Kulüpler/Davet Alanları Gaziantep

Gaziantep Binicilik Kulübü

  • Kapasite
    100 - 350 Kişi

  • Kişi Başı
    250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Gaziantep Binicilik Kulübü Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Gaziantep Binicilik Kulübü Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Gaziantep Binicilik Kulübü Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Çim alan Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı Doğa manzaralı

Gaziantep Binicilik Kulübü Sıkça Sorulan Sorular

Gaziantep Binicilik Kulübü düğün fiyatları ne kadar?

Gaziantep Binicilik Kulübü düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Gaziantep Binicilik Kulübü düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Gaziantep Binicilik Kulübü kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Gaziantep Binicilik Kulübü 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Gaziantep Binicilik Kulübü düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Gaziantep Binicilik Kulübü düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Gaziantep Binicilik Kulübü düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Gaziantep Binicilik Kulübü düğün dışında kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, doğum günü, baby shower, nişan, kına, bayi toplantısı, mezuniyet törenleri ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

Otopark yok

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:30

Gaziantep Binicilik Kulübü Hakkında

Geçmişten bugüne kadar insan, bütün derdini ve sıkıntısını doğayla bütünleşerek atmış ve ihtiyaç duyduğu huzuru doğadan almıştır. Hal böyle olunca; davetlerinizi düzenlemek ve sevdiklerinizle birlikte mutlu bir gün geçirmek için size Gaziantep Binicilik Kulübü’nü önermek istiyoruz. Doğayla iç içe havası ve hayvanların müthiş enerjisini hissedebiliyorsunuz.

Tesisimiz, çok geniş alanı sayesinde şu ana dek doğum günü kutlamalarından evlilik tekliflerine kadar pek çok davet ve organizasyona ev sahipliği yaptı. Dolayısıyla bu konuda deneyimliyiz ve size de iyi hizmet sunacağımızın garantisini veriyoruz.

Kapalı alanda 120, açık alanda ise 300 kişi olmak üzere toplamda 400’e yakın konuğu burada ağırlayabiliyoruz. Organizasyon şirketinizle anlaştıktan sonra ihtiyacınız olan ve talepleriniz doğrultusundaki bütün değişiklikleri davetinizin niteliğine göre tesisimiz içinde gerçekleştirme imkanı sağlıyoruz. Kendi arzularınız doğrultusunda organizasyonunuzu istediğiniz gibi düzenleyebiliyorsunuz. Düşüncelerinize önem veriyor ve sizi memnun etmek için elimizden geleni yapıyoruz.

Davetiniz sırasında misafirlerinize bir lezzet şöleni sunmak isteyebilirsiniz. Bu takdirde dilerseniz ufak atıştırmalıkları, dilerseniz de belirleyeceğiniz menüleri, usta aşçılarımız hazırlıyor ve ağaçlarla çevrili bu ferah alanda ağzınızda muhteşem tatlar bırakıyoruz.

Şehrin karmaşasından uzakta ve doğanın içinde olmak organizasyonlarınız için kesinlikle sıra dışı olacak! Bir yandan müthiş bir ahenk içerisinde gelen kuş sesleri ile birlikte yakınlarınızla unutulmaz bir gün geçireceksiniz.

Gaziantep Binicilik Kulübü’ne ulaşım ise oldukça kolay. Kendi aracınızla geldiğiniz takdirde geniş bir otoparkımız mevcut. Toplu taşıma kullanmak isterseniz de şehir merkezinden kolaylıkla tesisimize ulaşabilirsiniz.

Alışılagelmişin dışında bir mekanda davetinizi gerçekleştirmek sizin ve sevdikleriniz için unutulmaz olacaktır. Böyle bir davete ev sahipliği yapmak ise bizim için bir gurur kaynağıdır. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve bizimle iletişime geçmek için yandaki formu doldurmanız yeterli oluyor. Görüşmek dileğiyle.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Pancarlı Mah. Bahriye Üçok Blv. No:19 Şehitkamil/Gaziantep

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.