Ömer Okay Sax Party

E-posta Gönder

Ömer Okay Sax Party Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  15.000-20.000 TL

Ömer Okay Sax Party Genel Özellikler

 • Performans Türü

  DJ, Orkestra, Solo Enstrüman

Ömer Okay Sax Party Özellikler

 • Özellikler

  Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet

Ömer Okay Sax Party Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  6 haftadan fazla


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Performans süresine göre, Etkinlik türüne göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  1 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

Ömer Okay Sax Party Hakkında

Düğün ve davetlerinizde standardın dışına çıkıyor, muhteşem şarkıları saksafon konseptiyle konuklarınıza sunarak kusursuz bir gün geçirmelerini sağlıyorum. Tarzınızı yansıtan enstrümantal düğün müzikleri ile de keyifli dakikalar sizi bekliyor!

Bendeniz Ömer Okay. 2005 yılından bu yana müziğimle insanların özel günlerini şölene dönüştürüyorum. Hayatımın büyük bir bölümünü kaplayan müzik alanında da uzun yıllar faaliyet gösteriyorum. Kendimi alanımda sürekli geliştirdim ve amacım kaliteli müziği herkesle buluşturmak. Solo sahnelerim dışında da Arya Band Orkestrası ile de özel günlerinizde faaliyet gösterebiliyoruz. Orkestrada saksafon, bağlama çalışıyorum.

Sax Party ile organizasyonlara dinamiklik getiriyor, düğün organizasyonlarını farklı bir şekilde kutlamak isteyen çiftlere de birçok seçenek sunuyorum. Davetleriniz için tasarladığım 2 farklı konseptten bahsetmek istiyorum;

Solo Sax Party; konuklarınıza kendilerini özel hissettirmek isterseniz, organizasyon öncesi solo saksafonla keyifli zaman geçirebilecekler. Düğün öncesi gelin ve damat sahneye çıkmadan önce 60’lardan günümüze en beğenilen parçaları konuklarınıza sunuyorum. Özel olarak hazırladığım repertuvarımda da genellikle slow ve hafif tempoda parçalar yer alıyor.

Sax Party ile de eğlence sizi bekliyor… Düğün sonrasında after party etkinliği düzenlemek isterseniz, club konseptinde unutulmaz bir eğlenceyle buluşuyorsunuz. Gecenin ilerleyen saatlerine doğru DJ saksafonla hareketli ve dinamik şarkılarla keyifli bir gün geçirebilir, alışılmışın dışında bir kutlama gerçekleştirebilirsiniz.

Müziğimi hayatlarını muhteşem bir organizasyonla birleştirmek isteyen çiftlerle buluşturdum ve birçok çiftin özel günlerine şahitlik ettim. Bunun dışında Türkiye’de yapılan uluşan açılışlarda, otel açılışlarında, defilelerde, kurumsal etkinlik, parti ve tüm organizasyonlarda da faaliyet gösterebiliyorum.

Balıkesir düğün orkestrası için farklılık arayanlardansanız, Ömer Okay Sax Party’le kusursuz bir eğlenceyle buluşabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak isterseniz de bana ulaşmak için sayfada bulunan iletişim bilgileri yoluyla ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Altıeylül / Balıkesir

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Ömer Okay Sax Party Yol Haritası

Ömer Okay Sax Party Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

B&E

Büşra & Egemen

Düğün Tarihi: 07.09.2019


Düğünümüzde biz ilk dansa çıkmadan önce Solo Saksafon performansınız ile misafirlerimize harika anlar yaşatmışsınız.Teşekkürler halen konuşuluyorsunuz.After Party saatine gelirsek de muhteşemdiniz daha önce bu kadar eğlendiğimizi hatırlamıyorum.Çok çok teşekkürler ediyoruz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.