grubu
Özellikler
Ekipman Açık Havada Performans Şehir Dışında Hizmet Düğün Öncesi Planlama Toplantısı Şarkı Listesi Oluşturma İnteraktif Sahne Performansı Konsepte Uygun Kostüm Dans Grupları Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri
Konsept Müzikler
Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar) Karadeniz Latin Balkan Grek
Repertuvar Dilleri
Türkçe
Müzik Türü
Türkçe/Yabancı Pop Oyun Havaları Elektronik Türk Halk Müziği Türk Sanat Müziği Arabesk/Fantezi Klasik Caz/Blues Funk Dini/Tasavvuf

Yakamoz Müzik Düğün Organizasyon Sık Sorulan Sorular

Yakamoz Müzik Düğün Organizasyon düğün müziği fiyatları ne kadar?

Yakamoz Müzik Düğün Organizasyon düğün müziği minimum fiyatı 2.500-5.000 TL aralığından başlamaktadır.


Yakamoz Müzik Düğün Organizasyon fiyatlandırmayı neye göre yapıyor?

Yakamoz Müzik Düğün Organizasyon fiyatlandırmayı müzisyen sayısına göre, etkinlik türüne göre, performans süresine göre yapmaktadır.


Yakamoz Müzik Düğün Organizasyon performans süresi ne kadar?

Yakamoz Müzik Düğün Organizasyon performans süresi 4 saatten fazla olarak öne çıkmaktadır.


Yakamoz Müzik Düğün Organizasyon performans öncesi hazırlığı kaç saat sürüyor?

Yakamoz Müzik Düğün Organizasyon performans öncesi hazırlığı 2 saat sürmektedir.


Yakamoz Müzik Düğün Organizasyon ile ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

Yakamoz Müzik Düğün Organizasyon ile 2 hafta önce iletişime geçmeliyiz.


Yakamoz Müzik Düğün Organizasyon hangi organizasyon türlerinde müzik performansı hizmeti vermektedir?

Yakamoz Müzik Düğün Organizasyon baby shower, piknik, açılışlar, doğum günü, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler, nişan, parti, mezuniyet törenleri organizasyonlarında müzik performansı hizmeti vermektedir.


Yakamoz Müzik Düğün Organizasyon kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet vermektedir?

Yakamoz Müzik Düğün Organizasyon düğün müziği alanında 0-2 yıl tecrübeye sahiptir.


Yakamoz Müzik Düğün Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Yakamoz Müzik Düğün Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.


Yakamoz Müzik Düğün Organizasyon hangi ek hizmetleri sunuyor?

Yakamoz Müzik Düğün Organizasyon şu ek hizmetleri sunuyor: "ses, işık, truss ve sahne sistemleri, açık havada performans, düğün öncesi planlama toplantısı, dans grupları, ekipman, i̇nteraktif sahne performansı, şarkı listesi oluşturma, şehir dışında hizmet, konsepte uygun kostüm".

Tüm Sorular

Yakamoz Müzik Düğün Organizasyon Hakkında

Düğününüzde Yakamoz Müzik Düğün Organizasyon orkestramız ile eğlenmek, profesyonel ekibimizin dokunuşlarıyla istediğiniz konseptleri oluşturmak ister misiniz?

Ses ve ışık sistemleri kurarak organizasyon sektörüne adım attık. Düğün sektörüne duyduğumuz ilgi sayesinde farklı işler yapmaya karar vererek hizmet yelpazemizi genişlettik. Sahne kurulumundan orkestra hizmetine, ses ve ışık düzenlemelerine kadar düğün müziği konusunda kapsamlı bir hizmet veriyoruz. İş birliği yaptığımız organizasyon firmamızın katkılarıyla da ek hizmetler sunuyoruz. Dans ekipleri, zeybek ve semazen ekibi, mehter takımı, palyaço gösterileri bu sunduğumuz ek hizmetlerden bazıları.

Düğününüz için planlamamızı sizinle yüz yüze görüşerek yapıyoruz. Size hizmet içeriklerimiz hakkında bilgi verirken biz de sizin taleplerinizi öğreniyoruz. Düğününüzün repertuvarınızı birlikte oluşturuyoruz. Oyun havalarından caz müziklere kadar geniş bir müzik arşivine sahibiz. İhtiyaç halinde orkestramızdaki müzisyen sayısını 8 kişiye kadar çıkarabiliyoruz. Hem kadın hem de erkek solistimiz var. Orkestramızda; klarnet, davul, bas gitar, elektro gitar ve bağlama enstrümanlarını kullanan müzisyenlerimiz bulunuyor. Orkestra hizmeti dışında “after party”ler için Dj hizmeti veriyoruz. Dilerseniz gelin alma merasimleri için iş birliği yaptığımız bando grubundan destek alabiliyoruz.

Talep ettiğiniz hizmetleri doğru planlayabilmek için davet tarihinizden olabildiğince ve en az 10 gün önce bizimle irtibata geçmenizi öneriyoruz. Aklınızdaki davet içeriğinin detaylarından bahsettikten sonra geriye sadece uygulamak kalıyor. Bizim için en kolay kısım da bu!

Düğün sektöründe hizmet hayatına yeni adım atan bir firma olduğumuz için kuruluşumuzun ilk yılına özel olarak fiyatlarımız çok uygun! Bir an önce firmamızla irtibata geçerek avantajlı tekliflerimizden yararlanabilirsiniz. Balıkesir düğün orkestrası Yakamoz Müzik’e ulaşmak için sayfadaki iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki formu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna basabilirsiniz. Talebiniz doğrultusunda şehir dışında da hizmet verebildiğimizi belirtmek isteriz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Burhaniye/ Balıkesir

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Yakamoz Müzik Düğün Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.