Kulüpler/Davet Alanları Muğla

Green Pine Beach

 • Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Green Pine Beach Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Green Pine Beach Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Green Pine Beach Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Deniz kenarında
Manzara
Deniz manzaralı Panoramik manzaralı Doğa manzaralı

Green Pine Beach Sıkça Sorulan Sorular

Green Pine Beach düğün fiyatları ne kadar?

Green Pine Beach düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Green Pine Beach düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Green Pine Beach kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Green Pine Beach 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Green Pine Beach düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Green Pine Beach düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Green Pine Beach düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Green Pine Beach düğün dışında bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler ve parti hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Green Pine Beach Hakkında

Yeşil ve mavi tonlarının bir arada bulunduğu konumdayız. Green Pine Beach Ölüdeniz olarak yıllardır hem en anlamlı anlarınıza tanıklık ediyor, hem de keyifli vakit geçirebilmeniz için size her gün kapılarımızı açıyoruz.

Dokuz dönüm arazi üzerine kurulmuş olan mekanımızın 2,5 dönümünü sadece yeşil alanlar oluşturuyor. Böylelikle eğlenmenin yanı sıra aynı zamanda dinlenme olanağı da sağlayabiliyoruz.

Haydi gelin düğün gününüzün nasıl olacağını hayal edelim birlikte. Misafirlerinizi yeşillerin arasında bulunan devasa kapımızda karşılıyoruz. Ardından nikahın olacağı alana kadar onlara eşlik ediyoruz. Özellikle nikahınızın kumsalda kıyılmasını istiyorsanız sizin için orayı hazır hale getiriyoruz. Sandalye düzeninin yanı sıra gerek misafirlerinizin gerekse sizin şık ayakkabılarınızın kuma batmaması için kumsala tahta platformdan oluşan yürüyüş yolu kuruyoruz. Böylelikle gecenin devamına şıklığınızda herhangi bir eksilme yaşamadan devam edebiliyorsunuz. Nikah kıyıldıktan sonra ağaçların ve çimenlerin size kucak açtığı alana geçiyoruz hep birlikte. Daha önceden belirlediğimiz gibi misafirlerinizin oturma düzeninde yerleşmesine yardımcı oluyoruz. Böylelikle ortalıkta kalabalık olmadan, hızlıca düğün düzenine geçiş yapıyoruz. Arzunuza göre açık büfe seçeneğimizle misafirlerinize dans ederken bir şeyler atıştırma alternatifi sunabiliyor ya da kokteyl seçeneğimizle sıcak yaz günlerinde serinlemelerine olanak sağlayabiliyorsunuz.

Tüm bakışların üzerinizde olduğu bu gecede ışıklandırmayı da asla ihmal etmiyoruz. Böylelikle düğün alanında herhangi bir karanlık yer kalmadan, bütün misafirlerinizde direkt olarak göz teması kurabiliyorsunuz. Ayrıca kurduğumuz ses sistemiyle birlikte herkesin dans etmesini sağlıyoruz. Gece boyunca profesyonel fotoğrafçılarımız, hizmet ekibimiz, organizasyon sorumlumuz ve daha birçok kişi size eşlik ediyor. Böylelikle hem en özel anlarınızı yakalıyor hem de en ufak bir isteğinizi anında yerine getiriyoruz. Duyguların en yoğun olduğu anlarda ise müzik ekibimiz bir anda havayı değiştiriyor ve herkesin gülümsemesini sağlıyor.

Eğer siz de huzurla eğlencenin bir arada bulunduğu bir noktada düğün, kına gecesi, nişan gibi organizasyonlarınızı gerçekleştirmek istiyorsanız ve aklınızda da “Green Pine Beach Ölüdeniz fiyatları ne kadardır?” diye bir soru belirdiyse hiç durmayın ve teklif al butonuna tıklayın. Ardından açılacak olan formu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Diğer

İletişim

 • Adres:

  Ölüdeniz Mahallesi Ölüdeniz Cd. No 61 48340 Fethiye/Muğla

 • Haritadaki Konumu

  Green Pine Beach Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.