Ömer Okay Sax Party

E-posta Gönder

0850 532 7846

1 yorum

Müzik

Kategori

Min. Fiyat

Özellikler

Altıeylül, Balıkesir

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Hizmet İçeriği DJ, Ses-Işık-Truss ve Sahne Sistemleri, Orkestra, Barkovizyon ve Led Ekran, Enstrümantal
  • Minimum Fiyat 5.000-7.500 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 6 haftadan fazla

Özellik

  • Şehir Dışında Hizmet
  • Açık Havada Performans

Sorular

  • Ücretiniz saat bazında mı, etkinlik bazında mı? Saat/Etkinlik başı
  • Performans öncesi hazırlık kaç saat sürer? 1 saat
  • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Parti, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Baby shower, Bayi toplantısı, Mezuniyet törenleri, Sünnet düğünü, Davet ve resepsiyon, Nişan

Hakkında

Düğün ve davetlerinizde standardın dışına çıkıyor, muhteşem şarkıları saksafon konseptiyle konuklarınıza sunarak kusursuz bir gün geçirmelerini sağlıyorum. Tarzınızı yansıtan enstrümantal düğün müzikleri ile de keyifli dakikalar sizi bekliyor!

Bendeniz Ömer Okay. 2005 yılından bu yana müziğimle insanların özel günlerini şölene dönüştürüyorum. Hayatımın büyük bir bölümünü kaplayan müzik alanında da uzun yıllar faaliyet gösteriyorum. Kendimi alanımda sürekli geliştirdim ve amacım kaliteli müziği herkesle buluşturmak. Solo sahnelerim dışında da Arya Band Orkestrası ile de özel günlerinizde faaliyet gösterebiliyoruz. Orkestrada saksafon, bağlama çalışıyorum.

Sax Party ile organizasyonlara dinamiklik getiriyor, düğün organizasyonlarını farklı bir şekilde kutlamak isteyen çiftlere de birçok seçenek sunuyorum. Davetleriniz için tasarladığım 2 farklı konseptten bahsetmek istiyorum;

Solo Sax Party; konuklarınıza kendilerini özel hissettirmek isterseniz, organizasyon öncesi solo saksafonla keyifli zaman geçirebilecekler. Düğün öncesi gelin ve damat sahneye çıkmadan önce 60’lardan günümüze en beğenilen parçaları konuklarınıza sunuyorum. Özel olarak hazırladığım repertuvarımda da genellikle slow ve hafif tempoda parçalar yer alıyor.

Sax Party ile de eğlence sizi bekliyor… Düğün sonrasında after party etkinliği düzenlemek isterseniz, club konseptinde unutulmaz bir eğlenceyle buluşuyorsunuz. Gecenin ilerleyen saatlerine doğru DJ saksafonla hareketli ve dinamik şarkılarla keyifli bir gün geçirebilir, alışılmışın dışında bir kutlama gerçekleştirebilirsiniz.

Müziğimi hayatlarını muhteşem bir organizasyonla birleştirmek isteyen çiftlerle buluşturdum ve birçok çiftin özel günlerine şahitlik ettim. Bunun dışında Türkiye’de yapılan uluşan açılışlarda, otel açılışlarında, defilelerde, kurumsal etkinlik, parti ve tüm organizasyonlarda da faaliyet gösterebiliyorum.

Balıkesir düğün orkestrası için farklılık arayanlardansanız, Ömer Okay Sax Party’le kusursuz bir eğlenceyle buluşabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak isterseniz de bana ulaşmak için sayfada bulunan iletişim bilgileri yoluyla ulaşabilirsiniz.

İletişim

Ömer Okay

  • Telefon: 0850 532 7846

  • Adres: Altıeylül / Balıkesir

Ömer Okay Sax Party Yol Haritası

1 yorum


B&E

Büşra & Egemen

Düğün Tarihi: 07.09.2019

Düğünümüzde biz ilk dansa çıkmadan önce Solo Saksafon performansınız ile misafirlerimize harika anlar yaşatmışsınız.Teşekkürler halen konuşuluyorsunuz.After Party saatine gelirsek de muhteşemdiniz daha önce bu kadar eğlendiğimizi hatırlamıyorum.Çok çok teşekkürler ediyoruz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!