Kulüpler/Davet Alanları Konya

Saltanat Düğün Sarayı

 • Kapasite
  100 - 4500 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Saltanat Düğün Sarayı Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Saltanat Düğün Sarayı Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 4500
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Saltanat Düğün Sarayı Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Doğa manzaralı

Saltanat Düğün Sarayı Sıkça Sorulan Sorular

Saltanat Düğün Sarayı düğün fiyatları ne kadar?

Saltanat Düğün Sarayı düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Saltanat Düğün Sarayı düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Saltanat Düğün Sarayı kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Saltanat Düğün Sarayı 200 kişiden 4500 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Saltanat Düğün Sarayı düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Saltanat Düğün Sarayı düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Saltanat Düğün Sarayı düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Saltanat Düğün Sarayı düğün dışında mezuniyet törenleri, açılışlar, doğum günü, kına, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, baby shower, kurumsal etkinlikler, parti, nişan ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

500-750

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Saltanat Düğün Sarayı Hakkında

34.000 metrekare arazi üzerine kurulu, yemyeşil ağaçlarla çevrili mekanımızda, hayallerinizi süsleyen kır düğünlerinden şık salon davetlerine kadar her kutlamayı eksiksiz gerçekleştiriyoruz! Çeşitli konsept ve kapasitelerde farklı davet alanı alternatifleri sunuyoruz. Saltanat Düğün Salonu Konya’da, yemekli ve kokteyl davetinizin tüm ayrıntılarını, deneyimli kadromuzla birlikte sizin arzularınıza göre tamamlıyoruz. Leziz ikramlarla kutlamanızı tatlandırıyoruz.

Davet Alanları

İşletme bünyesinde 1 kır bahçemiz ve 3 adet kapalı salonumuz mevcut.

● Kır Bahçesi: Çim zeminli bahçemizde 1.000 kişiye kadar hizmet verebiliyoruz. Sahne ve geniş pist alanı var.
● Salon Osmanlı: En geniş kapasiteli kapalı salonumuz, sahne ve dans pisti bulunuyor. Altın rengi ve beyaz ağırlıklı.
● Salon Hanedan: 1.500 konuğa hizmet verebiliyoruz. Epey geniş pist alanı ve sahnesi mevcut.
● Salon Şehzade: 400 kişi kapasiteli ve butik organizasyonlar için uygun. Dans pisti var.

Dekorasyon

● Kır Bahçesi: Muhteşem kır düğünlerinin sahnesi olan yemyeşil bahçemize 10 kişilik beyaz yuvarlak masalar yerleştiriyoruz. Beyaz giydirdiğimiz sandalyelerimizi pembe tüllerle renklendiriyoruz. Renkli çiçek aranjmanlarına yer vererek salonun romantik havasını destekliyoruz.

● Salon Osmanlı: Gold duvarlar ve gold zemine sahip salonumuzun ihtişamını beyaz masa örtüsü ve beyaz sandalyelerle yumuşatıyoruz. 5 kişilik yuvarlak masalarda servis yapıyoruz. Zarif gold suplalar ve 4 kollu altın rengi şamdanlarla muazzam bir uyum yakalıyoruz.

● Salon Hanedan: Salonumuza toprak rengi hakim. Sonsuzluk masası ve 5 kişilik yuvarlak masalardan yararlanıyoruz. Beyaz tiffany sandalyelerle masaları çevrelerken, gümüş çubuk şamdanlar, gümüş suplalar ve kibar vazolar içerisindeki beyaz çiçeklerle salonumuzu hareketlendiriyoruz. Sanat saçaklı avizeyle salonumuzu aydınlatıyoruz.

● Salon Şehzade: Duvardan tavan detaylarına kadar altın renginin hakim olduğu salonumuzda, siyah örtü serdiğimiz 5 kişilik masalar ve gold napolyon sandalyelerle oturma düzenimizi oluşturuyoruz. Gold suplalar ve masayı renklendiren kırmızı çiçek detaylı taşlı şamdanlar kullanıyoruz.

Hizmetler

Saltanat Düğün Sarayı Konya’da biricik düğün gecenizi, yetkin etkinlik sorumlumuz ve uzman organizasyon firması eşliğinde düzenliyoruz. Gelişmiş ışık ve ses ekipmanlarıyla sahnemizi hazırlıyoruz. Gece boyunca gülümsediğiniz her anı fotoğraf ve videolarla yarınlara taşıyoruz. Özenle servis ettiğimiz lezzetli tabaklarla kutlamanızı taçlandırıyoruz. Yemekli ve kokteyl menülerimizi önceden değerlendirebilir, içeriklerde damak tadınıza uygun değişiklikler sağlayabilirsiniz.

Konya-Selçuklu-Saltanat Düğün Salonu’nda, isterseniz eşi benzeri olmayan muhteşem bir kır düğünü veya 3 farklı alternatifimiz sayesinde dillere destan bir salon daveti gerçekleştirebilirsiniz. Güvenilir kadromuzla, butik kutlamalardan yüksek katılımlı davetlerinize kadar her organizasyona eksiksiz hizmet veriyoruz. Sayfanın sağ tarafında yer alan “Ücretsiz Teklif Al!” butonuna tıklayarak firmamızdan fiyat bilgisi edinebilirsiniz. Ayrıntılı sorularınız için telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

 • Firma Ortağı

 • Firma Ortağı

İletişim

 • Adres::

  Merkez : Yazır Mah. Sayılan Sok. No:11(Yeni Otogar Arkası) Selçuklu/Konya

 • Adres tarifi:

  otobüs terminali yakın bölgesinde olduğumuz için tüm toplu taşıma araçları ile gelinebilir

 • Haritadaki Konumu

  Saltanat Düğün Sarayı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.