Müzik Balıkesir

Müzikal Mutfak

 • Min. Fiyat
  75.000 TL'den fazla
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

En Popüler Yorum

Türkü & Gökberk

Düğün Tarihi: 28.07.2018

İlk andan son ana kadar tüm ilgi ve alakalarıyla, profesyonellikleriyle, pozitif enerjileri güler yüzleriyle her şeyi özelleştiren ve güzelleştiren bir ekip... Birkaç istek parça dışında tüm müzikleri kendilerine bırakmıştık. İyi ki de öyle yapmışız. Misafirlerimizden de bu muhteşem ekiple ilgili... devam 

Müzikal Mutfak Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
75.000 TL'den fazla

Müzikal Mutfak Özellikler

Performans Türü
Davul/Perküsyon DJ Fasıl Grubu Orkestra Solo Enstrüman Düğün Bandosu Karşılama/Kokteyl Grubu
Özellikler
Ekipman Açık Havada Performans Şehir Dışında Hizmet Düğün Öncesi Planlama Toplantısı Şarkı Listesi Oluşturma İnteraktif Sahne Performansı Konsepte Uygun Kostüm Çifte Özel Beste Dans Grupları Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri
Konsept Müzikler
Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar) Latin Balkan Tango
Repertuvar Dilleri
Türkçe İngilizce Fransızca İspanyolca Diğer
Müzik Türü
Türkçe/Yabancı Pop Oyun Havaları Rock Türk Halk Müziği Türk Sanat Müziği Arabesk/Fantezi Caz/Blues Dini/Tasavvuf

Müzikal Mutfak Sıkça Sorulan Sorular

Müzikal Mutfak düğün müziği fiyatları ne kadar?

Müzikal Mutfak düğün müziği minimum fiyatı 75.000 TL'den fazla aralığından başlamaktadır.

Müzikal Mutfak fiyatlandırmayı neye göre yapıyor?

Müzikal Mutfak fiyatlandırmayı müzisyen sayısına göre, etkinlik türüne göre yapmaktadır.

Müzikal Mutfak performans süresi ne kadar?

Müzikal Mutfak performans süresi 3 saat olarak öne çıkmaktadır.

Müzikal Mutfak performans öncesi hazırlığı kaç saat sürüyor?

Müzikal Mutfak performans öncesi hazırlığı 3 saat sürmektedir.

Müzikal Mutfak ile ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

Müzikal Mutfak ile 1 hafta önce iletişime geçmeliyiz.

Müzikal Mutfak hangi organizasyon türlerinde müzik performansı hizmeti vermektedir?

Müzikal Mutfak kurumsal etkinlikler, açılışlar, mezuniyet törenleri, baby shower, nişan, doğum günü, davet ve resepsiyon, parti, bayi toplantısı, sünnet düğünü, piknik organizasyonlarında müzik performansı hizmeti vermektedir.

Müzikal Mutfak kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet vermektedir?

Müzikal Mutfak düğün müziği alanında 2-5 yıl tecrübeye sahiptir.

Müzikal Mutfak şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Müzikal Mutfak şehir dışında hizmet veriyor.

Müzikal Mutfak hangi ek hizmetleri sunuyor?

Müzikal Mutfak şu ek hizmetleri sunuyor: "dans grupları, çifte özel beste, ekipman, şarkı listesi oluşturma, açık havada performans, ses, işık, truss ve sahne sistemleri, konsepte uygun kostüm, i̇nteraktif sahne performansı, şehir dışında hizmet, düğün öncesi planlama toplantısı".

Müzikal Mutfak Hakkında

Birbirinden seçkin müzik gruplarını ve büyük orkestraları Müzikal Mutfak Balıkesir bünyesinde barındırıyoruz. Profesyonel müzikal çözümler sunarak eğlencelerinizi güzelleştiriyoruz. Profesyonel ekibimizle birlikte davetlerinizden önce sistemli provalar yapıyoruz. Siz de şahane bir müzik grubuyla davetlerinize renk katmak isterseniz bizimle çalışabilirsiniz.

Müzikal başarımız, disiplinli çalışmalarımız, güncel olanı takip etme isteğimiz ve kaliteli ekiplerimizde bölgemizde fark yaratan müzik gruplarından biriyiz. Üstelik sadece Balıkesir’de değil pek çok ilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Uzman bir danışman ekibine sahibiz. Tüm davetlerden önce çiftlerimizle buluşuyoruz. Organizasyonunuzun konseptini belirliyor ve düşündüğünüz şarkı seçimlerini konuşuyoruz. Etkinliğinizin yapılacağı alanı da keşif ekibimiz detaylı bir şekilde inceliyor. Nasıl bir kurulum yapabiliriz, nereye hangi aleti konumlandırabiliriz gibi çeşitli konulara cevap arıyoruz. Sahne boyutunu inceliyor, organizasyonunuz için yetecek müzisyen sayısını belirliyoruz. Enstrüman çeşitliliğini, kostüm gibi konuları da yine sizinle konuşarak belirliyoruz.

Konseptlerimiz, yaptığımız keşif ve sizin istekleriniz sonucunda bir sunum hazırlıyoruz. Size gösteriyor ve üzerine konuşuyoruz. Her detaya birlikte karar veriyoruz. Bizim için değerli olan her zaman çiftlerimizin mutluluğu. Vereceğimiz hizmetin içinize sinmesi çok önemli. Aklınıza takılan tüm soruları çekinmeden bize sorabilirsiniz. Her türlü görüşünüzü ve önerinizi dinlemeye hazırız.

Repertuvarımızda her şarkı bulunuyor. Geniş bir müzik arşivine sahibiz. Türkçe dışında İngilizce, Fransızca ve İspanyolca şarkılar da seslendirebiliyoruz. Sahne kurulumu ve ekipman desteği konusunda düğün mekanınıza yardımcı oluyoruz. Sahnede ortalama üç saat performans sergiliyoruz. Tabii ki detayları sizinle önceden belirlediğimiz için bu süre azalabiliyor ya da artabiliyor. Aklınıza gelen, içerisinde müzik olan tüm etkinliklerde hizmet veriyoruz.

Balıkesir müzik grupları arasında yer alan firmamız Müzikal Mutfak’a ulaşmak için sayfada yer alan firma iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres::

  Atatürk mah. Çakmak sok. 10-1 Karesi Balıkesir

 • Haritadaki Konumu

  Müzikal Mutfak Yol Haritası

Müzikal Mutfak Yorumları (3)

Türkü & Gökberk

Düğün Tarihi: 28.07.2018

İlk andan son ana kadar tüm ilgi ve alakalarıyla, profesyonellikleriyle, pozitif enerjileri güler yüzleriyle her şeyi özelleştiren ve güzelleştiren bir ekip... Birkaç istek parça dışında tüm müzikleri kendilerine bırakmıştık. İyi ki de öyle yapmışız. Misafirlerimizden de bu muhteşem ekiple ilgili... devam 

İrem & Buğra

Düğün Tarihi: 04.08.2018

İrem&Buğra
İyi bir müzik yoksa istediğiniz organizasyonu yapın o etkinlik vasat bir hale gelebilir. O yüzden ilk araştırmalarımı yaparken çok endişeliydim. Ama Müzikal mutfak görüştüğümüz ilk andan itibaren tüm isteklerimi anladı. En önemlisi çok rahat anlaşılabileceğiniz enerjik bir ekip....
devam 

Gülcan & Gökhan

Düğün Tarihi: 08.07.2018

Muhteşem bir gece oldu hayal ettiğimden çok daha güzeldi hersey. Hersey için hepinize çok teşekkür ederim 😍

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.