Müzik Balıkesir

Arya Band

Firma Düğün.com üzerinden hizmet veremiyor
Arya Band

Arya Band Hakkında

Düğün ve davetlerinizde standardın dışına çıkıyor, muhteşem şarkıları saksafon konseptiyle konuklarınıza sunarak kusursuz bir gün geçirmelerini sağlıyorum. Tarzınızı yansıtan enstrümantal düğün müzikleri ile de keyifli dakikalar sizi bekliyor!

Bendeniz Ömer Okay. 2005 yılından bu yana müziğimle insanların özel günlerini şölene dönüştürüyorum. Hayatımın büyük bir bölümünü kaplayan müzik alanında da uzun yıllar faaliyet gösteriyorum. Kendimi alanımda sürekli geliştirdim ve amacım kaliteli müziği herkesle buluşturmak. Solo sahnelerim dışında da Arya Band Orkestrası ile de özel günlerinizde faaliyet gösterebiliyoruz. Orkestrada saksafon, bağlama çalışıyorum.

Sax Party ile organizasyonlara dinamiklik getiriyor, düğün organizasyonlarını farklı bir şekilde kutlamak isteyen çiftlere de birçok seçenek sunuyorum. Davetleriniz için tasarladığım 2 farklı konseptten bahsetmek istiyorum;

Solo Sax Party; konuklarınıza kendilerini özel hissettirmek isterseniz, organizasyon öncesi solo saksafonla keyifli zaman geçirebilecekler. Düğün öncesi gelin ve damat sahneye çıkmadan önce 60’lardan günümüze en beğenilen parçaları konuklarınıza sunuyorum. Özel olarak hazırladığım repertuvarımda da genellikle slow ve hafif tempoda parçalar yer alıyor.

Sax Party ile de eğlence sizi bekliyor… Düğün sonrasında after party etkinliği düzenlemek isterseniz, club konseptinde unutulmaz bir eğlenceyle buluşuyorsunuz. Gecenin ilerleyen saatlerine doğru DJ saksafonla hareketli ve dinamik şarkılarla keyifli bir gün geçirebilir, alışılmışın dışında bir kutlama gerçekleştirebilirsiniz.

Müziğimi hayatlarını muhteşem bir organizasyonla birleştirmek isteyen çiftlerle buluşturdum ve birçok çiftin özel günlerine şahitlik ettim. Bunun dışında Türkiye’de yapılan uluşan açılışlarda, otel açılışlarında, defilelerde, kurumsal etkinlik, parti ve tüm organizasyonlarda da faaliyet gösterebiliyorum.

Balıkesir düğün orkestrası için farklılık arayanlardansanız, Ömer Okay Sax Party’le kusursuz bir eğlenceyle buluşabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak isterseniz de bana ulaşmak için sayfada bulunan iletişim bilgileri yoluyla ulaşabilirsiniz.

Arya Band Özellikler

Performans Türü
DJ Orkestra Solo Enstrüman
Özellikler
Açık Havada Performans Şehir Dışında Hizmet

Arya Band Sıkça Sorulan Sorular

Arya Band düğün müziği fiyatları ne kadar?

Arya Band düğün müziği minimum fiyatı 75.000 TL'den fazla aralığından başlamaktadır.

Arya Band fiyatlandırmayı neye göre yapıyor?

Arya Band fiyatlandırmayı etkinlik türüne göre, performans süresine göre yapmaktadır.

Arya Band performans öncesi hazırlığı kaç saat sürüyor?

Arya Band performans öncesi hazırlığı 1 saat sürmektedir.

Arya Band ile ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

Arya Band ile 6 haftadan fazla önce iletişime geçmeliyiz.

Arya Band hangi organizasyon türlerinde müzik performansı hizmeti vermektedir?

Arya Band doğum günü, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, nişan, bayi toplantısı, baby shower, sünnet düğünü, parti, açılışlar organizasyonlarında müzik performansı hizmeti vermektedir.

Arya Band şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Arya Band şehir dışında hizmet veriyor.

Arya Band hangi ek hizmetleri sunuyor?

Arya Band şu ek hizmetleri sunuyor: "şehir dışında hizmet, açık havada performans".

Firma hakkında düşüncelerin neler?

Büşra & Egemen

Düğün Tarihi: 07.09.2019

Düğünümüzde biz ilk dansa çıkmadan önce Solo Saksafon performansınız ile misafirlerimize harika anlar yaşatmışsınız.Teşekkürler halen konuşuluyorsunuz.After Party saatine gelirsek de muhteşemdiniz daha önce bu kadar eğlendiğimizi hatırlamıyorum.Çok çok teşekkürler ediyoruz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.