Beraber Yaşlandılar

Pinar Karabağ tarafından yazılmıştır.

1:53 dakika

29.06.2020

Başlamasıyla bitmesi bir olan ünlü evliliklerinin aksine, onların aşkı yıllara, hastalıklara, zorluklara hatta ölümlere meydan okudu. Evlilik onlar için bir moda ve trend meselesi değil bir yaşam tarzı oldu.

Nevra - Metin Serezli

Türk tiyatrosunun en ünlü çiftlerinden olan Nevra ve Metin Serezli, aşklarını ve işlerini yıllarca birarada yürütmeleriyle halkın en sevdiği çiftlerden biri haline geldi.

nevra

Antonio Banderas – Melanie Griffith

Genç yaşta oyunculuk kariyerine adım atan ve hayatı boyunca çeşitli bağımlılıklardan muzdarip olan Melanie Griffith dördüncü evliliğini yaptığı Antonio Banderas ile mutluluğu yakaladı.

antonio

Hülya Koçyiğit –Selim Soydan

Berlin Film Festivali'inde Türk sinemasına o güne kadar verilen en büyük ödül olan Altın Ayı ödülünü kazanan Hülya Koçyiğit oyunculuk kariyerini çeşitli ödüllerle süslemeye devam ederken diğer yandan dönemin ünlü futbolcularından Fenerbahçeli Selim Soydan ile mutlu bir evliliği yıllarca sürdürdü. Çiftin bir kızı iki de kız torunu bulunuyor.

hulya

Michael Dougles Cathrine Zeta Jones

Bir zamanların ünlü çapkını Micheal Dougles 2000 senesinde kendinden 10 yaş küçük olan Cathrine Zeta Jones ile evlendi. Bu mutlu evliliği iki çocukla taçlandıran çift, 2010 senesinde nikah tazeleyerek mutluluklarını kutladılar. 2010 senesinden beri boğaz kanseri tedavisi gören Micheal Douglas’ı eşi hiç yalnız bırakmadı.

micheal

Michelle Pfeifer - David Kelley

Amerikalı ünlü oyuncu Michelle Pfeifer ve televizyon yapımcısı eşi David Kelley yirmi yıldır evliler. Bir evlatlık kızları ve bir de oğulları ile mutlu bir aile tablosu çiziyorlar.

david

Ozzy - Sharon Osbourne

Ünlü ingiliz şarkıcı Ozzy Osbourne ikinci eşi olan Sharon Osbourne ile 1983 yılında evlendi ve üç çocukları oldu. Ev hayatlarını konu alan reality show Osbournes ise MTV’nin en çok izlenen programı oldu.

ozzy

Sting - Trudy Styler

Dünyaca ünlü şarkıcı Sting’in ikinci evliliğini yaptığı Trudy Styler bir TV yapımcısı. 1982 yılında beraber olmaya başlayan çift, 1992 yılında evlendi ve halen 4 çocuklu mutlu bir aile olarak yaşamlarına devam ediyorlar. Sting’in bir dergiye verdiği röportajda belirttiğine göre çift, evliliklerinin sürmesini mutlu bir cinsel yaşama borçlu.

sting

Sarah Jessica Parker Matthew Broderick

Sex and the City’nin uçuk kaçık Carrie’si aslında sadık bir eş ve 3 çocuk annesi. Sarah Jessica Parker, bir başka oyuncu olan Matthew Broderick ile 16 yıldır mutlu bir evlilik sürdürüyor.

sarah

John Travolta - Kelly Preston

Müzikalleri ve dansları ile ünlü Amerikalı oyuncu John Travolta, yine bir oyuncu olan eşi Kelly Preston ile 20 yılı aşkın süredir evli. Çiftin üç çucuğundan biri ne yazık ki kalıtsal bir hastalık sebebiyle 2009’da hayatını kaybetti. Travolta, evlilk hayatları boyunca çift terapisine gittiklerini; ve bunun evlilik hayatlarını sürdürmede çok faydalı olduğunu söylüyor.

john

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Sıradaki Makaleler

Diğer makaleleri de görüntüleyin

2 yorum

Hatice Ölmez

Düğün Tarihi: 20.10.2014


Aklımdan silinen çiftleri hatırladım güzel bir yazı olmuş :)


DU

Dilek uğur

Düğün Tarihi: 20.10.2014


Aşka inandıran çiftler :)