Gloria Kır Bahçesi

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Gloria Kır Bahçesi
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Gloria Kır Bahçesi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Gloria Kır Bahçesi Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Şehir dışında
Manzara
Bahçe manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Gloria Kır Bahçesi Sık Sorulan Sorular

Gloria Kır Bahçesi düğün fiyatları ne kadar?

Gloria Kır Bahçesi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Gloria Kır Bahçesi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Gloria Kır Bahçesi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Gloria Kır Bahçesi 200 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Gloria Kır Bahçesi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Gloria Kır Bahçesi düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Gloria Kır Bahçesi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Gloria Kır Bahçesi düğün dışında nişan, baby shower, bayi toplantısı, mezuniyet törenleri, kına, sünnet düğünü, doğum günü, kurumsal etkinlikler, parti, açılışlar ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Gloria Kır Bahçesi Hakkında

Yıllardır hizmet verdiğimiz Gloria Kır Bahçesi’nde kişiye özel davetler ve unutulmaz düğün organizasyonları tasarlıyoruz!

Hatay Defne’de özel bir atmosferde sonsuza kadar “Evet” demek ve düğün töreni düzenlemek isteyen çiftlerin tercihi oluyoruz. Hazırlıklarınızı profesyonel ekibimizle yapıyor, hayallerinizin ötesinde rüya gibi bir gece vaat ediyoruz… Peki uzun yıllar konuşulacak geceniz için neler yapıyoruz?

Öncelikle isteklerinizi öğreniyor, konsept fikrinize ve davetli sayınıza göre hazırlıklara başlıyoruz. İstediğiniz detaylara da dikkat ederek örnek davet alanları tasarlıyor, organizasyon firmalarımızla ortak yürüttüğümüz süreçte her şeyin istediğiniz gibi olmasını sağlıyoruz! Sunduğumuz alternatifleri ve örnekleri beğendiğiniz takdirde harekete geçiyoruz.

Davet alanını yuvarlak masa ve beyaz tiffany sandalyelerle düzenliyoruz. Masalarda; renk renk, çeşit çeşit aksesuarlara yere veriyoruz. “Her çift gibi konsepti de özel olmalı!” diyor, birlikte seçimini yaptığımız aksesuarlarla kusuruz masalar stilize ediyoruz.

Nikâh masanızı da dekore etmeyi unutmuyoruz! Farklı bir gelin masası tasarlamak için arka fonlar kullanıyoruz. Örneğin; ledli ve ferforje, renkli tüllerle ve çiçeklerle süslenmiş fon perde, taklar veya çardakla özel bir alan dekore ediyoruz.

İstediğiniz fotoğraf çekim alanları ve dekorasyon çalışmalarını yaptıktan sonra oturma düzeninde 1200 kişiye kadar davetlinizi ağırlayabileceğimiz geniş bir bahçeye sahibiz. Ayrıca kapalı alanımızda bulunuyor ve kış aylarında şık davetlerinize burada ev sahipliği yapıyoruz.

Hatay’da son derece önemli olan davet menülerinizi de hazırlıyoruz. Gloria Kır Bahçesi Hatay mutfağından yöresel tatları ve Anadolu mutfağından seçmeleri çiftlerine sunuyor. Bu sayede menü tadımlarıyla damak tadınıza uyanları seçme şansınız oluyor. Eşsiz tatlar sunduğumuz konuklarınızı en iyi şekilde ağırlıyor, gece boyunca müzik ziyafeti de sunuyoruz…

Siz de Hatay kır düğünü mekanları arasında bir tercih yapmak üzereyseniz, Gloria Kır Bahçesi İle iletişime geçmeden karar vermeyiniz! İletişime geçmek için yapmanız gereken sayfanın üst kısmındaki bilgileri kullanmak veya formu doldurmak.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Çekmece Mah. Çekmece Kavşağı Çevre yolu üzeri Defne/ Hatay

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Gloria Kır Bahçesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.