Karataş Rüya Plaza*

Karataş Rüya Plaza
Düğün, nişan, kına geceleri, özel gün ve gecelerinizde davet organizasyonları; mezuniyet baloları, doğum günü partileri ve benzer tüm organizasyonlarınıza ev sahipliği yapmak için sizlerleyiz.

Karataş Rüya Plaza ile kutlamalarınızı kusursuz bir mekanda güzel anılarla sonlandırmak istiyorsanız, dilediğiniz düğünü gerçekleştirebilmek için bizimle iletişime geçin.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

YORUMLAR (2)

+ Yorum Yaz
S&A sevinc & abuzettin Düğün Tarihi: 21/08/2015

Mekanı muhakkak öneriyorum Gaziantep'de düğün yapacak olan çiftlere. Hiç bir şekilde eksiğimiz yoktu hatta fazlası vardı. Verdiğim ücrete göre hizmet fazlasıyla üst düzeydeydi. 750 kişilik ikramlı bir düğün yaptık. Tadı ve tazeliği güzeldi sunulan ikramların. Ulaşmakta sorun yaşamadı konuklarımız. Otopark vardı ve özel araçlarıyla gelenler sıkıntı yaşamadılar park konusunda. Kapalı alandı ve kolonsuz bir mekandı. Garsonların ilgisi de iyiydi konuklarımıza karşı.

ME mehmet Düğün Tarihi: 25/07/2015

1000 kişilik kalabalık bir organizasyon gerçekleştirdik ve mekandan çok memnun kaldık. Biz ikramlı bir düğün tercih ettik ve servisten garsonların ilgisinden vs. gayet memnun kaldık. Mekan zaten diğer mekanlara oranla daha şık bir yer. MEkanın görselliğinden hizmeitne herçeyden memnun kaldık diyebilrim üstelik merkezi olmasıda cabası.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Karataş Rüya Plaza ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Karataş Rüya Plaza hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap