Kulüpler/Davet Alanları Erzurum

Vizyon Düğün Salonu

 • Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Vizyon Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Vizyon Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Vizyon Düğün Salonu Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Havuz başı Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı

Vizyon Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Vizyon Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Vizyon Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Vizyon Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Vizyon Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Vizyon Düğün Salonu 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Vizyon Düğün Salonu düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Vizyon Düğün Salonu düğününüz için catering firması getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Vizyon Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Vizyon Düğün Salonu düğün dışında doğum günü, davet ve resepsiyon, parti, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, kına, nişan, mezuniyet törenleri, açılışlar ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Vizyon Düğün Salonu Hakkında

Erzurum’da ikamet ediyorsanız ve etkinliğiniz için bir mekan arayışındaysanız, size bir önerimiz var: Vizyon Düğün Salonu Erzurum. Özel günlerin hayatımızdaki önemi çok büyük ve bunu özel bir mekanda organize etmek istiyorsunuz. Biz de Vizyon ailesi olarak size bunu sunuyoruz.

Salonumuz, 300 kişi kapasiteye sahip. Misafirlerinizi geniş bir alanda ağırlıyoruz ve kişi sayısına göre, oturma düzenimizi planlıyoruz. Etkinliğinizin türüne göre de yerleşim planımızı uyguluyoruz. Salonumuzda; doğum günü organizasyonları, baby shower, evlenme teklifleri, toplantılar, lokaller, sünnet düğünleri ve kına geceleri gibi çok çeşitli ekinlikler düzenleyebiliyoruz.

Mekanımızın bembeyaz masa ve sandalyeleri ile bunu tamamlayacak tarzda döşenmiş olan duvarları, misafirleriniz için ferah bir atmosfer sağlıyor. Organizasyonunuza göre, masa örtülerinin ve sandalye süslerinin rengini değiştirebiliyoruz. Örneğin, kına geceleriniz için koyu renkte örtüler kullanabiliriz. Elbette bunların hepsini, sizin isteğinize göre planlıyoruz ve uyguluyoruz.

Misafirlerinize sınırsız eğlence sunmak adına bir organizasyon sorumlumuz bulunuyor. Ayrıca, ışık ve ses ekipmanlarının da kalitesi ile, unutulmaz bir etkinlik imkanın sağlıyoruz. Müzik hiç durmasın, eğlence hep devam etsin diyorsanız, doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz.

Konuklarınıza, minik atıştırmalıklar veya menü şeklinde yemek olanağı da sunuyoruz. Sizin seçeceğiniz lezzetler, usta aşçılarımız tarafından hazırlanıyor ve deneyimli servis ekibimiz tarafından misafirlerinize ulaştırılıyor. Bunun yanında herkesin memnuniyetini hedeflediğimiz için, vegan ve çocuk menüsü seçeneklerimiz de mevcut. Böylece, tüm misafirleriniz salondan mutlu ayrılmış oluyor.

Organizasyonunuz boyunca, fotoğraflarınızı çekmesi için bir fotoğrafçı ile anlaşmamız bulunuyor. Böylece, siz heyecanınızı yaşarken bir yandan da, duygularınız karelere yansıyor. Etkinliğiniz sonrasında bu fotoğrafları incelemekten büyük keyif alacaksınız!

Vizyon Düğün Salonu adres bilgileri ve hizmet detaylarını öğrenmek için bize ulaşın! Bunun için yapmanız gereken tek şey, sayfanın en başında bulunan irtibat numarasını aramak!

Ekiple Tanışın

 • İşyeri Sahibi

İletişim

 • Adres::

  Saraybosna Cad. Çağrı İş Merkezi Zemin Kat

 • Adres tarifi:

  SARAYBOSNA CADDESİ CUMHURİYET CADDESİNE 3 DAKIKALIK MESAFE UZAKLIĞINDA ÇAĞRI İŞ MERKEZİ ZEMİN KATI

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.